פינוי זבל מהגג

מפנים זבל 

הגג הוא אחד המקומות המועדים לפורענות בבית מבחינת היכולת שלו לצבור זבל ופסולת. הרבה מאוד מהדברים שאיננו צריכים אך גם איננו רוצים לזרוק מוצאים את דרכם במוקדם או במאוחר אל הגג, שכך הופך למזבלה של ממש. כאשר מגיע היום והמצב הופך לבלתי נסבל אנחנו צריכים לבצע פינוי זבל מהגג, פעולה שעלולה להיות מסובכת במיוחד אם הזנחנו את הגג שלנו במשך שנים או שראינו בו כמזבלה קטנה על ראש הבית. כאן נסביר למה כדאי לפנות זבל מהגג, איך עושים את זה וכן כמה מילים על שירותי פינוי הזבל מהגג.

למה לפנות זבל מהגג

הגג הוא בדרך כלל מקום שאיננו רואים יותר מידי ואיננו פוקדים לעיתים קרובות מידי. עם זאת, פינוי זבל מהגג היא פעולה מומלצת ביותר וזו מכמה סיבות טובות. פינוי של הזבל מהגג יכול לפנות לנו שטח נוסף בבית בו אנחנו יכולים לעשות שימוש טוב יותר מלבד אחסון גורטאות ופסולת. בנוסף, גג עמוס זבל הוא מקום טוב בעבור שלל מזיקים, החל מיונים, עכברים ועכברושים ועד נחשים העלולים לפגוע בנו ובדיירי הבית שלנו. לכן פינוי של זבל מהגג הוא פעולה שאינה רק לשם נוחות ואיכות חיים, אלא גם לשם בטחון ובריאות.

איך מפנים זבל מהגג

ישנן מספר שיטות בהן מבצעים פינוי זבל מהגג. הרבה תלוי בסוג הגג שאותו רוצים לפנות. כך למשל פינוי של זבל מהגג של בניין דירות רב קומות מצריך הערכות שונה לגמרי מזו של פינוי פסולת מגג של בית פרטי. בכל מקרה יש למיין את כל הזבל בגג בכדי לקבוע מה משליכים לאשפה ולמה ניתן עדיין למצוא שימוש. השלב הבא הוא אריזה של כל הזבל והעברתו ליעד החדש שלו מחוץ לגג, בין אם זה פח האשפה ובין אם זה שימוש אחר או מחזור. פינוי של זבל מהגג יכול להתבצע באופן עצמאי או על ידי שירותיה של חברה מקצועית.

שירותי פינוי זבל מהגג

המורכבות של משימת פינוי הזבל מהגג הובילה להתפתחות שוק של חברות המציעות שירותי פינוי הזבל מהגג תמורת תשלום. דרך שירות כזה אתם יכולים להסיר מעליכם את הטרחה של פינוי הזבל מהגג שלכם ולמסור אותה לידיים מקצועיות שיבצעו אותה בעבורכם.