פינוי וניקוי מחסן

שי פינוי וניקוי מחסן

פינוי וניקוי מחסן – כחברה שעוסקת לא מעט במתן שירותי פינוי חפצים וציוד מגוון, אנו נתקלים לא פעם בצורך לפנות מחסנים שעם השנים נאסף בהם ציוד רב. הניסיון שלנו כחברה מובילה בתחום הפינוי , (חברת שי פינוי דירה), מראה שאנשים נוטים לתפוש מחסן כמקום שמשמש נקודת מעבר לקראת הפינוי לזבל.

על כן מחסנים רבים מוצאים את עצמם תוך תקופה יחסית קצרה מלאים עד אפס מקום וכלל לא מוסדרים, מלאים בציוד שכבר מזמן היה צריך פשוט מאוד להיזרק. יש להבין שמחסן אינו פח, אלא מחסן אמור להיות מקום שימושי, מקום בו נוח לאגור ציוד שאין בו צורך עבור היום יום, אך יחד עם זאת מחסן אינו אמור להיות מקום בו אוגרים ציוד שנרקב או מעלה עובש וחלודה. מכאן שיש לנצל מחסנים ולא לאפשר להם להפוך להיות עול ומטרד.

בין רצוי למצוי

כבר מזמן למדנו שהרבה פעמים ההבדל בין המצוי לרצוי הוא מאוד גדול כאשר מדובר על ציוד שאנשים לא יודעים מה לעשות עמו. על כן עבור כל אותם אנשים שיש להם מחסן פרטי וכבר שנים מבקשים להפוך אותו למקום יותר מוסדר ונעים, עבור כל אותם בניינים שמבקשים לפנות את הציוד הרב ששכנים חולפים השאירו במחסן ציוד והמשיכו לדרכיהם, עבור כל אותם בתי עסקים שיש להם מחסן עם ציוד שכבר מזמן יצא משימוש, עבור כל אותם מוסדות שמבקשים לנצל באופן יותר חכם את המחסן- אנו חברת שי פינוי דירה גאים להציע שירותי פינוי חפצים באופן יעיל, ממוקד ומוצלח.

אופי העבודה

מה אנו מפנים, לאן אנו מפנים וכיצד אנו מפנים? ובכן אנו מפנים כל סוג של ציוד, זה יכול להיות ריהוט כבד, מדפים חלודים, ערימות של ספרים, כלי חשמל שאינם עובדים ואפילו פסולת.

אנו דואגים לפנות כל סוג של תכולה אל עבר המקום המתאים ביותר, כך למשל זבל אנו מקפידים לזרוק רק במכולות מורשות, (במקרה הצורך ולפי הכמות מביאים מכולה ביום הפינוי), ציוד שניתן לתקן או שיש בו תועלת, (ספרים או בגדים למשל), אנו מתאמצים למסור במקומות שישמחו בתרומה ויש מוצרים שאנו מראש מיעדים אל נקודות מיחזור.

על כן כאשר אנשים בוחרים בנו לטובת שירותי פינוי, הם יכולים להיות רגועים ואף לשמוח שחפצים שונים מקבלים הזדמנות נוספת להיות שימושיים.

ציוד

כאשר אנו באים לפנות מחסן, אנו תמיד מקפידים לבוא לפני כן לראות בדיוק במה מדובר, ורק לאחר מכן בונים תוכנית פעולה. אנו מחליטים מה ילך לאן, כמה אנשי צוות להביא וכמובן איזה ציוד משלים לצרף למשימה.

לעיתים אנו מחליטים להביא עמנו כמה מכולות, לעיתים אנו מביאים מנוף וכדומה. מכאן ניתן להיות רגועים שהפינוי שמקבלים אצל חברת "שי פינוי דירה" הנו שירות מקצועי, יעיל, שמתנהל באופן מסודר ומבלי לבזבז זמן.

שירותי ניקיון

כאשר אנו מגיעים לפנות מחסן, אנו בין היתר גם מציעים שירותים משלימים כגון שירותי חיטוי, הדברה ואף ניקיון- במיוחד כאשר מדובר על מקום מטונף כגון מחסן בו ציוד לא פעם מעלה חלודה ועובש ועל כן הופך להיות מטרד תברואתי.

אצל חברת שי פינוי דירה תמצאו שירותים משלימים שכאלו, על מנת שבאמת תוכלו להתחיל דרך חדשה עם המחסן שלכם, על מנת שבאמת תוכלו ליהנות ממנו באופן האידאלי ביותר. לבסוף חשוב לציין  ששירותי הניקיון שלנו יסודיים בדיוק כפי ששירותי הפינוי שלנו, ובאופן כללי אנו מקפידים לנקות את כל אזור הפינוי, כולל אזור הבנייה וחדר המדרגות.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו