פינוי דירות לדרוש ולקבל את השירות הטוב ביותר שמגיע לכם

פינוי איכותי ומקצועי

תודעת מתן השירות בישראל עדין מתפתחת ונמצאת במרדף מתמיד אחרי ארצות אחרות, יחד עם זאת כדאי להסתכל על הכוס המלאה ולבחור לכול שירות את החברה שמציגה את הסטנדרטים הגבוהים יותר בתחומה.  פינוי דירות אולי נראה טריוויאלי בכדי לדקדק בסטנדרטים של שירות אבל דווקא בתחום זה הסכנות לקבלת שירות לא מספק גדולות יותר מבתחומים אחרים, הסיבה לכך נעוצה בקלות היחסית שבה אדם יכול לקום יום אחד להחליט שהוא מפנה ולהתחיל לפעול בתחום, ללא ניסיון שנרכש בשנים ארוכות, ללא עובדים מיומנים וקבועים שעובדים בשורות החברה, ללא השקעה בציוד מכני וטכני, וללא הקפדה על הנחיות החוק בפינוי למטמנות חוקיות בלבד. על מנת שלא ליפול בפח אנו ממליצים על בחירה מפוכחת וחכמה שתתן לכם תגמול מלא בפניה והקשרות רק אל חברה טובה באמת.

מה דרוש לכם?

יש כול כך הרבה סוגי פינוי שונים, ורק חברה שמיומנת בכולם יכולה לספק שלמות אחידה בביצוע של כול אחד ואחד מהסוגים השונים. פינוי דירות מכיל בתוכו פינוי מחסנים ומקלטים, פינוי של דירות אגרנים, פינוי פסולת, פינוי מגגות וחצרות, פינוי דירה למכירה או לאחר שיפוץ  ועוד. על מנת לגבש את התנאים לפינוי לא מאכזב מומלץ להבין לפני פניה לכול חברה מהי כמות התכולה, ותנאי השטח של הפינוי. הגדירו את הזמנים הנוחים לכם לקבלת הפינוי וקחו בחשבון שרכבי הפינוי צריכים לחנות בסמוך לזירה, לכן כדאי להמליץ את מועד הפינוי לזמנים בהם השכנים בעבודה והתנועה ברחוב דלילה על מנת שלא יפגע מרקם היחסים איתם.

מה חשוב לבקש?

תמיד תסגרו על תנאי הפינוי בגיבוי חוזה כתוב, בחוזה צריך להיות מצוין מועד הפינוי, המצאות מנהל עבודה אחראי בזירה, כמות העובדים, מספר רכבי הפינוי, וציוד טכני נוסף נדרש כמו מנוף ועוד. כמובן שגם עלות הפינוי צריכה להכלל בחוזה, כתובת המגורים וכול פרטי החברה המפנה. כדאי לברר האם אפשרי לכם לקבל פינוי תכולת דירה בחינם, זוהי הצעה משתלמת במיוחד אך היא אינה ניתנת אוטמטית ותלויה בערך הציוד המפונה מול משאבי הפינוי המושקעים. פינוי דירות יכול לכלול גם פינו רהיטים בחינם, במידה והרהיטים במצב טוב, או העברת החפצים השונים לסוחרים ביד שניה או מרכזי חיזוק ותרומה לאוכלוסיה מוחלשת. ותמיד תתנו את הבחירה בשירות בקבלה שתקבלו בסיומו על התשלום.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו