פינוי דירות – פינוי מכשירי חשמל

מפנים מכשירי חשמל

כחלק מהשירות שחברת פינוי דירות מספקת ללקוחותיה החברה אף מפנה מכשירי חשמל גדולים וכבדים. כאשר מדובר במכשירים ישנים שאינם עובדים, העברתם קלה ופשוטה יותר, אך כאשר מעבירים או מפנים מכשירים חשמליים כבדים פועלים שיש לשמור עליהם חברת פינוי דירות מקפידה על נהלי עבודה מחמירים כאשר היא מפנה את מכשירי החשמל שלכם מהדירה אותה אתם מעוניינים לפנות. מכשירי חשמל הם רגישים מאוד לתזוזות ולהובלות ובמצבים כאלה יש חשש שבטיפול לא נכון מכשירי חשמל כאלה יינזקו.

פינוי דירות- שמירת מכשירי חשמל

ישנם אנשים שאינם מעוניינים לשמור את מכשירי החשמל במסגרת פינוי דירות וזאת מכיוון שהמכשירים ישנים או לא תקינים במקרה כזה חברת הפינוי פשוט מפנה את המכשירים מהדירה, ומעבירה אותם לאן שהלקוח בוחר שהמכשירים יילקחו. אבל יש מקרים שהמכשיר חדש או תקין ואתם רק רוצים להעביר את המכשירים למחסן או לכתובת אחרת, במקרה כזה חברת פינוי דירות מפעילה נוהל מיוחד להעברת מכשירי החשמל שלכם בזהירות ובבטחה. כאשר אתם בוחרים בחברה טובה היא מקפידה במקצועיות ובזהירות לשמור על מכשירי החשמל שלכם. מכשירי חשמל כגון מקרר, מכונת כביסה או תנור הם כבדים ומאסיביים ומאוד קשה לפנות אותם מהדירה לבד.

פינוי דירות-דרכי פינוי מכשירי חשמל

חברת פינוי דירות שתפנה את הדירה שלכם- תוודא שיש מסלול פנוי מהמקום בו עומדים מכשירי החשמל עד הדלת כדי שהמכשירים לא יפגעו מחפצים בדרך וגם לא יהרסו חפצים אחרים בדרך. לחברת פינוי דירות יש כלי רכב מתאימים המיועדים להובלת מכשירי חשמל כבדים -כלי רכב גדולים שיש בהם דרך לאבטח ולקשור היטב את המכשירים החשמליים שאתם רוצים לפנות כאשר חברת פינוי דירות תפנה עבורכם בין השאר מכשירי חשמל היא תאבטח כבלי חשמל וצינור כדי שלא יגרם כול נזק לכבלי חשמל או לצינורות של מכונות כביסה. מכשור שצריך זאת יעבור הכנה לפינוי כמו הפשרת מקפיאים, ריקון מקררים או ניקוי צינורות מכונות כביסה מלאי מים. כך שבמסגרת פינוי דירות אם יש צורך לפנות מכשירי חשמל גדולים וכבדים גם כאן אתם מקבלים מחברת הפינוי שירות מלא ומסור בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שמירה על דירתכם ועל שלמות רכושכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו