פינוי דירת ירושה

פינוי עיזבון מצריך צוות רגיש

פינוי עיזבון  צריך להיות פינוי מהיר ללא תקלות. עליכם לבחור חברה רגישה המעניקה שירותי פינוי דירה וירושה, חברה שתפנה את החפצים בבטחה. כיוון שמדובר בפינוי ירושה, היורשים לא תמיד מעכלים את המעמד החדש של אותם מורישים שחלפו מן העולם, וכל היתקלות עם החפצים שלהם בדירה המפונה גורמים להם לתחושת עצבות וגעגוע. על הצוות המקצועי לתמוך ביורש במהלך הפינוי. עליו לסייע לו למיין את הרכוש בין הפסולת ובין חפצים שיכולים להיות להם שימוש. אפשר להעביר לעמותות או לחנויות יד שנייה את החפצים שאינם רלוונטיים לבעלי הדירה החדשה.

פינוי רגיש מצריך כוח אדם אמפתי

קשר הדם הקיים בין המוריש ליורש מצריך חברה מיומנת שכוללת אנשי צוות אמפתיים המבינים את הסיטואציה הכואבת והמורכבת. מצד אחד, שמח האדם שהוריש רכוש. בינינו, מי לא היה רוצה לקבל במתנה דירה? אך עצוב הוא האדם שנפרד מיקירו על אף הדירה שהוריש לו.  ההתעסקות שאינה נגמרת עם הפינוי ועם כל ההכנות מול האדם שנפטר מן העולם, היא התעסקות שמצריכה כוחות נפש רבים, לכן חשוב להקל על היורש ולכל הפחות לאתר עבורו חברת פינוי דירה שהוכיחה את המקצועיות שלה ואת יחסי האנוש שלה.

פינוי מאזור המגורים

מומלץ ביותר לבחור חברה המעניקה שירותי פינוי דירות מאזור המגורים של דירת הירושה. מכולות יכילו את הפסולת המפונה בהתאם לחוקי העזר העירוניים. חברה המעניקה שירות באזור המגורים שבו היא נמצאת מכירה את הכללים הנהוגים, ומכאן חשיבות הימצאותה כדי למנוע הפתעה לא נעימה. חברת הפינוי יכולה לקחת את הרכוש ולהגיש אותו לחברה אחרת שתתקן את הפגום. אחר כך יימסר הרכוש למכירה בשווקים או לתרומה בעמותות הזקוקות לכך.

פינוי בחינם

פינוי תכולת דירה בחינם הוא אפשרות קיימת במקרים מסוימים בלבד, הרכוש אכן צריך להיות במצב סביר כדי שיהיה כדאי לחברת הפינוי להעבירו בלי לגבות כסף עבור שירות הפינוי. פינוי מדירה יכול לכלול פינוי בגדים, פינוי חפצים לנוי או לשימוש, פינוי מוצרי חשמל וכדומה. תנו לחברת הפינוי להחליט מה נחוץ לה ומה לא כדי לקבוע האם תזכו בשירות פינוי בחינם או שתצטרכו לשלם עבורו.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן