פינוי דירות וירושות בבת ים – מיון חפצים ניקיון וסדר

שי שירותי פינוי דירות וירושות בבת ים

על מנת לבצע פינוי דירות וירושות בבת ים , יש צורך למצוא לכך זמן, לעשות שיעורי בית, להכין ציוד ייעודי וכמובן לשנס מותנים ולהתחיל בעבודה הפיזית.

אי לכך לא לכולם מתאימה עבודה מעין זו ואף לא כל משימת פינוי ניתן לבצע באופן עצמאי. מכאן שתושבי בת ים מוזמנים ליהנות משירותי פינוי מקצועיים, אדיבים ושמעניקים מעל ומעבר למצופה, ולו בעזרת פנייה אחת – אל חברת "שי פינוי דירה".

איך אני יכול לעזור לך לפנות דירה בבת ים

מבקשים הסבר כללי אודות השירות המקצועי מבית חברת "שי פינוי דירה"? ובכן לרוב נשלח נציג על מנת לבחון בדיוק במה מדובר (ועל מנת להעניק הצעת מחיר ולהתחיל להכין תוכנית עבודה מסודרת). לאחר מכן מגיע צוות מקצועי בשעה שנקבעה והוא מסייע בשלב המיון – אם על מנת להבין מה מבקשים להשאיר בדירה ואם על מנת להבין מה מפונה למכולה ומה לארגוני צדקה. בתום הפינוי הלקוח מוזמן ליהנות משירותי חיטוי, צביעה וניקוי יסודיים, וזאת על מנת לאפס כראוי את מצב הדירה.

איך אני יכול לעזור לך לפנות ירושה בבת ים

לרשות חברת "שי פינוי דירה" עומד צוות אדיב, אנושי ורגיש אשר מתאים במיוחד עבור משימות פינוי שמצריכות רגישות. הצוות מסייע לבני המשפחה לעבור על כלל הציוד, וזאת על מנת למנוע פינוי של ציוד שעוד יש בו ערך. לאחר מכן הכול מפונה באופן שקט ומסודר מהדירה, אך לא בכך תם שירות החברה, וזאת כי דירות ירושה לרוב מבקשים להכין למכירה, ועל כן טוב לדעת שניתן להכין את הדירה כך שתיראה במיטבה, ולו באמצעות שירותים משלימים מבית החברה.

על אלו שירותים מדובר? שירותי שיפוץ קלים, שירותי צביעה וכמובן שגם שירותי ניקיון וסידור מקצועיים.

השירות שלנו כולל ניקיון, סדר, מיון חפצים

פינוי דירה מתכולה שאינה רצויה הינה התחלה ראויה, אך מי שמבקש לעשות זאת – באמת מבקש לחזור לגור בדירה מסודרת וגם נקייה. אי לכך חברת "שי פינוי דירה" מחזיקה ציוד ייעודי מקצועי – כגון שמפו לשטיחים, חומרי הדברה, מסיר אבנית, חומרי ניקוי ייעודיים לפרקט וכדומה, כך שניתן להיות מראש מרוצים ואף מרוגשים שהדירה שלכם עומדת לעבור מהפך משמעותי – שבסופו תזכו לגור בדירה ריחנית ומזמינה שתגרום לכם לרצות לשמור על איכות התוצאה.

אנו בעלי ניסיון בפינוי דירות בבת ים

חברת "שי פינוי דירה" עובדת רבות באזור המרכז ומכאן שלאורך יותר מעשרים שנות ניסיון בעסק החברה פקדה את תושבי בת ים לא מעט. אי לכך אם גם אתם מבקשים ליהנות משירותי פינוי מובילים בעיר בת ים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום!

אנו מפנים רהיטים, מפנים מכשירי חשמל ותכולת דירה עמוסה

מה אנו יודעים לפנות? כמעט הכול! בין היתר חברת "שי פינוי דירה" יודעת לפנות ציוד חשמל, כלי מטבח, כלי עבודה, חומרי קריאה, ערימות בגדים, חומרי עבודה ועוד. כמו כן טוב לדעת שלרשות החברה ציוד נרחב וייעודי – בין אם מדובר בפטישון עבור ביצוע מגוון עבודות שיפוץ קלות ובין אם מדובר במנוף עבור קיצור וייעול משימת הפינוי.

פינוי דירה מוזנחת ועמוסה בבת ים

לא מעט מהלקוחות שלנו הם אגרנים כפייתיים, כך שדירות מוזנחות אינן מהוות נוף זר עבורנו. אי לכך איננו מפנים אך ורק ציוד שמיש, אלא גם ציוד שמעלה חלודה, ציוד שבור, ציוד שנוזל ממנו שמן, ציוד שמעלה עובש ובאופן כללי גם לא מעט פסולת, כאשר כל זאת נעשה לצד אמצעי הגנה וביטוח מלא לעובדים. גם אתם מבקשים להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצים? הרימו טלפון עוד היום!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו