פינוי דירות וירושות בפתח תקוה – מיון חפצים ניקיון וסדר

שי שירותי פינוי דירות וירושות בפתח תקווה

יש הבדל בין לפנות פריט מסוים לפח הקרוב לבין פינוי תכולה רבה אשר מצויה במחסן, במרפסת וכדומה. אי לכך כאשר מרגישים שמשימת הפינוי הופכת להיות משימה מטרידה, טוב לדעת שאין צורך לעשות זאת לבד, וזאת כי חברת "שי פינוי דירה" מעניקה שירותי פינוי דירות וירושות בפתח תקוה ואף שמחה לסייע לכל לקוח לאפס מחדש את מצב הדירה – כולל שירותי סידור, ניקיון ושירותי מיון חשובים.

איך אני יכול לעזור לך לפנות דירה בפתח תקוה

חברת "שי פינוי דירה" מפנה שלל דירות במגוון מצבים לאורך יותר מעשרים שנה, ועל כן קשה לתפוס אותה במצב שאינו מוכן לצד הפתרון הראוי ביותר, ואף לא ניתן להפתיע אותה עם משימת פינוי בה היא טרם נתקלה.

עם זאת, חברת "שי פינוי דירה" עדיין נוהגת להכין תוכנית פינוי ייחודית עבור כל לקוח ולקוח, וזאת על מנת לחסוך בזמן, להיערך כראוי ועל מנת להעניק לכל לקוח את השירות האיכותי ביותר באופן חלק ולצד עמידה בזמנים.

איך אני יכול לעזור לך לפנות ירושה בפתח תקוה? אנו מפנים רהיטים, מפנים מכשירי חשמל ותכולת דירה עמוסה

איך אני יכול לעזור לך לפנות ירושה בפתח תקוה

יש להבין שמלאכת פינוי דירת ירושה עשויה להיות מעט שונה ממשימת פינוי דירה רגילה, ולו בשל הרגישות היתרה לסיטואציה.

אי לכך טוב לדעת שחברי הצוות נבחרים בקפידה, בין היתר גם בהתאם לממד הרגשי והאנושי. מכאן שניתן להבטיח ששום תכולה לא תיזרק הצידה באופן מזלזל, הלקוח יקבל את כל הזמן לו הוא זקוק על מנת להיפרד כיאות מהציוד ואף ניתן לדעת שחלק מהציוד יועבר לתרומה ואף תינתן עזרה גדולה בכול הנוגע למיון, וזאת על מנת למנוע השלכה של ציוד בעל ערך רגשי או כספי.

השירות שלנו כולל ניקיון, סדר, מיון חפצים

כאשר אנו באים לשרת עוד לקוח מרוצה, אנו שואפים להעניק את השירות הטוב ביותר פעם אחר פעם.

אי לכך חשוב לציין שלאחר שאנו מסיימים למיין מה לפנות ומה להשאיר, מה לזרוק ומה למחזר, ולאחר שאנו מפנים את כלל התכולה שאינה רצויה אל מחוץ לדריה, אנו מציעים ללקוח לעבור לשלב ב' בשירות.

שלב ב' כולל ניקוי וחיטוי הבית באופן ידני ומקצועי ביותר, כאשר בין היתר כלל התכולה שבדירה מוצאת החוצה ועוברת ניקוי יסודי, ורק לאחר מכן היא מוחזרת מחדש באופן מסודר.

מכאן שלקוחות "שי פינוי דירה" זוכים לשירותי פינוי אשר מבטיחים חזרה לדירה מרווחת, מאורגנת ושמדיפה ניחוחות של ניקיון.

אנו בעלי ניסיון בפינוי דירות בפתח תקוה

בין היתר חברת "שי פינוי דירה" עובדת לא מעט גם בעיר פתח תקווה, ועל כן אם גם אתם תושבי העיר ואתם מחפשים אחר עזרה משמעותית בפינוי התכולה, ואם גם אתם מבקשים ליהנות מיחס אדיב ואנושי ועל הדרך להפיק את המרב (תרומה וחזרה לדירה מסודרת ונקייה), הרי שאתם מוזמנים להרים טלפון, לקבל פרטים נוספים ואף לקבוע פגישה בלתי מחייבת אליה יגיע נציג החברה על מנת להעריך באופן פרטני במה בדיוק מדובר.

אנו מפנים רהיטים, מפנים מכשירי חשמל ותכולת דירה עמוסה

אנו יודעים להתמודד עם כל סוג של תכולה, יודעים כיצד לפנות, לאן לפנות ואף כיצד להסתיר מעיני השכנים את אופי התכולה, ולו כי לא פעם הם מאוד חטטנים.

אי לכך חשוב להבהיר ששום כמות של תכולה אינה מרתיעה אותנו, וזאת כי לרשות החברה מערך נרחב של עובדים מדהימים, מערך משאיות בגדלים שונים ויכולות להיעזר בכל סוג של ציוד ייעודי– כגון מנופים.

פינוי דירה מוזנחת ועמוסה בפתח תקוה

גם אם הדירה שלכם עמודה לא רק בציוד מיותר, אלא גם בלא מעט פסולת, שאריות מזון ובאופן כללי היא מזוהמת, טוב לדעת שאין לחוש בושה, וזאת כי חברי צוות "שי פינוי דירה" כבר ראו הכול ואף בעלי ניסיון פורה בפינוי וניקוי דירות מעין אלו.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו