פינוי דירות עם תרבות שירות

פינוי דירות איכותי 

בענף פינוי דירות ישנן חברות רבות המציעות את שירותן ומתחרות על הלקוחות. עבור הלקוח שמעוניין בפינוי יעיל ונקי עומדות  לכאורה אפשרויות רבות. אך בדיקה קצת יותר מדוקדקת מגלה פערים רבים באיכות השירות ובתמורה הכוללת ללקוח. ישנן חברות שמתייחסות לפינוי באופן לא מחייב כפי שזה בא לידי ביטוי במוגבלות בציוד, בתכנון חפוז, ובמתן שירות בשטח שמנסה להשתמט משלמות ביצועית. מולן ישנן מספר חברות שמובילות את הענף במילוי אחר סטנדרטים גבוהים של ביצוע ומתן שירות אישי. על מנת להבדיל בין שני הסוגים הללו ננסה כעת לספק לכם מספר טיפים בנושא.

יכולות הפינוי של החברה

מכיוון שכול פינוי הוא יחודי ושונה מפינוי אחר, יש להתחיל כול פינוי בתכנון. בתכנון מבינים את צרכיו של הלקוח בשטח, את היקף התנועה ברחוב, נגישות חניה, תנאי השטח והנגישות לתכולה, כמותה וכדומה, רק לאחר שכול התנאים הללו ברורים ניתן להקצות ציוד וכוח אדם מתאים עבור פינוי תכולת דירה. פינוי דירות הוא שם רחב הכולל בתוכו סוגי פינוי רבים, פינוי ירושות, פינוי ממקלטים, פינוי חפצים בודדים ועוד. מוטב תמיד לבחור בחברה שערוכה לוגיסטית להגיש את כול סוגי הפינוי ומנוסה בכך. אנו ממליצים לכם לבחור בחברה מנוסה ובעל מעגל לקוחות מרוצה שמעיד על עמידה בסטנדרטים, לכן אל תפנו לשירות  רק בהתבסס על העלות המוצעת לכם, והקפידו לבחור בחברה בעלת קבלות בשטח.

מתן השירות ללקוח ומקצועיות העבודה

חברה אחראית לשמה בתחום הפינוי, מקפידה על שדרוג מתמיד של יכולות עובדיה, זה מתבטא ביכולות טכניות בהפעלת ציוד טכני מגוון, אך גם באדיבות ופניות שירותית ללקוח לפני ובמהלך הפינוי. לדוגמא חברה כזו מחויבת לפנות את התכולה רק למטמנות מורשות על ידי המשרד לאיכות הסביבה ולא למטמנות פיראטיות שפוגעות באיכות הסביבה, או בשמירת הסביבה הציבורית סביב לאתר נקיה וללא רבב וליכלוך מהפינוי. חברת פינוי דירות איכותית תוכל גם לרכוש ממכם חלק מהציוד שמצבו טוב בתמורה להנחה על עלות הפינוי ואף במסגרת פינוי בחינם, במיוחד כשדרוש לכם פינוי רהיטים או עיזבון. ותמיד בסוף כול פינוי מדירה תקבלו קבלה על פי חוק.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו