פינוי ושיקום מקצועי לדירת אגרן כפייתי

פינוי ושיקום עם שי 

עובדי רווחה של רשות מוניציפאלית אחראים על פעילות תמיכה וטיפול בתושבים שסובלים, בין היתר, מבעיות נפשיות. נושא האגרנות הכפייתית הוא אחד התחומים עליהם הם מופקדים, והבעיות שהתופעה גורמת חורגות, לרוב, מהתחום המשפחתי הצר. תופעות נלוות לאגרנות כפייתית משפיעות על שכנים שגרים בסמוך לדירה מוזנחת ואף לדיירי כל הבניין. מדובר בסכנות אמיתיות שעלולות להתפרץ בגלל הזנחת הדירה והיגיינה נמוכה מאוד. יש חשש למחלות, למצב של התלקחות שריפות בדירה ועוד.

בעיה נפשית

רק פינוי דירה של אגרן כפייתי ושיקומה יכול לסייע באופן מוחלט, והדבר הכרחי במקרים שיש סכנה לאובדן שליטה. אגרן כפייתי אוסף לביתו חפצים ופריטים רבים מהרחוב ואינו מסוגל להיפטר מאחרים. גם כאשר אין לו צורך בהם ישמור אותם לכל מקרה. שכנים וועד הבית אינם מסוגלים להשפיע עליו, והוא לא ישתף פעולה עם כל מי שרוצה לפנות את דירתו. לכן, הם מכניסים לתמונה את הרשות המוניציפאלית שחייבת לתת מענה לתלונתם. תפקידה הוא לשמור על בריאות התושבים.

פינוי רגיש ונחוש

נציגי הרשות, או בן משפחה שמתנדב לעזור יזמינו שירותי חברת הובלות שמתמחה, בין היתר, בנושא של פינוי דירה מוזנחת. לחברה יש ניסיון בתחום זה ומנהלה הוא מומחה שבצע בעבר עשרות מקרים של פינוי אגרנות כפייתית. יש לו ניסיון רב, אותו הוא יתרום לכל פרויקט. יש צורך בביצוע נחוש של העבודה, ולצידו מנה גדולה של רגישות. האגרן הכפייתי אינו מודע למצבו, וסובל נפשית מפינוי כל חפץ מביתו. לכן, צריך לבצע את העבודה בשקט וברגיעה כדי לא להוסיף לו סבל נפשי.

פינוי ושיקום

פינוי דירה מוזנחת מחייב זהירות רבה, מאחר ויש חפצים שבורים וחלקי זכוכיות בין הערמות. העובדים יגיעו עם בגדי מתאימים, נעליים סגורות כפפות ועוד.לחברה יש פוליסות ביטוח שמתאימות לפעילותה, והן מספקות הגנה כנגד נזקי גוף, רכוש ולצד ג'. דיירי בית משותף הם דוגמא טובה לצד ג' וטוב שיהיו מוגנים בביטוח. בנוסף, תספק החברה הסכם מתאים שבו יירשמו כל ההסכמות שהושגו. מרבית התכולה תפונה למרכז אשפה, ולאחר הפינוי יבוצע שיקום שכולל תיקונים, צביעה, ניקיון וחיטוי.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו