"פינוי דירה עושים רק עם צוות מומחה ומקצועי"

מיומנו של מפנה דירות:

"כך הפכתי למומחה בתחום פינוי דירות"

מומחה פינוי דירה הינו צוות פינוי דירות מקצועי המנוהל על ידי שי גולד, קבלן פינוי מוסמך העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים כבר למעלה מ-25 שנה. בשורות הבאות קיימנו ראיון אישי עם שי גולד במהלכו הוא ציין בפנינו את כל העבודות ההופכות את צוות מומחה פינוי דירה לצוות הפינוי המוביל והמקצועי ביותר בישראל.

מה הם השירותים המוצעים על ידי מומחה פינוי דירה?

"אנחנו ב-מומחה פינוי דירה עוסקים בכל תחומי הפינוי הקיימים, החל מפינוי תכולת דירות ובתים, דרך פינוי דירות ירושה, פינוי מחסנים, פינוי מקלטים ועד לשירותי פינוי ייחודים ובלעדיים כגון: פינוי דירות אגרנות, פינוי פסולת מדירות, פינוי גגות, פינוי דירות לאחר שריפה ועוד".

מה הופך את מומחה פינוי דירה לצוות הפינוי המוביל ביותר בישראל?

"בראש ובראשונה הניסיון המקצועי אותו אנו מעמידים בפני מזמין השירות. אני באופן אישי עוסק בענף הפינוי כבר יותר מ-25 שנה, דבר המקנה לי ניסיון רב בכל הנוגע לביצוע הליכי פינוי מורכבים. דבר שני זה היכולות המקצועיות של כל אחד מאנשי הצוות הפועלים עימי. יכולות אלו מבוססות על ניסיון וידע מקצועי בתחום הפינוי, וזאת מכיוון שאנו מבצעים מדי יום בין שלושה לחמישה הליכי פינוי שונים בכל רחבי הארץ.

דבר נוסף ההופך אותנו לצוות הפינוי המוביל והמקצועי ביותר בישראל הוא נושא הציוד המקצועי העומד לרשותנו. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באמצעות ציוד פינוי מקצועי המותאם לכל הליך פינוי באופן אישי, וזאת בהתאם לסוג התכולה אותו אנו אמורים לפנות, משקל התכולה, דרכי הגישה לדירה וכדומה".

מהו הערך המוסף אותו אתם מציעים ללקוח?

"השילוב בין אמינות, מקצועיות ובטיחותיות הם אלו המהווים את הערך המוסף המוצע על ידינו ללקוח. ברמת האמינות אנו מקפידים על הצגת תעודת יושר מטעם משטרת ישראל בפני מזמין השירות, וכמו כן, אנו מקפידים לערוך הסכם התקשרות במסגרתו אנו מעלים על כתב את כל ההתחייבות שלנו כלפי הלקוח. ברמת המקצועיות אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מניסיון רב שנים ומוניטין עשיר בתחום הפינוי, וברמת הבטיחותיות אנו מקפידים לבצע את כל עבודות הפינוי בהתאם לכל כללי הבטיחות האפשריים".

האם בנוסף לשירותי הפינוי אתם מעניקים ללקוחות שירותים נוספים?

"בהחלט. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, מאפשרים ללקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של שירותים הנלווים לפעולות הפינוי שלנו. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותים להשבחת נכסים באמצעות פעולות ניקיון וסיוד בשטח הדירה, שירותי ניקיון יסודיים, שירותי הדברה, שירותי סיוד וצבע, שירות להובלות קטנות של פריטי תכולה כאלו ואחרים, שירותי פינוי עם מנוף, שירותי פינוי למגזר העסקי, לרבות, פינוי משרדים, חנויות, מפעלים ובתי עסק, שירותי תיקון והחלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי פינוי גזם ועוד מגוון רחב של שירותים המותאמים לצרכי הלקוח ודרישותיו".

האם השירות המוצע על ידיכם הינו כלל ארצי?

"אנחנו ב-מומחה פינוי דירה פועלים אומנם בכל חלקי הארץ, אך עיקר הפעילות שלנו מתמקדת בערים הבאות: ירושלים, מודיעין, תל אביב, ראשון לציון, חולון, בת-ים, פתח תקווה, רמלה, לוד, רחובות, הרצליה, נתניה ועוד. במידת הצורך אנו מגיעים לכל מקום אחר ברחבי הארץ וזאת בהתאם ללוח הזמנים העומד לרשותנו".

שאלה אישית לסיום, מה הם רגעי הסיפוק שלך מהעבודה?

"המבט בעיניהם של מזמיני השירות בגמר העבודה הוא זה הנותן לי סיפוק רב מעבודתי. המבט שלהם נעשה נוצץ ברגע בו הם מבחינים בשינוי המהותי שחל בדירתם לאחר השלמת עבודות הפינוי על ידי".

 
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו