פינוי זבל מדירה בגבעת שמואל

שי פינוי זבל מדירה בגבעת שמואל

יש לכם צורך בפינוי זבל מדירה בגבעת שמואל? עמוסים בשקיות או חפצים? לא יודעים מה לעשות עם הערמות הנאגרות? אל דאגה! אנחנו בשי פינוי דירה נעשה לכם את העבודה הטובה ביותר כדי שהבית או הדירה שלכם בגבעת שמואל יחזרו למצב תקין וראוי למחיה.

מה זה אומר ראוי למחיה?

זה אומר שלא יהיו עיתונים, שקיות או בקבוקים אין סופיים בכל מקום. זה אומר שלא תהיה פסולת (במקרה הטוב) או פגרים ולכלוך מסוכן (במקרה הרע) אצלכם או אצל השכנים שלכם בגבעת שמואל. אם אתם צריכים פינוי זבל מדירה הגעתם אלינו, למקום הנכון!

למה שי פינוי דירה היא הפתרון?

שי פינוי דירה היא החברה הכי טובה בארץ לפינוי דירות. אם יש לכם צורך לפנות זבל רב בגבעת שמואל ואתם לא יודעים מה לעשות, שי פינוי דירה יעשו זאת במקצועיות ובמהירות ולא ישאלו שאלות מיותרות. זה נכון לכל כמות של זבל, אבל במיוחד לכמויות גדולות. התקשרו היום!

אנחנו בשי פינוי דירה יכולים לפנות: תכולה של דירת אגרנים, קרטונים וחפצים שאנספו בערמות במשך שנים, חפצים ורהיטים. אנחנו נזרוק עבורכם בקלות כל ערמת זבל ושקיות אין ספור. אנחנו מגיעים עם ציוד טכני, ידע רב וניסיון וכל היכולת הלוגיסטית לעשות פינוי זבל מדירה . רק אנחנו יכולים לעשות את העבודה מבחינה לוגיסטית – לא משנה כמה היא מורכבת ומלוכלכת.

למה העבודה קשה ומלוכלכת? מה מורכב בפינוי דירה? מה שי פינוי דירה מציעים לכם בפינוי זבל מדירה בגבעת שמואל?

פינוי זבל מדירה הוא דבר מסובך בגלל: המשקל והגודל – צריך מכוניות, הקומות הגבוהות – צריך מנוף, השינוע – צריך מכולה או משאית וגם צריך אישורים, כלים וידע לאיפה להעביר את כל החומרים. פינוי מגבעת שמואל עלול לערוך שעות רבות, לשקול מאות קילוגרמים ואי אפשר להרים לבד. פינוי דירה עלול להיות מלוכלך, לא הגייני ואפילו מסוכן ורק לנו יש את הציוד המתאים לבטיחות. לא לכל אחד יש כוחות פיזיים או כישורים לעשות עבודה זאת. בנוסף, זו עבודה עם סיכונים.

למה לכם שירות כזה?

אם אתם אגרנים כפייתים – או מכירים מישהו כזה אם אתם פגועים נפשית או פיזית ולא יכולים לעשות עבודה זו בגלל הנכות אם אין לכם את הכישורים הידע או הציוד אם אתם זקנים / ניצולי שואה כל אלו זקוקים לסיוע שלנו. אם אתם צריכים פתרון לבעיה שלכם – אנחנו כאן עבורכם!

אנחנו מגיעים מוקדם בבוקר, עושים את העבודה ברגישות, מסירות ובמהירות.

מינימום הפרעה לכם ולשכנים. אנחנו נפרק, נמיין ונארוז את הכול – נוריד למכוניות ונשנע את זה הלאה. בנוסף, אנחנו יכולים להציע לכם שלוש אפשרויות מה לעשות עם פינוי זבל מדירה זריקה לפח האשפה, הובלה לתרומה או הובלה לשוק הפשפשים לצורך מכירה.

על מה אנחנו מקפידים?

שינוע על פי החוק בגבעת שמואל – אתר זבל מורשה בלבד

  • שמירה על איכות הסביבה: זיהום ורעש
  • עבודה אחראית ונקייה

מה אנחנו מציעים לכם בנוסף לפינוי הדירה?

  • העבודה שלנו כוללת גם ניקיון לאחר הפינוי, אנחנו נקרצף את הרצפה עם חומרים מיוחדים
  • אנחנו מציעים שירותי חיטוי ארוכי טווח לדירות שהיו במצב קשה במיוחד
  • אנחנו מציעים שירותי שיפוץ קלים לרבות עבודות חשמל
  • אנחנו מציעים לכם גם צביעה של הדירה בצורה בסיסית, בטח אם חלילה נוצר נזק

אם אתם צריכים פינוי זבל מדירה בגבעת שמואל התקשרו אלינו היום! 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו