פינוי ושיקום דירת אגרן כפייתי

פינוי דירת אגרן 

אגרן כפייתי חי בתוך סוג של בועה בכל מה שמדובר בניהול ביתו. הוא סובל מסוג של הפרעה נפשית שגורמת לו לאסוף רכוש רב לביתו. הוא אינו מסוגל לזרוק או להיפטר מחפצים אחרים שאין לו צורך או שימוש בהם. התוצאה היא עומס בלתי נסבל בדירה שבה הוא מעביר את מרבית שעותיו. אין אפשרות לבצע פעילויות חיוניות כמו: ניקיון, תחזוקה ועוד. הוא אינו מודע למצבו, ולכך שהוא גורר את בני ביתו והשכנים לבעיות היגיינה, לכלוך, ריחות רעים ועוד. הבועה שבה הוא חי אינה מאפשרת חדירת הסובבים אותו.

חשש מאובדן שליטה

יש חשש אמיתי שהמצב יצא מכלל שליטה, מאחר ולדירה מגיעים חרקים כמו: כינים, פרעושים ועוד, וכן, מזיקים כמו עכברים, חולדות וחיות אחרות. כולם מוסיפים עוד לכלוך לזה שכבר קיים. יש חשש להתלקחות שריפה, להתפרצות מחלות ועוד. מטבע הדברים, השכנים סובלים רבות מהמצב והם מבקשים את עזרת משרד הבריאות או את עזרת הרשות המוניציפאלית לפתרון הבעיה. הרשויות הללו חייבות לתת מענה מתאים מאחר ותפקידן הוא, בין היתר, לשמור על שלום הציבור ובריאותו.

יכולת מקצועית

חברת הובלות מקצועית יודעת להתמודד עם פינוי דירה של אגרנים כפייתיים. למנהלה יש ידע וניסיון רבים, וכן, את הרגישות המתאימה לטיפול במצב מורכב שכזה. לחברה יש תשתית שכוללת צוות עובדים מנוסה ובעל תודעת שירות גבוהה, וציוד מתאים ומודרני שכולל, עגלות, מנשאי סבלים, כלי עבודה מגוונים ומשאיות שנועדו להובלת כל סוגי התכולה. פינוי דירה מוזנחת יכול לארוך יום אחד, אבל יכול גם להימתח על מספר ימים בהתאם למצב בשטח, ולהסכמות עם הדייר.

שיקום הדירה

לאחר פינוי הדירה יש צורך בשיקומה, וחברה מסודרת יכולה לספק שירות זה בהצלחה. מדובר על שיפוצים לדירה ולמערכות שונות בה. על צביעה, ניקיון, חיטוי ועוד. בנוסף, יש אפשרות לתקן חפצים מקולקלים ושיקומם על מנת להחזירם לשימוש. לאגרן הכפייתי לרוב, אין יכולות כלכליות רבות והוא ישמח לכל חסכון כספי. לחברה יש פוליסות ביטוח שנותנות מענה לנזקי גוף, רכוש, ולצד ג'. טיפול באגרן כפייתי ובדירתו ייעשה על הצד הטוב ביותר.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו