"מהם השלבים בפינוי דירה? קראו ותדעו"

מיומנו של מפנה דירות:

"אלו השלבים שבהם אנו מפנים דירות של אגרנים"

ארבעת השלבים הינה שיטה מקצועית לפינוי דירות ובתים אשר פותחה ושוכללה על ידי שי גולד, קבלן פינוי מוסמך, וותיק ומנוסה, העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים זה למעלה מ-25 שנה. בשורות הבאות תוכלו למצוא ראיון אישי אותו קיימנו עם שי גולד ובמהלכו הוא מסביר לנו על שיטת ארבעת השלבים ועל כל היתרונות הנלווים אליה.

שלום שי, אשמח אם תסביר לגולשים מהי שיטת ארבעת השלבים לפינוי דירות ובתים

"שיטת ארבעת השלבים לפינוי דירות ובתים, היא למעשה שיטה מקצועית בה אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, צוות הפינוי המקצועי הפועל בראשותי, עושים שימוש מדי יום. שיטה זו פותחה לאור הניסיון הרב אותו צברתי לאורך 25 שנות פעילותי בענף הפינוי, והיא מתמקדת בכל ההיבטים הנלווים להליך הפינוי המקצועי".

מה הם אותם ארבעת שלבים המרכיבים את השיטה?

"שיטת ארבעת השלבים שפותחה על ידי כוללת את השלבים הבאים: השלב הראשון הוא למעשה ביקור מקדים של אנשי צוות הפינוי בדירה המיועדת לפינוי. שלב זה נועד לצורך סקירה של שטח הדירה ודרכי הגישה אליה, ומתן שירותי ייעוץ לבעל הדירה בנוגע לאופן ביצוע הליך הפינוי.

בשלב השני של השיטה אנו מקיימים פעולה המכונה על ידינו: מיון תכולה מקדים. בשלב זה אנו ממיינים את כל פריטי התכולה המיועדים לפינוי משטח הדירה. פעולת המיון מיועדת גם לצרכי ריכוז כל פריטי התכולה בנקודה מסוימת של הדירה וגם לצרכי בדיקה מחודשת של בעל התכולה בנוגע לשאלה אילו פריטים הוא בוחר לפנות ואילו פריטים הוא מעדיף לשמור. השלב השלישי בשיטת ארבעת השלבים הוא למעשה השלב בו אנו מבצעים את עבודות הפינוי בפועל. בשלב זה אנו פועלים לפינוי מהיר, יעיל ובטוח של פריטי התכולה המצויים בשטח הדירה, וזאת בהתאם להיקף התכולה וסוג התכולה. שלב זה מיושם בשני שלבים נפרדים, הראשון: העברת כל פריטי התכולה משטח הדירה למכולת הפינוי אותה אנו מציבים מחוץ לדירה, והשני: העברת מכולת הפינוי באמצעות רכבי פינוי או משאיות פינוי אל אתרי הפסולת המורשים הנמצאים בסביבת המגורים"

מהו השלב הרביעי בשיטת ארבעת השלבים לפינוי דירות ובתים?

"עם סיום עבודות הפינוי בשטח הדירה, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, מעמידים לרשות מזמין השירות אפשרות לביצוע עבודות ניקיון, ארגון וסדר בשטח הדירה. עבודות אלו מיושמות על ידינו בהתאם למצב הדירה לאחר הליכי הפינוי, והם כוללים בין היתר: ניקיון יסודי של שטח הדירה, ביצוע עבודות פוליש והבקרה, חיטוי חדרי אמבט, כיורים, קרמיקות וכדומה, סיוד וצביעת קירות הדירה, תיקון והחלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי הדברה ועוד".

האם השלב הרביעי מתקיים בכל פעולות פינוי אותה אתם מבצעים?

"לא בהכרח. השירותים הנלווים המוצעים ללקוח במסגרת השלב הרביעי לפינוי דירה הינם שירותים הכרוכים בתשלום נוסף מעבר למחיר הפינוי עצמו, ולכן הבחירה האם לקיים את השלב הרביעי או לא היא של הלקוח בלבד. כמו כן, אנו מציעים את השירות אך ורק במקרים בהם מצב הדירה מחייב את בעל הדירה לביצוע עבודות ניקיון בשטח הדירה".

באילו מקרים השלב הרביעי הינו הכרחי?

"ביצוע עבודות הניקיון והסיוד בשטח הדירה הינו הכרחי בכל אותם מקרים בהם הדירה בה ביצענו את עבודת הפינוי הינה דירה ישנה, דירה מוזנחת, דירה השייכת לאגרן או אספן כפייתי, דירה שהייתה סגורה למשך תקופה ממושכת ועוד. כמו כן, ישנם מקרים בהם גם בדירות חדשות יחסית אנו מבצעים עבודות ניקיון, ארגון וסדר, וזאת לצרכי השבחת הנכס".

 

 
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו