פינוי דירת שלושה חדרים

שי פינוי שירה שלושה חדרים

אין זו חובה להמשיך לחיות בדירת שלושת החדרים שלכם כפי שהיא נראית כיום, כי אם היא מאוד עמוסה בחפצים, יש היום פתרון מאוד טוב עבורכם. הרבה אנשים מגיעים מידי פעם למצב שבו הדירות שלהן נראות לא טוב כיוון שיש בהן יותר מידי חפצים, אך לא כל האנשים מודעים לכך שאפשר לשנות את המצב.

לשנות את המצב זה לא אומר שאתם חייבים לקחת חופשות מהעבודה כדי להתחיל לעבוד על ארגון הבית, כי היום יש פתרון שהוא הרבה יותר קליל. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר לחברה שנותנת שירותים של פינוי דירה, ובכך למעשה תסתיים כל ההתעסקות שלכם בהחזרת הדירה למצב שבו היא הייתה לפני שהיא נהייתה כל כך עמוסה בחפצים.

לחזור הביתה בכל יום ולהתעצבן מכך שאתם לא יכולים לעבור בין חדר אחד לחדר אחר זה לא גורל, ואם אפשר לשנות את המצב הזה במינימום השקעה ובמינימום מאמץ, אז למה לא לעשות את זה?

האם כדאי לנסות לבד

הרבה אנשים שמוצאים את עצמם לפני הזמנת שירות של פינוי דירה, חושבים לעצמם שאולי הם יוכלו לחסוך את הכסף על פינוי הדירה המקצועי ואולי הם יוכלו לבצע את העבודה הזאת לבד.

האמת היא, שאם יש אמירה שהיא בכלל לא ריאלית, זו אמירה כזאת. אם עד היום מעולם לא פיניתם את התכולה מדירת שלושת החדרים שלכם, אז מה גורם לכם לחשוב שעכשיו פתאום כן תעשו את זה?

אין ספק אם עד היום לא היה לכם זמן או פנאי לכך, הרי שגם בעתיד זה לא יקרה, ולכן חבל לכם להמשיך לחכות.

בנוסף לכך, אפילו אם כן הייתם מוצאים לכך זמן, ואפילו אם כן הייתם מצליחים לשכנע חבר או שניים לבוא ולעזור לכם, אתם חייבים להבין שמדובר על עבודה שהיא בכלל לא פשוטה.

זה לא קל להוציא חפצים מהבית, אפילו כאשר לא מדובר על רהיטים מאוד כבדים.

איך תובילו לבד

עוד סוגיה שעליה יש לתת את הדעת כאשר חושבים על לנסות לפנות לבד את הדירה, זה הנושא של הובלת החפצים. אם עבר לכם בראש שתוכלו להוציא, בעזרת החברים שלכם, את הרהיטים והחפצים השונים מהבית שלכם ופשוט להשאיר אותם ברחוב, הרי שטעות חמורה בידיכם.

אסור על פי החוק להוציא רהיטים מהבית ולהשאיר אותם בצורה כזאת ברחוב, ולכן ברור שאם הייתם מפנים לבד את הדירה, היה עליכם גם לדאוג להובלת כל החפצים הללו.

הובלה זה תמיד עסק שעולה לא מעט כסף, בין אם הייתם מזמינים משאית ובין אם הייתם שוכרים רכב מאוד גדול. בסיכומו של דבר, אם תעשו את החשבון שיכלול את ימי החופש שיהיה עליכם לקחת ואת ההשכרה של רכב גדול, אתם תראו שזה מאוד לא משתלם לכם לנסות לפנות את הדירה לבד.

על כל אלה יש להוסיף שמדובר על סחיבת חפצים מאוד כבדים ועל כך שלא בטוח שהחברים שלכם היו מוכנים לעזור לכם, והרי לכם פתרון שהוא לא ריאלי.

לעומת זאת, כל אחת מהחברות של פינוי תכולת דירה יכולה לעזור לכם לא מעט, ולא חסרות חברות כאלה שפועלות בכל מיני שטחים ואזורים כל מדינת ישראל.

איך בוחרים חברה

כאשר תתחילו לעשות חיפוש אונליין בנושא הנרחב של פינוי דירה, יסתבר לכם שלא חסרות חברות ישראליות שנותנות שירותים כאלה, אך לא כל החברות נותנות את אותו השירות.

ראשית, יש חברות שעובדות בחינם ורק רוצות להשאיר ברשותן את הציוד שהן מוציאות מדירות הלקוחות, ושנית, יש חברות שנותנות שירותים הרבה יותר מקיפים מאשר רק פינוי תכולת הדירה.

כדי לדעת איך לבחור את החברה שמתאימה לכם, תוכלו להיכנס לאתרי האינטרנט של החברות השונות, ותוכלו, כמובן, לקרוא בפורמים השונים שעוסקים בתחום זה.

אין ספק שהחברה שלנו הינה חברה מובילה וטובה במיוחד, ואחד מהיתרונות היותר גדולים שמהם תיהנו אם תחליטו לפנות אלינו, זו העובדה שתקבלו שירות נרחב ולא רק שירות של פינוי תכולת דירה.

מה עוד תקבלו

אצלנו בחברה אתם כמובן תקבלו שירות מקיף וטוב של פינוי דירה, אך מעבר לכך אתם תקבלו שירותים נלווים שיכולים להיות רלוונטיים אליכם מאוד.

אם, לדוגמא, אתם רוצים כבר לעשות שינוי משמעותי יותר בבית שלכם ואתם רוצים ממש להחזיר אותו למצב שבו הוא היה לפני שנים, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר אלינו.

הסיבה לכך, היא כי אנחנו יכולים גם לתת לכם שירותים של צביעת קירות, ואין ספק שלצבוע מחדש את קירות הבית זה עניין שיכול להוסיף לכם לא מעט.

על ידי הצביעה של הקירות אתם תראו שהדירה תקבל מחדש את הברק שלה, ואין כל סיבה שבגללה אתם צריכים לצבוע לבד את קירות הדירה.

אנחנו נוכל להגיע לדירה שלכם, לפנות אותה, ומאוחר יותר גם לצבוע אותה, כך שאם מה שאתם רוצים זה דירה מחודשת ומקסימה, אין כל צל של ספק שעליכם להתקשר אלינו.

מה עושים עם תכולת הדירה

כפי שהוזכר, יש חברות שיכולות לא לגבות מכם כספים אך הן מבקשות להשאיר את תכולת הדירה אצלן. לעומת זאת, יש גם חברות שכן דורשות כסף על העבודה, ומציעות ללקוחות אפשרויות שונות.

הכוונה היא, כי בימינו יש לצערנו הרב הרבה אנשים שזקוקים לתרומות ולעזרה, ואם אפשר לתרום את חלק מהחפצים שמוציאים מהבית שלכם לאנשים אחרים, אז למה לא לעשות את זה? החברה שלנו תוכל להוביל את החפצים מהדירה שלכם גם למזבלה הקרובה וגם למקומות שבהם תרומות כאלה יכולות להתקבל, וזה יכול להיות רעיון טוב.

אם לא עולה לכם כלום לשמח אחרים, ואם החברה שלנו יכולה לבצע את התרומה בשמכם, אז למה לכם לחשוב על כך בכלל? אין כל ספק שזה הצעד הנכון לעשות, ואנחנו נשמח לעשות את זה עבורכם.

לנקות את הדירה

אין ספק שאחרי שנים שבהן היו בדירה שלכם יותר מיד חפצים, ואחרי שכבר נוציא לכם מהבית את כל החפצים הללו, יש עוד כמה דברים שכדאי לעשות. כמו שהוזכר, אנחנו יכולים גם לצבוע את קירות הבית שלכם, אך לא די בכך.

עוד שירות שבפירוש יכול להפוך אתכם למאושרים עוד יותר, הוא שירות של ניקיון אחרי פינוי דירה. אין זה משנה אם התכולה שאנחנו מפנים מהבית שלכם קשורה לריהוט או לפסולת שנשארה אחרי השיפוצים שעשיתם, כי בכל מקרה, יש צורך לנקות את הדירה.

יש הרבה דרכים שבהן אפשר לנקות את הדירה, וברור שאתם יכולים גם לנסות לעשות את זה לבד, אך האמת היא, שמידי פעם מה שצריך זה ניקיון שהוא מקצועי במיוחד.

ניקיון מקצועי כולל עבודה של כמה אנשי צוות, ולא רק שהעבודה של אנשי הצוות יכולה להיות יותר מהירה, היא גם יכולה להיות יותר מקצועית וטובה.

אנשי הצוות שלנו משתמשים בחומרי הניקיון החזקים ביותר והיעילים ביותר, מה שאומר שבסוף כל העבודות שלנו בדירה שלכם, אתם תקבלו דירה מקסימה שלא דומה בכלל לאופן שבו הדירה שלכם נראית היום.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו