מפנה דירה גם לאחר שריפה – פנו למומחה לעזרה

אנו מפנים דירות לאחר שריפה

מתמודדים עם נזקי שריפה אשר פרצה בסביבת המגורים שלכם? רוצים להציל את פריטי התכולה השונים המצויים בשטח הדירה? זה הזמן להיחשף לכל השירותים המקצועיים המוצעים לכם ב-מומחה פינוי דירה במסגרת שירוית פינוי דירות לאחר שריפה.

פינוי דירות לאחר שריפה- מספר מילים אודות השירות

שריפה הפורצת בתוך מבנים מותירה אחריה לא מעט נזקים למבנה ולתכולה, ועל מנת לצמצמם ככל הניתן את היקף הפגיעה בתכולה המצויה בשטח הדירה, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מעמידים לרשותכם את שירות פינוי דירות לאחר שריפה.

שירות זה מיועד בין היתר לצורך פינוי תכולה אשר איננה נהרסה מלהבות האש ולצורך הכנת הדירה לקראת הליכי שיפוץ. בין יתר השירותים המוצעים לכם על ידינו במסגרת שירותי פינוי דירות לאחר שריפה תוכלו למצוא:

  • פינוי תכולה הרוסה משטח הדירה
  • פינוי פיח
  • פינוי תכולה שלא נפגעה מלהבות האש
  • פירוק אלמנטים דירתיים שנפגעו במהלך השריפה, לרבות, חלונות, דלתות, ארונות מטבח וכדומה
  • שירותי סיוד וניקיון

פינוי דירות לאחר שריפה- כיצד?

פינוי דירות לאחר שריפה הינו שירות פינוי ייחודי המיושם על ידינו בהתאם לדוחות הכיבוי המוצגים לנו על ידי צוותי הכיבוי וההצלה אשר פעלו לכיבוי השריפה שפרצה במקום. לצורך השלמת הליך הפינוי אנו נעזרים בציוד פינוי מקצועי הכולל בתוכו ציוד מיגון ובטיחות.

לאורך 25 שנות פעילותנו בענף הפינוי, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, עסקנו במספר רב של מקרים בהם נדרשנו לבצע הליכי פינוי תכולה משטחן של דירות אשר נפגעו מלהבות האש. הידע המקצועי אותו רכשנו בתחום זה בשילוב מיומנויות הפינוי שלנו הבאים לידי ביטוי בכל יתר פעולות הפינוי, הם אלו המבטיחים גם לכם הליך פינוי מקצועי, יסודי ובטיחותי במסגרת פינוי דירות לאחר שריפה.

עם השלמת עבודות הפינוי בשטח הדירה, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים נלווים הכוללים בין היתר: שירותי סיוד ובצע, שירותי ארגון וסידור מחדש של שטח הדירה, שירותי הכנת הדירה לקראת הליכי שיפוץ נרחבים (בהתאם למצבה) ועוד.

ליצירת קשר, חייגו ל-03-9240718 או לחצו כאן להשארת פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו