פינוי זבל מדירה בבני ברק

שי שירותי פינוי זבל מדירה בבני ברק

יש לכם ערימות של זבל בבית? יותר מדי אשפה ואתם לא יודעים מה לעשות? זה מסוכן, מלוכלך ומלא אבק ופסולת? אל תעשו זאת לבד! התקשרו אלינו לשי פינוי דירה כבר היום! אנחנו שי פינוי דירה היא החברה המובילה בארץ לפינוי פסולת, אשפה ומוצרים שממלאים את הבית כתוצאה מאגרנות. אנחנו מתמחים בפינוי חפצים ישנים, סילוק זבל ופסולת, ומפנים חפצים מיותרים. יש לנו צוות מקצועי ומיומן, ואם יהיה צורך – נשתמש בצוות עובדים גדול ומיומן ובכל הציוד הטכני הנדרש כדי לעשות את המשימה הלוגיסטית המורכבת הזאת של פינוי זבל מדירה בבני ברק.

למה זה מורכב?

 • זה כבד, לא כל אחד יכול להרים את הדברים בקלות, בטח אם מדובר בציוד גדול שדרוש מנוף או סבלים
 • זה מלוכלך, לא לכל אחד יש את ציוד המיגון נגד הריח, הבקטריות, השלוליות והאבק. לנו יש!
 • זה מסוכן, יכול ליפול עליכם משהו!

עבור מי זה מיועד?

 • אנשים שאין להם את הכישורים או הידע איך לפנות כמויות גדולות של חפצים ואשפה
 • אנשים שהם אגרנים כפייתיים ו/או יש להם מישהו כזה בבניין או במשפחה, וצריכים עזרה כדי להתגבר על הבעיה
 • אנשים שיש להם מגבלה פיזית או נפשית המונעת מהם לעשות את המשימה של פינוי זבל מדירה .

מה אני עושה?

"אני מבצע את המלאכה במסירות גדולה, מגיע מוקדם בבוקר, אורז הכול בשקיות, ללא הפרעה לחיים שלכם או לחיי המשפחה והשכנים", כך מספר שי משי פינוי דירה.

"יש לי מכוניות מתאימות, שאפשר לשנע באמצעותן את כל הזבל והחפצים בקלות". אנחנו בשי פינוי דירה עושים את העבודה מהר, בשקט וללא בעיות.

הכול יזרק על פי חוק, בצורה מסודרת ומתועדת, ואתם תסיימו את סאגת האגרנות המסוכנת בחיים שלכם. בנוסף, הכול נזרק לאתר מורשה כולל הפרדת אשפה לשמירה על הסביבה.

אנחנו עושים את העבודה בהתאם לדרישות הרשות המקומית, ויודעים בדיוק איפה מותר לעמוד בבני ברק, באיזה שעות ועם מי צריך לדבר בעירייה, כדי שלא תתגלנה בעיות.

מה עם העובדים שלנו?

העובדים שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר בארץ. כן, אם צריך אנחנו עושים שימוש גם במכוניות כבדות ואפילו מנוף, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את העבודה השקטה, האיכותית והמהירה ביותר. אנחנו מפרקים, משנעים ומרכיבים בכל מקום, לרבות לזבל, לתרומה או לשווקי הפשפשים.

העובדים שלנו רגישים, מקצועיים וחזקים ויש להם ניסיון רב בכל סוגי העבודות האלו. פינוי זבל מדירה בבני ברק הוא המומחיות שלנו.

מה אנחנו מציעים לכם בנוסף לפינוי זבל מדירה בבני ברק?

 • אנחנו מציעים לכם שירות של שינוע רהיטים וחפצים מיותרים
 • אנחנו מציעים לכם ניקיון של דירות. לדוגמה – אם יש לכם חיות מחמד מלכלכות או שהבית כל כך מלוכלך ואין לכם יכולת להתמודד – אנחנו כאן עבורכם. בנוסף, אחרי שאנחנו מפנים את הבית עבור אגרנים אנחנו מנקים אותו היטב.
 • אנחנו מציעים לכם שירות חיטוי לאחר ניקיון יסודי
 • אנחנו מציעים לכם שיפוץ נקודתי, כמובן אם נעשה נזק אנחנו לוקחים אחריות – אבל אנחנו יכולים לעשות שיפוץ קל גם בפינוי תקין
 • צביעה

אם הבית הוא מפגע תברואתי, ואם יש סכנה לאיכות ורמת החיים – אנחנו כאן עבורכם! שי פינוי דירה היא החברה המקצועית ביותר עבור עבודה מסוג זה, בכל מקום בארץ, ובוודאי בעבודת פינוי זבל מדירה בבני ברק בכל שעה. התקשרו אלינו כבר היום ותקבלו את המענה המהירביותר! שי פינוי דירה מחכים לכם! אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו