פינוי זבל ופסולת מבתים

שי פינוי זבל ופסולת מבתים 

פינוי זבל ופסולת מבתים – מי שנתקל בבית של אגרן כפייתי לא ישכח זאת במהרה. בעיית האגרנות הכפייתית נובעת מקושי רגשי שמביא אדם לכדי איסוף קדחתני ואובססיבי של כל מני חפצים.

זה יכול להיות מוצרי חשמל, עיתונים או שאריות מזון ויכול להיות איסוף אקראי של כל מני חפצים. כך או כך במשך הזמן הופך הבית להיות מעין מחסן חנוק, שבו נכלאים בני הבית בין ערימות חפצים בכל עבר.

החיים בבית כזה קשים מנשוא ומסבים לבני הבית נזק רב, הן בהיבט התברואתי, הן בהיבט הבטיחותי וכמובן מההיבט הרגשי.

מי סובל?

לא רק בני הבית מסתכנים וסובלים מהבעיה אלא גם הסביבה הקרובה כולל השכנים. סכנת דליקה מאיימת בכל רגע להתעורר בבית שבו כל כך הרבה חפצים דליקים.

הסכנות התברואתיות מביאות ריחות רעים, מזיקים ומכרסמים שעלולים להרע גם לשכנים וכמובן תחושת המצור והמחנק של בני הבית שגורמת לדיכאונות ומשברים בין אישיים.

לא אחת קורה שמשפחות נקרעות על רקע הפרעה כמו אגרנות כפייתית והנזקים שהיא מביאה לחיי המשפחות.

מה הפתרון?

נשאלת השאלה מהו הפתרון המתאים לבעיה כמו בעיית אגרנות כפייתית. התשובה אינה פשוטה ודורשת התייחסות גם לרובד הרגשי וגם לרובד הפיזי.

בהיבט הרגשי יש לתת מענה לבעיה הרגשית בעזרת טיפול תקופתי רגשי, שיבחן לעומק את הסיבות לפעולת האגירה.

בהיבט הפיזי יש לקרוא לאיש מקצוע שמוסמך ומסוגל לבצע פינוי זבל ופסולת מבתים של אגרנים כפייתיים. איש מקצוע כזה חייב להיות בכל כוח עבודה מיומן, ציוד מתאים וכמובן ניסיון.

על החברה

"שי פינוי דירה" מומחה בפינוי זבל ופסולת מבתים של אגרנים כפייתיים במלוא הרגישות ובמקצועיות רבה.

החברה מציעה לא רק שירותי מיון מקצועיים ויעילים, אלא גם ציוד מתאים לסילוק הפסולת מהבית והעברתה לאתרי אשפה כנדרש בחוק.

לאחר פינוי זבל ופסולת מהבתים הללו יש לבצע פעולות נוספות כמו צביעה יסודית, ניקיון יסודי, חיטוי והדברה, כדי להשיב את הבית להיות ראוי למגורים.

בסיום התהליך הבית שוב נקי ומסודר וניתן לשוב ולהתגורר בו. צרו קשר לקבלת מידע נוסף על השירות של פינוי דירות אגרנים כפייתיים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו