פינוי דירה מלאה פסולת עקב משבר

שי מפנה דירות מלאות פסולת עקב משבר

יש רגעים קשים בחיים בהם אנשים עוברים משברים, טראומות, חוויות שהן לא קלות, זה בסדר וזה טבעי, כי הרי שזה חלק מהעולם, זה חלק מהאנושות וזה חלק מהחיים שלנו כבני אדם. בעקבות אותו משבר גדול, אנשים רבים נתקעים עם דירות מלאות בחפצים, בפסולת ובגרוטאות שנערמו להם ונאספו להם בעקבות אותו משבר. לאחר רגעים קשים אלה, יש צורך, וגם מתעורר הצורך של פינוי דירה שהצטבר בה אשפה ופסולת. המשבר הנפשי שבעקבותיו אותה דירה או בית הוזנחו, ולעיתים גם במשך שנים מביאים את הבית או את הדירה למצב שבו הדירה מאוד מוזנחת, מלוכלכת ולא מתאימה למחייה של בני אדם. כאשר מתעורר צורך זה חשוב שתדעו שיש מי שמטפל בבעיה.

חשבתם שקשה לפנות דירה לאחר משבר? הגיע הזמן לחשוב אחרת.

שמי שי שטיקגולד ואני הבעלים של חברת שי פינוי דירות, החברה שלי מתמחה בפינוי של דירות של אנשים שעברו משברים בחייהם, אנו מציעים מגוון של פתרונות פינוי לדירות שהן מוזנחות במיוחד. אל תחשבו שאתם לבד, תמיד יש עוד אנשים שהם במצב שלכם, ראינו כבר הגל, חווינו כבר הכל, התמודדנו ואותגרנו בבתים ודירות במצבים שהם קשים במיוחד, ועמדנו במשימה בהצלחה. חשוב לי שתדעו את הצוות שלי אני בוחר בקפידה. הצוות שלי מיומן ואמין וזה חשוב מאוד כי כמו שאני סומך על הצוות שלי ככה אני מצפה שגם אתם תוכלו לסמוך עליו בעניים עצומות.

איך תבחרו בחברה מקצועית, ואילו סימנים מעידים על כך שהחברה אכן מקצועית?

כדי לבחור במקצועיים ביותר בתחום יש להתאמץ ולעשות מחקר קטן לפני שתיגשו לפגישות, שאלו חברים, התייעצו, דברו על כך עם מכרים, אל תתביישו יש המון אנשים שבחייכם יצטרכו פינוי דירה. היכנסו לאינטרנט, קראו חוות דעת, שאלו שאלות בפורומים מקצועיים, חפשו אתרים שונים של חברות שמתעסקות בפינוי ועוד. אם אתר אינטרנט הוא אכן משדר על כך שחברה היא מקצועית תוכלו לחוש זאת, איך בכל זאת תדעו? שימו לב שבאתרי חברה יש גלריה שמציגה תמונות של לפני ואחרי, שימו לב שיש הסברים באתר החברה אשר מסבירים את העבודה של החברה לעומק.

 

מה כולל תהליך פינוי הדירה?

תהליך פינוי הדירה הבסיסי כולל בתוכו פינוי של האשפה והפסולת בעזרת מכולות והעברתם לאתרי אשפה המוסמכים לכך. בנוסף לכך הפינוי כולל מיון יסודי של כל החפצים שנמצאים בבית וערימות הזבל. מיון שכולל בתוכו חלוקה לשלוש ערימות עיקריות, פריטים שיש להם ערך ונשמור אותם, פריטים לתרומה או למכירה, ופריטים שאין להם ערך כלל ואפשר להיפטר מהם ולזרוק אותם. לאחר הפינוי יש להשלים את הפינוי באמצעות שירותים נלווים כמו: ניקיון הדירה או הבית. חשוב לי שתבינו התהליך הוא ארוך ולפעמים יכול להיות מורכב מאוד ומייגע שדורש המון כוחות נפשיים עבור אנשים שבוחרים לנקות ולפנות בעצמם. עבורנו הפינוי הוא תהליך שלא לוקח יותר מיום ועד שלושה ימי עבודה, שכן אנו המומחים ומקצועיים ביותר בתחום זה ויודעים לעשות את העבודה ללא כל פשרות על הצד הטוב ביותר. צרו איתנו קשר עוד היום וקבעו פגישה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו