פינוי דירות ומיון תכולה

יש לכם תכולה בדירה שאין לכם מושג איך להתחיל לפנות אותה? התקשרו אלינו!

יש סיבות רבות לשירות של פינוי דירות ומיון תכולה. סיבה נפוצה היא פטירת בעלי הדירה והרצון להשכירה או למכרה על ידי בני המשפחה. אצל אנשים מבוגרים בדרך כלל יש תכולה ישנה שלא הוחלפה שנים רבות. אנשים מבוגרים אינם אוהבים לשנות דברים הם רגילים למה שיש. פינוי דירות ומיון תכולה נעשה על יד אנשינו בחברת צוות פינוי דירה על פי תכנית שמוכנה מראש. כל אחד מאנשי הצוות יודע את תפקידו. אחד עוזר לשני כדי לקדם את פינוי הדירה.

מה קורה אם ההורים הלכו לעולמם?

לאחר פטירתם והצורך בפינוי הדיה ומיון התכולה שבתוכה מחליטים בני המשפחה לשכור את שירותי חברת צוות פינוי דירה שעובדיה עוסקים בתחום שנים רבות, מסורים לעבודה, מקצוענים ויעילים. פינוי דירות על ידי החברה נעשה תוך רגישות משום  שבמקרים רבים מעורבים בפינוי רגשות. לבני המשפחה הקרובה קשה לראות פינוי של דירה שגרו בה אנשים אהובים שגרו בדירה שנים רבות ולפעמים אפילו נולדו בדירה המסוימת. אנחנו כאן כדי לעשות את העבודה האיכותית והרגישה ביותר!

מיון התכולה נעשה רק עם נציג מבני המשפחה.  חלק נמסר כמזכרות לבני המשפחה, חלק אחר נתרם וחלק שאין בו שימוש נזרק למזבלה. את השינוע מהדירה לנתרמים ומזבלה עושים אנשי החברה בציוד המיוחד העומד לרשותם.

מה קורה אם הרשות המקומית מתקשרת אלינו?

הזמנת צוות פינוי דירה יכולה להיות על ידי הרשות, לאחר הוצאת מכרז לביצוע העבודה, ויכולה להגיע ישירות מבעלי הדירה. חלק ניכר של לקוחות החברה הם אנשים פרטיים. המלצות רבות יש על חברת פינוי זו הן ברשתות החברתיות והן העברת שביעות רצון  בין הלקוחות. את מלאכת המיון עושים בדרך כלל בעלי הדירות או מי מטעמם. עובדי חברת הפינוי יכולים לסייע בהחלטה ולייעץ בכל מה שקשור בפינוי התכולה. במקרים רבים תכולה שהוחלט שתועבר למזבלה נלקחת על ידי צוות הפינוי ומועברת למקומות שזקוקים לה. וזאת כמובן בהסמכת בני המשפחה.

אם יש לכם אגרן כפייתי בבניין – התקשרו אלינו היום!

מי שנתקל בפעם הראשונה בצורך לפנות דירה ומיון התכולה שבה יכול לחשוב בטעות שזו עבודה קלה וניתן לעשותה ללא צורך באנשי מקצוע חיצוניים. אז זה לא כך. פינוי דירה צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע כדי למנוע נזקים לתכולה, למכשירי החשמל ולחפצים שבירים. צוות העובדים של חברת הפינוי מיומן בתחום, יודע איך להפעיל מכשירים כדי להקל על העומס מצד אחד ולשמור עליהם מפני פגיעות מהצד השני.

אנחנו מבטיחים לכם את העבודה האיכותית ביותר בשוק, ומבטיחים לעשות אותה מהר, בצורה רגישה ומקצועית, ללא נזקים ובצורה חוקית, מסודרת ונקייה! התקשרו אלינו כבר היום ונשמח להגיע לתת לכם שירות. 
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו