פינוי דירת גג מתכולה, עציצים וזבל

שי שירותי פינוי גג מתכולה

תכולה של עציצים ושל זבל יכולה בקלות להיערם במקומות כמו גגות, חצרות ומפרסות, וכאשר יש לכם יציאה מן הדירה הישר אל אותם מקומות זה אף עשוי להיות קל יותר עבורכם. כמו כן, ידוע כי אפילן אנשים שהם לא אספנים או אגרנים, אוהבים שיש איזה עציץ או צמח בדירתם, כי זה נותן אווירה שהיא טבעית ואווירה של מקום פתוח. עומס על הגג של עציצים, צמחים ואשפה עשוי להוביל למצבים שהם מסוכנים עבור בני הבית, דיירי הבניין, ואפילו עבור הסביבה כולה.

למה מסוכן להשאיר תכולה כמו עציצים ואשפה על הגגות?

אשפה שנערמת בכל מקום, עשויה להוביל למצב של סיכון בריאותי עבור בני הדירה והדיירים שבה. אך יחד עם זאת, כאשר אשפה נערמת בסביבה של עציצים על גגות, כאשר אין חסימה לרוחות, תנאי מזג האוויר, הלחות ובעלי החיים העשויים למצוא בה במקום, הדבר עלול לגרום לסיכון שהוא גדול עוד יותר. הסיכונים יכולים להיות באמצעות מגע של בני הבית באשפה ובעציצים שעל הגג, מתוך חיידקים שנכנסים לתוך הדירה, ועוד דרכים. כמו כן, חשוב לציין שציפורים ויונים אוהבים למצוא מקומות שיש בהם עציצים ואשפה, ולבלות שם את יומם, ברביצה, והטלת הצואה בכל מקום.לאור כל האמור, יש חשיבות שהיא מאוד גדולה בשמירה על מקומות פתוחים אשר מאוכלסים, כמו גגות, חצרות ומרפסות, נקיים מאשפה ומעציצים.

מי מפנה גגות מלאים באשפה ועציצים?

שי חברה לפינוי הינה חברה המומחית בפינויים מכל הסוגים, החל מפינוי דירות, בתים ופינוי משרדים ועד לפינוי של חצרות, נכסים ניידים וגגות. חברת שי פינוי פועלת בתחום כבר למעלה מ- 20 שנה, כך שהחברה ראתה ומכירה כל מצב. החברה בין היתר מעניקה שירותים של סידור כל החדרים בבית ושירותי ניקיון יסודיים ובלתי מתפשרים. אז אם יש ברשותכם גג אשר עמוס באשפה, עציצים, עצים וצמחים, הגיע הזמן לגג שהוא נקי, כי הבריאות של בני הבית, היא זו החשובה מכל.

 

איך מבצעים פינוי של גג מתכולה של אשפה ועציצים?

לרוב, גגות הם מקומות אשר מאחסנים בהם את כל מה שלא יושב יפה בבית כמו לדוגמא אשפה וחפצים שאינם נמצאים בשימוש של בני הבית. כמו כן, בגג נמצא עציצים וצמחים אשר לרוב נועדו להפוך את הגג למקום שהוא יפה יותר, עם הרגשה פסטורלית. על כן, רוב החפצים שנמצא על גגות, יועברו מיד למכולה אשר באמצעותה נעביר את אותם החפצים ובין היתר את האשפה והעציצים לאתר אשפה מורשה איתו חברת שי פינוי עובדת באופן קבוע. כפי שציינו לעיל, ברוב המקרים רוב הדברים שיהיו על הגג יועברו לאשפה, ועל כן, לא יהיה צורך במיון החפצים. כאן הפינוי יהיה מהיר ביותר, ובעל שני שלבים בלבד. שלב ראשון פינוי ושלב שני ניקיון. כי בסוף כל פינוי חשוב וצריך לבצע ניקיון שהוא יסודי, על מנת שלא יוותרו כ ל חיידקים, בעלי חיים מזיקים או בקטריות. כמו שאמרנו, בריאות בני הבית היא הדבר שעלינו להשים בראש כל הרשימה, וכפי שאנו כבר יודעים, בית בריא ישרה בריאות, שלווה ונינוחות לבני הבית.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו