הבית של אמא נראה כמו מחסן עמוס ומבולגן – מה עושים?

שי פינוי דירה מפנה בתים של אגרנים 

פינוי דירות אגרנות  – התמודדות עם הורה הסובל מבעיית האגרנות הכפייתית, היא ללא ספק אחת מההתמודדויות המורכבות והמכאיבות ביותר, וזאת לנוכח איכות החיים הירודה המאפיינת את חייהם של האנשים הסובלים ומתמודדים מבעיית אגרנות כפייתית. במקרים מסוימים, הצטברות של פריטי תכולה וחפצים בתוך סביבת המגורים, מתרחשת לאורך החיים עצמם, כאשר הדבר מגיע לעומס יתר של חפצים בתוך סביבת המגורים והדבר מחייב ביצוע פעולת פינוי של תכולת האגרנות המיותרת משטח הדירה.

במידה וגם אתם מתמודדים עם הורה הסובל מאגרנות כפייתית או במקרים בהם אתם מעוניינים לסייע להוריכם המתגוררים בתוך בית עמוס ומבולגן, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ולבחון יחד איתנו את מכלול הפעולות הנדרשות לצרכי פינוי דירות אגרנות מתכולה מיותרת.

פינוי דירות אגרנות הנראות כמו מחסן – כיצד?

פינוי דירות אגרנות מתכולת אגרנות מיותרת או פינוי דירות הנראות כמו מחסן עמוס ומבולגן, הינה משימה מקצועית מורכבת המיושמת על ידינו במספר שלבים:

שלב 1- קיום פגישה בשטח הדירה לצרכי תכנון הליך הפינוי ובחינת כל ההיבטים הנלווים להליך הפינוי

שלב 2- מיון מקדים של כל התכולה המצויה בשטח הדירה וסיווגה על פי תכולת אגרנות מיותרת ותכולה שימושית הנחוצה לדיירי המקום

שלב 3- פינוי יסודי ובטיחותי של כל פריטי תכולת האגרנות המיותרת והעברתם בשלב הראשון למכלות פינוי וממנה לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לצורך כך

שלב 4- טיפול נקודתי בנזקים ותחלואים שונים המופיעים בשטח הדירה לנוכח עומס היתר של פריטי התכולה אשר אוחסנו בה. הטיפול הנקודתי כולל בין היתר: חיטוי משטחי ריצוף ושיש, פירוק ארונות רעועים וישנים במידת הצורך, סיוד קירות להרחקת סימני עובש, פטרת ורטיבות, צביעת קירות, הדברה.

כל אחד מהשלבים המקצועיים המיושמים על ידינו, מאפשר גם לכם להפוך כל סביבת מגורים ישנה ומוזנחת לסביבת מגורים נעימה ומטופחת וכל זאת במסגרת ביצוע עבודות הנמשכות מספר שעות בלבד על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמובילים שלנו הנעזרים בכל מערכות הציוד המתקדמות ביותר הנחוצות לצורך ביצוע עבודת הפינוי על הצד המהיר, היעיל והבטיחותי ביותר.

להזמנת השירות ולקבלת מידע ופרטים נוספים חייגו: 072-2770914.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו