פינוי דירת גן

שי פינוי דירת גן 

אנחנו בצוות "שי פינוי דירה" עוסקים באופן המקצועי ביותר בכל תחומי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי דירת גן מכל סוג שהוא. בשורות הבאות נרחיב ונפרט אודות השירותים המקצועיים המוענקים מטעם צוות המומחים שלנו בתחום פינוי דירות גן מכל סוג ולכל מטרה.

פינוי דירת גן- מה זה בכלל?

שירותי פינוי דירות גן הינם שירותי פינוי מקצועיים המיועדים בעיקר לבעלי דירות גן, בין אם מדובר בדירת קוטג', דופלקס, דירת גן, וילה, דירת צמודת קרקע ועוד.

שירותי הפינוי נועדו למגוון נרחב של צרכים ומטרות, בין אם מדובר בצרכי "דילול" החפצים והתכולה משטח דירת הגן ובין אם מדובר בצרכי פינוי חפצים ופריטים שונים משטח החצר.

פינוי דירת גן הינו שירות ייחודי המוענק לכם על ידי "שי פינוי דירה".

שירות זה מאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של אפשרויות פינוי לכל צורך ולכל מטרה. כל שירותי הפינוי המקצועיים של צוות "שי פינוי דירה", לרבות פינוי דירות גן,  כוללים בין היתר את הפעולות הבאות:

תכנון מקדים והעמדת תכנית פינוי מאורגנת ומסודרת- אנחנו בצוות "שי פינוי דירה" מקפידים לתכנן את הליך הפינוי לפרטי פרטים כשלב מקדים להליך הפינוי.

תכנון יסודי וקפדני מאפשר לנו לבצע הליך פינוי מהיר יותר, מקצועי יותר, יעיל יותר ובטיחותי הרבה יותר. במסגרת התכנון המקדים אנו דואגים לבחון את אופי התכולה המיועדת לפינוי, את דרכי הגישה לדירת הגן, את דרכי הגישה משטח הדירה אל אתרי הפסולת והמחזור אליהם תועבר התכולה המיועדת לפינוי, היקף הציוד המקצועי הנדרש לביצוע עבודות הפינוי ועוד.

הליך מיון תכולה מקדים – לאחר העמדת תכנית הפינוי, אנחנו בצוות "שי פינוי דירה" מבצעים עבור מזמין השירות (ברוב המקרים הבעלים של דירת הגן), הליך מיון תכולה.

במסגרת הליך זה, אנו ממיינים את התכולה על פי קטגוריות מוצר (מוצרי ריהוט מעץ/פלסטיק/זכוכית, מוצרי חשמל וכדומה). הליך המיון מאפשר לנו להגדיר את מיקום וייעוד העברת התכולה, וכמו כן, מאפשר לכם ולנו לבחון את טיב התכולה רגע לפני הוצאת משטח הדירה למטרות פינוי.

יישום הליך הפינוי בפועל- עם סיום הליך מיון התכולה, אנחנו בצוות "שי פינוי דירה" נערכים לביצוע עבודות הפינוי בפועל. בשלב זה, אנו עושים שימוש בציוד פינוי מקצועי ומתקדם הכולל בין היתר:

מנופי זרוע ומנגנוני הרמה (לצרכי הובלת חפצים ותכולה כבדת משקל), ציוד אריזה (קרטונים וניילונים עמידים במיוחד), מכולות איסוף (הממתינות בשטח מתוחם מחוץ לדירת הגן), ציוד טכני מקצועי (פטישי אוויר, מגזמות, מקדחים וכדומה) לצרכי פירוק, גיזום והכנת תשתיות כאלו או אחרות לטובת הליך הפינוי, ציוד מיגון וציוד בטיחות.

פינוי דירת גן- כל השירותים

שירותי פינוי דירת גן המיושמים על ידי צוות המומחים מטעם "שי פינוי דירה", כוללים בתוכם מגוון נרחב של שירותים מקצועיים המלווים את הליך הפינוי בפועל. שירותים אלו כוללים בין היתר:

שירותי פינוי חצרות- שירותי הנועד לפנות משטח החצר כל תכולה המהווה מטרד או מפגע סביבתי, לרבות, גדרות רעועים, מתקני שעשועים, גזם, לכלוך סביבתי, מתקני חצר שונים ועוד.

שירותי פינוי מחסנים– בעלי דירות גן רבים במדינת ישראל נוהגים להרכיב בשטח הגינה מחסנים נייחים או ניידים. אנחנו בצוות "שי פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מהם ליהנות משירותי פינוי מחסנים הכולל בין היתר: אופציה לפירוק המחסן, אופציה לפינוי תכולת המחסן, הוצאת התכולה לצרכי חידוש שטח המחסן וניקיונו, העמדת פתרונות אחסון ועוד.

שירותי פינוי פסולת בניין –בדירות גן ברחבי המדינה מתקיימים הליכי שיפוץ, בנייה והרחבה. אנחנו בצוות "שי פינוי דירה" מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם שירות מקצועי העוסק בפינוי פסולת בניין משטח הדירה ומשטח החצר.

שירותי חידוש ושדרוג הדירה- במידה וגם ברשותכם עומדת דירת גן הזקוקה לשדרוג החזות, אצלנו בצוות "שי פינוי דירה" תוכלו ליהנות משירות ייחודי המכונה: שירותי השבחת נכסים. במסגרת שירות זה אנו מבצעים מגוון נרחב של פעולות פינוי תכולה ישנה וחסרת שימוש משטח הדירה, ועם השלמת הליך הפינוי, אנו מבצעים מגוון נרחב של פעולות ניקיון, ארגון וסדר שנועדו להעניק לדירה חזות משודרגת וסביבת מגורים משופרת.

שירותים אלו כוללים בין היתר: ניקיון וחיטוי כל חלקי הדירה ושטח החצר, סיוד קירות מתקלפים וחידוש קירות הדירה באמצעות צבע, החלפת בלאי בכל שטח הדירה, מגוון נרחב של תיקונים ושיפוצים קלים, שירותי הדברה בשטח הדירה וסביבתה ועוד מגוון נרחב של שירותים מקצועיים המוענקים לכם בהתאם למצב הדירה, ובהתאם לצרכי ודרישות מזמין השירות.

חשוב שתדע- אנחנו בצוות "שי פינוי דירה" מיישמים את כל הליכי הפינוי המקצועיים בהתאם לתקנות וחוקי העזר העירוניים הנקבעים במקום בו אנו מבצעים את הליך הפינוי.

במסגרת הקפדה יתרה זו, אנו מקפידים להעביר את התכולה המיועדת לפינוי אך ורק לאתרי פסולת ומחזור המוגדרים ומיועדים לכך על פי חוק.

הקפדה זו חוסכת מכם עוגמת נפש הנגרמת לעיתים כתוצאה מהשלכת פסולת סביבתית במקומות שאינם מיועדים לכך, וכתוצאה מכך, להטלת קנסות כספיים על ידי פקחי הרשות, העירייה והמשטרה הירוקה בישראל.

פינוי דירת גן עושים רק אצל המומחים

במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי דירת גן, זה הזמן להכיר מקרוב את כל היתרונות המקצועיים של צוות "שי פינוי דירה". בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה חלקית של כל היתרונות המקצועיים, ההופכים את צוות המומחים שלנו לצוות הפינוי המוביל, המנוסה והמיומן ביותר בישראל.

צוות מקצועי ומנוסה- צוותי הפינוי שלנו מעמידים לרשותכם קרוב ל-30 שנות ניסיון בתחומי הפינוי השונים.

צוות מיומן – כלל אנשי הצוות עוסקים באופן שוטף ומקצועי בכל תחומי הפינוי האפשריים, וכתוצאה מכך, אתם נהנים מצוות מיומן המסוגל לפתור כל בעיה עימה הוא מתמודד בזמן אמת.

ציוד פינוי מתקדם- "שי פינוי דירה" הינו צוות הפינוי הבלעדי במדינת ישראל האוחז ברשותו את ציוד הפינוי המקיף, המתקדם והמקצועי ביותר. ציוד זה מסייע לאנשי הצוות להתמודד עם כל אתגר מקצועי במסגרת הליכי הפינוי השונים והמורכבים.

מגוון נרחב של שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת- אנחנו בצוות "שי פינוי דירה" מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותי פינוי לכל צורך ולכל מטרה. כמו כן, אנו מקפידים לבצע התאמה כוללת בין צרכי הפינוי לבין דרישות הלקוח, וכל זאת על מנת להעמיד לרשותכם את שירותי הפינוי האפקטיביים ביותר לכל אחד ואחת מכם.

תכנון מקדים והליך מיון תכולה- אנחנו בצוות "שי פינוי דירה" מתחילים כל הליך פינוי דירת גן בהעמדת תכנית פעולה ובהליך מיון תכולה מקדים. פעולות אלו מאפשרות לנו לבחון את צרכי הפינוי ואופי התכולה, ולהעניק פתרון הולם, מקצועי וראוי לכל צורך ולכל בעיה המתעוררת במהלך הפינוי.

שירות ואמינות מעל הכול- כל אנשי הצוות הפועלים מטעם "שי פינוי דירה" הינם בעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, דבר המעיד על יושרם ואמינותם המקצועית. כמו כן, המוניטין הרב לו אנו זוכים נובע משירות, אמינות ויחס אישי המוענק לכל לקוח ולקוח שלנו ולאורך כל שנות פעילותנו הרבות בענף.

 

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו