פינוי דירות- כל השירותים הייחודיים שלנו!

השירותים הייחודיים של שי פינוי דירה 

פינוי דירות- כל השירותים הייחודיים שלנו! אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עוסקים בכל תחומי הפינוי האפשריים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר .

הפעילות הענפה שלנו לאורך השנים בכלל תחומי הפינוי האפשריים, העניקו לנו מוניטין רב בקרב קהל לקוחותינו בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם מספר שירותים ייחודיים אותם אנו מיישמים במסגרת שירותי פינוי דירות לכל מטרה .

שירותי פירוק והריסת מבנים ומחסנים- במסגרת עבודות הפינוי השונות, אנו מבצעים עבור לקוחותינו שירותי פירוק מבנים ומחסנים. ברוב המקרים, מבנים ומחסנים אלו ממוקמים בחצר הבית הפרטי, ובמסגרת עבודות הפירוק אנו דואגים גם לפנות את הפסולת שנוצרה במקום.

שירותי הריסת קירות פנים וחוץ- במהלך עבודות פינוי דירות אותן אנו מבצעים קיימת דרישה מצד מזמיני השירות לשבירה והריסת אחד מקירות הדירה .

שירות זה מוענק לכם במסגרת הכנת הדירה להליך שיפוץ מורחב כמו כן, הליך שבירת הקיר מתקיימת רק לאחר היוועצות עם מהנדס בנייה מוסמך .

מגוון נרחב של שירותים נלווים- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים לא רק בביצוע עבודות הפינוי השונות, אלא גם במגוון נרחב של שירותים נלווים המוענקים לכל אחד ואחת מכם בהתאם לדרישותיו ובהתאם למצב הדירה בה בוצעו הליכי הפינוי .

בין יתר השירותים הנלווים המוענקים על ידינו תמצאו: שירותי ניקיון וחיטוי יסודיים בכל שטח הדירה, שירותי פירוק ארונות קיר ומטבח, שירותי סיוד וצבע, שירותי החלפת בלאי במתקני הדירה (ברזים, משקופים, דלתות, חלונות וכדומה), שירות תיקונים במתקני הדירה, שירותי הדברה ועוד כלל השירותים הנלווים המתבצעים על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה" נועדו להקנות לדירה שלכם מראה חדש וראוי יותר למגורים .

שירות השבחת נכסים- שירות זה נועד לבעלי נכסים המעוניינים להשביח את העומד לרשותם .

במסגרת השירות מבוצעות מגוון נרחב של פעולות שיפוץ קלות לצד ביצוע ויישום כל השירותים הנלווים מהסעיף הקודם שירות זה מיועד בעיקר ליורשי דירות, משכירי דירות, רוכשי דירות ישנות ועוד .

שירותי פינוי לבעלי עסקים- בין אם אתם הבעלים של משרד כלשהוא, בין אם אתם בעלי חנויות, מחסנים מסחריים, מפעלים וכדומה, ובין אם אתם הבעלים של שטח מסוים עליו עומד להיבנות פרויקט בנייה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם שירותי פינוי דירות ייחודיים שנועדו לקהל העסקי. הליכי פינוי אלו מיושמים על פי כל התקנים המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" ומותאמים באופן נקודתי לצרכים השיווקיים והמסחריים של כל אחד ואחת מכם.

שירותי גיזום וטיפוח גינות – שירות זה מיועד לבעלי חצרות וגינות פרטיות .

במסגרת השירות אנו מפנים משטח החצר והגינה ציוד מיותר כמו כן, אנו מעניקים לכם שירותי ארגון, סידור וניקיון בשטח החצר והגינה, לרבות, גיזום ופינוי ענפים, עשבים ועלים .

שירותי פינוי מקצועיים עושים רק אצל צוות המומחים

להלן מספר סיבות ההופכות את צוות "מומחה פינוי דירה" לצוות המוביל ביותר בישראל בתחום הפינוי:

הידע המקצועי

הידע המקצועי העומד לרשותנו בכל הליכי הפינוי האפשריים, מעמיד לרשותכם את השירות המקצועי ביותר בתחום!

ציוד פינוי מקצועי

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מובילים את תחום הפינוי בכל הקשור לשימוש בציוד מקצועי ומתקדם לצרכי הפינוי. הציוד המקצועי בו אנו נעזרים בשילוב המיומנויות המקצועיות שלנו, מעניקים לכל אחד ואחת מכם הליך פינוי מקצועי יותר, בטוח יותר, מהיר יותר ויעיל הרבה יותר!

שירות מכל הלב

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את כל הליכי הפינוי המקצועיים ברמת השירות הטובה ביותר בענף. לאורך כל הדרך, אנו מקפידים לשים דגש מורחב על צרכי הפינוי ודרישות הלקוח, ולמצוא את האיזון בין השניים.

אמינות והגינות מעל הכול

כלל אנשי הצוות שלנו הינם בעלי ניסיון מוכח בתחומי הפינוי האפשריים. כלל אנשי הצוות (ללא יוצא מן הכלל) אוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, המעידה על אופיים, הגינותם ויושרם המקצועי.

במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי דירות לכל מטרה, ובמידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו, זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול השירותים הייחודיים המוצעים לכם על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה".

חשיבות הפינוי המקצועי

פינוי דירות מקצועי הוא בעל חשיבות רבה .

צוות מפנים מקצועי יכול לתת פתרונות כל בעיה שתצוץ במהלך הפינוי כמו פינוי לאתרי אשפה מורשים אשר ימנע קבלת קנסות, פינוי מקומות גבוהות במיוחד בעזרת מכשור מתקדם ובטוח כמו מנופים וציוד מתאים, פינוי נקי שאינו משאיר לכלוך מאחור ועוד חברת פינוי מקצועית יכולה לתת את המענה הנכון ביותר עבור פינוי מוצלח שיותיר את בעלי הדירה שבעי רצון .אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו