פינוי חדרים עמוסים

שי שירות פינוי חדרים עמוסים 

חדרים עמוסים ברהיטים וחפצים עלולים לא פעם לגרום לנו למפגע בתוך הבית. אם יש לכם חדר עמוס ואתם מעוניינים בשירות של פינוי חדרים עמוסים ולא יודעים איך להתחיל, כיצד לפנות ולאן לפנות – חברת שי פינוי דירה תשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את שירותי הפינוי הטובים ביותר. שי פינוי דירה מתמחה בפינוי של חדרים עמוסים, פינוי דירות מוזנחות, דירות מירושה או נכסים לפני שיפוץ.

לאן נעלם החדר?

לא פעם, בשל חוסר מקום, אנחנו בוחרים להפוך את אחד מחדרי הבית למחסן. אנחנו פשוט מניחים בו את כל מה שאנחנו לא צריכים ביום יום או את כל מה שאנחנו רוצים לשמור. חדרים אלו לאט לאט מאבדים את צורתם ונכנעים לכמויות אדירות של קופסאות, אריזות, קרטונים, ספרים ישנים, בגדים שאנחנו לא צריכים, מכשירי חשמל תקולים ועוד כל מיני מזכרות ואביזרים שמשתלטים על החדר, עד כדי מצב בו אנחנו לא מצליחים לפתוח את הדלת. כאשר מגיעה השעה בה אנחנו רוצים להשמיש את החדר מחדש, לשפץ את הבית או לפנות את הדירה – אנחנו פשוט לא יודעים מה לעשות. מאחר והכמויות האדירות השתלטו על כל פינה בחלל, אנחנו צריכים גם זמן, גם כוח פיזי וגם הרבה אורך רוח על מנת לעסוק במלאכת הפינוי של החדר.

איך מפנים?

פינוי חדרים עמוסים מתחיל קודם כל במיון יסודי של כלל החפצים הנמצאים בו. המיון הוא אולי הפעולה הקשה ביותר על כולם, ולא פעם אנחנו פשוט מתייאשים, סוגרים את הדלת ודוחים את העבודה. כאשר אין ברירה וכאשר אין יכולת או זמן, חברת שי פינוי דירה תגיע אליכם על מנת לבצע את עבודת המיון והפינוי של החדרים. העבודה נעשית על ידי צוות מקצועי ומיומן בפינוי של בתים, דירות וחדרים, והיא מתבצעת בשלבים.

  • מיון יסודי של כל החפצים הנמצאים בחלל.
  • פינוי של אשפה אל אתר אשפה מורשה.
  • פינוי של חפצים שמישים לתרומה.
  • ניקיון יסודי של החלל.

כמה זמן אורך הפינוי?

משך זמן הפינוי תלוי מאוד בכמות החפצים הנמצאת בחדר וכמובן גם בדרכי הגישה אל החדר עצמו. ישנם מיקרים, בדירות ישנות בקומות גבוהות ללא מעלית, בהן יהיה צורך במנוף על מנת להוריד את החפצים, הרהיטים והאשפה. ישנם מיקרים, בהם התהליך יהיה מהיר יותר – בעיקר כאשר מדובר בבתים פרטיים להם הגישה יותר נוחה. כמו כן, הפינוי עצמו תלוי בשיתוף הפעולה של הדיירים. ישנם אנשים שרק מחכים שמישהו יבוא ויוצא את כל מה שיש בחלל, וישנם אנשים המתעכבים ומתעקשים על כל פריט עד שהם מסכימים להיפרד ממנו או מעוניינים לשמור אותו.

פינוי חדרים עמוסים הוא בהחלט תהליך סיזיפי ומתיש, אך הוא הופך לקל יותר כאשר נעזרים בחברה מקצועית המתמחה בשירותי פינוי. צוות שי פינוי דירה ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם תהליך פינוי מהיר ויעיל.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו