פינוי דירה עבור דירה שירשתם

מפנים דירות ירושה

ירושת דירה היא מבלבלת, מחד שמחים על האפשרות לזכות בנכס שבאופן משמעותי מטיב עם האפשרויות הכלכליות שלנו, ומאידך הירושה מתאפשרת רק עם לכתו של אדם יקר שלעולם כבר לא נחזור ונפגוש, זו תקופה קשה של אבלות עלינו ועל האדם שאבד. על מנת לסייע בתקופה קשה כזו, ולחזק את יכולות ההתמודדות, שירות פינוי דירה מציע לכם אפשרות לפנות את הדירה שירשתם, מבלי לעשות זאת בעצמכם, אנו ממליצים על פיקוח אחד היורשים במעמד הפינוי, אך העבודה הקשה של המאמץ הפיזי וההתעכבות על כול פריט ופריט תמנע ממכם ותעבור לידיהם המנוסות של עובדי החברה המנוסים.

השירות של פינוי דירה מתאים את עצמו לצורך שלכם, אם תרצו לפנות תכולה בהיקף גדול של דירה שלמה ויותר, או רק פריטים בודדים, אנו נברר איתכם כבר בשיחה הראשונה מה היקף התכולה לו דרוש הפינוי, ומה הנגישות לדירה, ויחד נבנה לכם את המעטפת השירותית האפקטיבית ביותר, שתימדד בפעולה מהירה ויסודית, בכיבוד הנסיבות, ובהצעת מחיר משתלמת. פינוי דירה דרך חברה מקצועית מבטיח לכם שבזמן קצר יחסית הדירה תעבור טרנספורמציה, מה שבעל ערך ימסר לכם למשמורת, ומה שהוא מפריטי היום יום ואין לו ערך מיוחד להנצחת האדם שגר בדירה, יפונה והדירה תוכל לעבור לשלב הבא או של מכירתה או של התאמתה למגורים.

ביד בוטחת ולב רגיש

פינוי הדירה דרך חברה שמתמחה בפינוי מאפשר לכם גם הזמנת שירותים נוספים משלימים, לאחר הפינוי ובאותו מעמד יוכלו אנשי צוות הפינוי לנקות את הדירה, הניקוי נעשה בחומרי ניקוי מקצועיים וציוד מקצועי נוסף, כך שמלבד המראה הבוהק והמפונה תוצף הדירה בריח מבושם של התחדשות. פינוי דירה אינו מומלץ להזמין דרך חברות שמציעות פתרונות שונים ומרובים, אלו חברות המציעות פתרונות כלליים וחסרות את המיומנות והניסיון שמפותחים ונצברים בחברה מתמחה.

פינוי איכותי הוא כזה ששומר לא רק על ביצוע מיטבי בפינוי הדירה עצמה אלא גם דואג לשמור על הסביבה הגדולה יותר בה ממוקמת הדירה מעקבות הפינוי, אנו מבטיחים לכם ביצוע שתוצאותיו לא יטרידו את השכנים, אם בביצוע הפינוי בזמן נוח לכם, לתנועה ברחוב ולשכנים, אם בסיומו בזמן לא ארוך, ואם בניקוי לאחר הפינוי של החללים ודרכי הגישה שהתלכלכו, כך מובטחת לכם הפרעה מינימלית ובלתי מורגשת במרקם החיים הקהילתי בו ממוקמת הדירה.

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו