פינוי דירות

פינוי דירות עושים רק עם שי 

תהליך של פינוי דירות יכול להיות תהליך ארוך וגם מתיש. אם תחליטו לעשות תהליך של פינוי בעצמכם, יכול להיות שלא תראו את הסוף של התהליך, ואפילו תגיעו לנקודה של ייאוש. נכון, גם לאנשים שיש בהם הרבה מרץ, כוח רצון ואפילו גישה לסדר וניקיון, תהליך של פינוי הדירהיכול להיות אפילו, קצת אכזרי. ניקח לדוגמה מצב שבו, החלטתם לפנות מהבית המון פריטים מיותרים, כאלה שנמצאים בשטחי הבית, ובנוסף, גם לפנות דברים מהבוידעם. כולנו מכירים את הגדלים של הדירות של פעם וכמה ניתן היה לדחוף לבוידעם המפורסם. חצי בית, בלי הגזמה. כשהורדתם את כל הפריטים מהבוידעם וצירפתם אליהם את החפצים המיותרים בבית, הבנתם שנדרש כאן צוות פינוי של חברה שעוסקת בתחום של פינוי באופן מקצועי.

עם כל הרצון הטוב שלכם לבצע לבד את תהליך הפינוי, יידרשו מכם כמה ימים טובים, רק כדי לברור ולפנות את כל החפצים. "צוות פינוי דירה" יגיע לביתכם, ויפנה מביתכם את כל החפצים המיותרים מהבית, אלה מהבוידעם וגם אלה שהיו בשטחי הבית עוד קודם לכן. הצוותים שלנו מגיעים לביתכם, בוררים ומפנים את כל הציוד המיותר שבביתכם ומשאיר אחריו בית מסודר, נקי ומבריק.

פינוי דירות לדירה שהוזנחה

נסעתם לכמה שנים בשליחות לחו"ל במסגרת העבודה והשכרתם את הדירה לזוג נחמד עם ילדים צעירים? לפני כמה חודשים סיימתם את השליחות וחזרתם לביתכם הישן, דירה גדולה ומרווחת שאתם מאד אוהבים? לאכזבתכם הגדולה, ציפה לכם בבית בלגאן נוראי? התברר לכם, לאחר חקירה קצרה, שזוג ההורים עבר לגור בבית אחר והשאיר את הבית לילדים שגדלו בינתיים, איך נאמר זאת, הילדים שגדלו, לא ממש שמרו על הבית, וכשהגעתם לקבל את המפתח, חשכו עיניכם? ערימות של זבל בכל פינה בבית, הכלים הסניטריים נראו כמו השירותים בתחנה המרכזית הישנה של תל אביב, המקרר היה מטונף והבית היה נראה כמו אתר חירייה בימיו המפוארים.

כמובן שלא יכולתם לחזור לגור בדירה כה מוזנחת ולכן, הזמנתם לעבודות של פינוי , צוות של של חברת "צוות פינוי דירה" שמתמחה בעבודות של פינוי, פינוי ירושות, פינוי תכולת דירה ועבודות פינוי נוספות. בעבודות הניקיון שהצוות שלנו מבצע בדירה אנחנו משתמשים בחומרי החיטוי והניקוי המשובחים ביותר. הצוותים שלנו מיומנים ביותר בהפעלת ציוד חשמלי לעבודות הניקוי ובשימוש בחומרי ניקוי השונים.

 

אחרי שצוות הפינוי של חברתנו סיים את עבודות הפינוי, הצלחתם לזהות את ביתכם האהוב והרגשתם שסופסוף חזרתם הביתה. אנשי צוות פינוי של חברתנו הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בעבודות של פינוי וכך קיבלתם לידיכם את הדירה כפי שהשארתם אותה לפני הנסיעה.

פינוי דירות לפני עבודות שיפוץ

תהליך של פינוי מתבקש במקרים של הכנת הבית לפני שיפוץ. כשאנחנו מכינים את ביתנו לקראת עבודות שיפוץ, חשוב שהוא יהיה מרוקן מכל ציוד שאינו מקובע לקירות. במקרים רבים אפילו הציוד שמקובע לקירות מורד ובמקומו אנחנו מתקינים ציוד אחר. הכוונה כאן היא, כמובן, לארונות קיר צמודי קיר או לארונות מטבח. לעבודות של פינוי מומלץ במקרים של לפני שיפוץ הבית להביא חברת פינוי מקצועות ובעלת ניסיון רב בתחום.

חברתנו הינה חברת פינוי בעלת ניסיון רב בתחום של פינוי של תכולת דירות, פינוי ירושות ועבודות פינוי נוספות. אנחנו נשלח לביתכם צוות פינוי מנוסה ביותר. אנשינו יפנו מביתכם את כל החפצים שמיועדים לזריקה ויארזו את הציוד שצריך להישאר בדירה בפינה שהוכנה מראש לשם כך.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו