פינוי דירות במסגרת שמירה על איכות הסביבה

פינוי דירות במסגרת שמירה על איכות הסביבה – אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים בביצוע עבודות פינוי דירה לכל צורך ולכל מטרה. הניסיון המצטבר שלנו בכל תחומי הפינוי האפשריים, בשילוב הידע המקצועי שלנו והרגישות שלנו לתחומים "ירוקים", מעמידים לרשותכם שירות פונקציונאלי ומקצועי השם דגש נרחב בשמירה על איכות הסביבה.

שירותי פינוי פסולת בניין – אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים בשירותי פינוי מקצועיים, מהירים, בטוחים ויעלים מאתרי בנייה ואתרים שונים המאכלסים פסולת בניין ובנייה. שירותים אלו מוענקים על ידינו גם לקבלנים וחברות בנייה וגם לקהל הפרטי של אנשים שזה עתה סיימו הליכי שיפוץ, הרחבה או בנייה ומעוניינים לסלק את פסולת הבניין למקום הראוי לה.

שירותי פינוי דירות וחצרות -שירות זה מיועד הן לקהל הפרטי (מחזיקי הגינות והחצרות הפרטיים), והן לקהל העסקי- מוסדי, המעוניין לפנות פסולת מכל סוג משטח החצר שבבעלותו. שירותי פינוי אלו כוללים בין היתר: גיזום ופינוי פסולת משטח החצר, פינוי מבנים משטח החצר (מחסנים וכדומה), פינוי מתקני שעשועים, פינוי גדרות ועוד.

שירותי פינוי שטחים המיועדים לבנייה- בכל רחבי הארץ עומדים שטחים (חקלאיים, עירוניים, פרטיים) המיועדים כעתודות קרקע לצרכי בנייה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לכם שירות ייחודי שנועד לפנות מהשטח המיועד לבנייה כל פריט כזה או אחר הנמצא בו, לרבות, פינוי צמחייה, פינוי בטון, פינוי גרוטאות ועוד.

שירותי פינוי דירות, מחסנים ומקלטים ציבוריים – שירות המיועד בעיקר למועצות מקצועיות וגופים ממסדיים ועסקיים .

במסגרת שירות זה אנו מבצעים הליכי פינוי של מחסנים ומקלטים הנמצאים בתחום אחריותכם במהלך פינוי זה אנו מבצעים מגוון נרחב של פעולות פינוי ולאחר מכן מגוון נרחב של שירותים נלווים שנועדו להשיב את הארגון והסדר לשטח המחסן או המקלט .

שירותי פינוי גגות משותפים וחדרי מדרגות – שירות זה מיועד בעיקר לוועדי בתים ולאנשים המתגוררים בתוך מבנים משותפים. שירותי הפינוי כולל פינוי והובלת גרוטאות המושלכות בחדרי המדרגות ובגגות הבתים, וכמו כן, נועד לפנות כל תכולה אחרת הקיימת בשטחים אלו.

שירותי פינוי של מבנים נטושים -מבנים נטושים הם ללא ספק מפגע סביבתי העלול לגרום נזק הן לאיכות הסביבה והן נזק בנפש כתוצאה ממפולת, קריסה או שימוש לא תקין במבנה .

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עוסקים בפינוי מבנים נטושים, בין אם הם סוגרים לכניסת קהל ובין אם הם עומדים שוממים זה זמן רב הליכי פינוי אלו מורכבים במיוחד ודורשים מאיתנו הקפדה יתרה על כללי בטיחות מרובים .

שירותי פינוי דירות ומבנים לאחר שריפה- אחד השירותיים המיוחדים שלנו בצוות "מומחה פינוי דירה" הינו שירות שנועד לפנות דירות, מבנים ושטחים ציבוריים אשר לצערנו פרצה בהם שריפה . הליך פינוי זה מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם כוחות הכיבוי הפועלים במדינת ישראל, ונועד בין היתר להשיב את הסביבה בה פרצה השריפה לקדמותה, תוך כדי נטרול ריחות האפר והפיח.

שמירה מקסימאלית על איכות הסביבה

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את כל הליכי הפינוי השונים במסגרת אכיפה של חוקים ותקנות שונים. אכיפת חוקים אלו כוללת בין היתר את חוקי העזר העירוניים המונהגים בשטח הפינוי בנוגע לאתרי הפסולת והמחזור, שעות העבודה המותרות לביצוע העבודות, דרכי גישה וחנייה ועוד.

בנוסף, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמקדים באכיפת תקנים בטיחותיים המאפשרים לכם ליהנות מהליך פינוי בטוח ובטיחותי יותר. תקנות אלו מיושמים על ידינו באמצעות: תיחום האזור בו מתבצע הליך פינוי דירות, שימוש בציוד מיגון הן בקרב העוסקים במלאכה והן לציוד שאיננו מיועד לפינוי, הקפדה יתרה על הובלה ופינוי בטוח ומקצועי ועוד.

במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי דירות לכל מטרה, ובמידה וגם לכם חשובה השמירה על איכות הסביבה, זה הזמן להכיר מקרוב את כל היתרונות המקצועיים של צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה".

הסביבה תודה לכם

פינוי של דירות תוך שמירה על איכות הסביבה היא חשובה ביותר לא רק עבור הסביבה אלא גם עבור הסביבה הקרובה לכם .

פינוי דירות באמצעות כלים מיוחדים ומכשור מתקדם השומר מפני זיהום ופיזור מזהמים מונע זיהום של הסביבה הקרובה והמבנים משותפים זה חשוב ביותר בין אם אתם גרים בבית בודד ובין אם בבניין משותף, תשומת לב לשימוש במכשור וכלים ידידותיים לסביבה הוא חשוב .
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו