פינוי זבל מהגג

מפנים זבל מהבית ומהגג

הגג הוא אחד המקומות המועדים לפורענות בבית מבחינת היכולת שלו לצבור זבל ופסולת. הרבה מאוד מהדברים שאיננו צריכים אך גם איננו רוצים לזרוק מוצאים את דרכם במוקדם או במאוחר אל הגג, שכך הופך למזבלה של ממש. כאשר מגיע היום והמצב הופך לבלתי נסבל אנחנו צריכים לבצע פינוי זבל מהגג, פעולה שעלולה להיות מסובכת במיוחד אם הזנחנו את הגג שלנו במשך שנים או שראינו בו כמזבלה קטנה על ראש הבית. כאן נסביר למה כדאי לפנות זבל מהגג, איך עושים את זה וכן כמה מילים על שירותי פינוי הזבל מהגג.

למה לפנות זבל מהגג

הגג הוא בדרך כלל מקום שאיננו רואים יותר מידי ואיננו פוקדים לעיתים קרובות מידי. עם זאת, פינוי זבל מהגג היא פעולה מומלצת ביותר וזו מכמה סיבות טובות. פינוי של הזבל מהגג יכול לפנות לנו שטח נוסף בבית בו אנחנו יכולים לעשות שימוש טוב יותר מלבד אחסון גורטאות ופסולת. בנוסף, גג עמוס זבל הוא מקום טוב בעבור שלל מזיקים, החל מיונים, עכברים ועכברושים ועד נחשים העלולים לפגוע בנו ובדיירי הבית שלנו. לכן פינוי של זבל מהגג הוא פעולה שאינה רק לשם נוחות ואיכות חיים, אלא גם לשם בטחון ובריאות.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

איך מפנים זבל מהגג

ישנן מספר שיטות בהן מבצעים פינוי זבל מהגג. הרבה תלוי בסוג הגג שאותו רוצים לפנות. כך למשל פינוי של זבל מהגג של בניין דירות רב קומות מצריך הערכות שונה לגמרי מזו של פינוי פסולת מגג של בית פרטי. בכל מקרה יש למיין את כל הזבל בגג בכדי לקבוע מה משליכים לאשפה ולמה ניתן עדיין למצוא שימוש. השלב הבא הוא אריזה של כל הזבל והעברתו ליעד החדש שלו מחוץ לגג, בין אם זה פח האשפה ובין אם זה שימוש אחר או מחזור. פינוי של זבל מהגג יכול להתבצע באופן עצמאי או על ידי שירותיה של חברה מקצועית.

שירותי פינוי זבל מהגג

המורכבות של משימת פינוי הזבל מהגג הובילה להתפתחות שוק של חברות המציעות שירותי פינוי הזבל מהגג תמורת תשלום. דרך שירות כזה אתם יכולים להסיר מעליכם את הטרחה של פינוי הזבל מהגג שלכם ולמסור אותה לידיים מקצועיות שיבצעו אותה בעבורכם.

פינוי הזבל – הדרך הנכונה לשמירה על הגג

בזמן שמרביתנו מסתפקים בהחזקה הרגילה של הבית, ישנו מקום אחד שבדרך כלל מתעלם מתחזוקה – הגג. אנחנו נתפסים לעיתים קרובות במצב שבו אנו יוצאים החוצה, מרימים מבט לכיוון הגג, ומופתעים לגלות שהוא מוצף בזבל, גלים של פלסטיק, קרטונים, ואפילו רהיטים ישנים.

פינוי הזבל מהגג אינו רק עניין של מראה. זה יכול להיות בעיה בטיחותית, שכן זבל כבד יכול לגרום לנזקים לגג, לגרום לדליפות בעת גשמים, או ליצור סיכון לפגיעה במעברים תחתיו. כמו כן, זבל על הגג יכול להיות מזין ולמשוך אליו מזיקים שונים, המחפשים מקום להסתובב ולהגר.

הפתרון הטוב ביותר הוא הימנעות מהצברת הזבל בכלל. יש לקבוע לעצמנו לוח זמנים לבדוק את הגג באופן קבוע ולהסיר ממנו זבל שהצטבר. אבל אם הגעתם למצב בו הזבל כבר הצטבר, יש לפנות אל שירותי פינוי מקצועיים. הם יגיעו עם ציוד מיוחד, יפנו את הזבל באופן מסודר ויבטיחו שהגג שלכם נקי ובטוח.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו