פינוי דירות – לבד או באמצעות חברת פינוי?

פינוי דירות עושים רק עם המקצוענים

האם עליכם לבצע פינוי של הדירה שלכם באופן עצמאי? ובכן, מדוע לא? אם אתם מרגישים וחושבים שאתם יכולים לעשות את זה לבד, אתם בהחלט יכולים לנסות, רק כדאי שלפני שאתם מקבלים החלטה, תשקלו את הדברים לאשורם, ותדעו גם מה הם החסרונות בהחלטה של ביצוע המשימה לבדכם. נכון, הזמנת שירות פינוי דירות מחברת פינוי עולה כסף, ואם אתם עושים את הפינוי בעצמכם, אתם לכאורה חוסכים את הכסף הזה, אבל האם אתם באמת חוסכים אותו? האם אתם יודעים לאן אתם מפנים את החפצים? האם אתם מפנים אותם באמצעות הרכב הפרטי שלכם או באמצעות טנדר? האם אתם יודעים לאן לפנות אותם? האם יש לכם את הזמן הנדרש לביצוע הפינוי ללא כלים מקצועיים ואמצעי שינוע נדרשים?

זה לא כל כך פשוט כפי שזה נראה

במקרים רבים, אנשים נוטים להעריך שמדובר בתהליך פיזי הדורש כוח, אך אינם מודעים לאלמנטים הנוספים הנדרשים בתהליך כזה, אלמנטים כמו עגלות שינוע המאפשרות פינוי של חפצים כבדים, או כמויות גדולות של פריטים קטנים. אלמנטים כמו ידע מקצועי וקשרים מקצועיים עם יעדי פינוי שיקלטו את הפריטים המפונים. אם אתם מתכוונים להשליך את החפצים שלכם אל פח הזבל השכונתי, כדאי שתדעו שזה אסור על פי החוק, ויכול להוביל לקניסה שלכם על ידי הרשות המקומית שבתחומה אתם מתגוררים. אם אתם חושבים להשליך את החפצים בגבעה שוממה, זה כבר עניין שלכם, הוא בניגוד לחוק, והקנס עליו גבוה עשרות מונים מעלות שירות הארגון הישראלי לפינוי דירה מקצועי.

מזמינים שירות מקצועי, מסיימים בתוך זמן קצר, וממשיכים הלאה

לבסוף, האם יש לכם את הזמן לעשות את זה לבדכם? אנשים רבים שמקבלים החלטה לבצע את הפינוי באופן עצמאי, מגלים שהם לא מצליחים למצוא את הזמן, האנרגיה או החשק לבצע את הפינוי, ונאלצים לדחות את ביצועו מיום ליום, משבוע לשבוע, מחודש לחודש עד שלבסוף הוא מתמסמס ונשכח. במקום זאת, הזמינו חברת פינוי דירות מקצועית שתוכל להשלים עבורכם את המשימה בתוך שעות ספורות, וכך תוכלו להניח את כל העניין מאחוריכם, ולהפיק את הערך האמיתי שהדירה שלכם יכולה להציע לכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו