פינוי חדרים מוזנחים

שי שירות פינוי חדרים מוזנחים

פינוי חדרים מוזנחים מצריך מאיתנו לא רק זמן, אלא גם כוח פיזי.

אם החדר עמוס בחפצים, רהיטים ישנים, ספרים עתיקים, קופסאות, קרטונים ואולי אפילו מוצרי חשמל, יש צורך בחברה מקצועית שתוכל לקחת על עצמה את משימת הפינוי ולבצע אותה באופן יעיל ומהיר. חברת שי פינוי דירה מתמחה במתן שירותי פינוי נכסים ישנים ומוזנחים, ומסוגלת לבצע את העבודה בצורה יסודית ונקייה ובמהירות. אם גם לכם יש חדר מוזנח בבית שאתם נדרשים לפנות, הרי ששי פינוי דירה היא הכתובת עבורכם.

החדר שהפך למחסן

בעיית אחסון היא אחת הבעיות השכיחות ביותר, ופעמים רבות אנחנו יכולים לראות חדרים בבית שהוסבו למחסן, בעיקר כאשר מדובר באנשים מבוגרים שאוהבים לאגור אל ביתם חפצים ומתקשים להיפרד ממזכרות ופריטים שאספו במשך השנים. גם משפחות רבות נוטות לשמור את המשחקים הישנים של הילדים, את המגהץ הישן ואפילו את מכונת הכביסה הקודמת – לכל מקרה. חדרים שהופכים למחסנים צוברים אבק, לכלוך ואשפה, ובעיקר, מצמצמים את מרחב המחייה. כאשר עולה הצורך להשתמש בחדר וצריך לפנות אותו, המשימה עלולה להיות קשה במיוחד, בעיקר בשל עבודת המיון הרבה הנדרשת במקרים אלו. פינוי חדרים מוזנחים ניתן לעשות באמצעות חברה המתמחה בכך, אשר יכולה לבצע את העבודה באופן יעיל ומהיר.

עבודת מיון החפצים

עבודת מיון החפצים והפריטים שבחדר היא עבודה סיזיפית, המצריכה זמן וכוח פיזי. רובינו דוחים את פינוי החדר בדיוק בגלל העובדה שהמיון הוא מתיש. חברת שי פינוי דירה מגיעה עם צוות עובדים מיומן ומנוסה בעבודת מיון, כך שכל החפצים והפריטים עוברים מיון קפדני ומהיר. כמובן, שניתן להחליט מה רוצים לשמור ומה אפשר לזרוק, אך הפעולה קלה יותר כאשר אפשר לדעת מה מסתתר מתחת לערימות החפצים שממלאות את החדר. לאחר שהפריטים עברו את תהליך המיון ניתן בהחלט להשליך לאתר אשפה מורשה את כל מה שלא צריך ואת כל מה שלא ניתן להשתמש בו יותר. גם עבודת השינוע אל אתר האשפה נעשית באמצעות חברת שי פינוי דירה, מה שמוריד את הצורך בתכנון ובחשיבה כיצד להעביר את האשפה.

לחדש את החדר

אחר שביצענו את עבודת פינוי החדר, ניתן לבצע ניקיון וחיטוי יסודי. חשוב לזכור, כי חדרים שהפכו למחסנים הוזנחו עם הזמן והם אינם אפשרו לנו לבצע ניקיון במשך השנים. חדרים מוזמנים דורשים ניקיון מיוחד ומקצועי, באמצעות חומרי חיטוי ייעודיים. גם בהיבט זה חברת שי פינוי דירה מספקת מענה הולם ומקצועי, באמצעות הצוות המיומן שיבצע עם סיום הפינוי את עבודת הניקיון הנדרשת לחדר.

אם אתם נדרשים לשירותי פינוי חדרים מוזנחים, אם אחד מחדרי הבית הפך למחסן, אם הבית מוזנח ויש צורך לפנות אותו – חברת שי פינוי דירה תוכל לספק לכם את השירות המקצועי ביותר לפינוי יסודי וקפדני.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו