פינוי דירה מחושך לאור

מפנים דירות

לפני שבוע ימים צלצל אליי ברוך. בקולו הצרוד עקב צינון דיווח לי על המאורע יוצא הדופן אשר התרחש: דודו של ברוך נפטר בשלהי גיל 93 והשאיר לו את דירתו. דירה בה לא היה מאז סעודת הפסח האחרונה אשר אירעה שלושים שנים לפני כן. יש לציין כי ילדים לא היו לדוד.

דודו של ברוך היה אספן כפייתי. זאת לא ידע ברוך, מפני שלא היו דיי קרובים ומכיוון שכפי שצוין,לא ביקר בדירתו זה שלושים שנה, מאז מות אשתו של ברוך. באותו היום בו קיבל  את מפתח הדירה ונכנס אליה- חשכו עיניו והרגיש כי עליו להתיישב ולספור עד עשר- כפי שלימדה אותו הפסיכולוגית לפני שנים לא מעטות.

הוקוס פוקוס

ברוך סיפר כי לא מצא את ידיו ורגליו, תמונות, גזרי עיתונים וחפצים מימי אנטיוכוס, עששיות, צלוחיות ,בקבוקי בירה שחורה  וספרים גדושי אבק מילאו את החלל, אשר לא עלה על כ- 55 מטר מרובע.

כאן אני  נכנס לסיפור. כאשר צלצל אליי הבחור הקשבתי לדבריו וצחקתי. אמרתי לו כי כמובן כי  אני כאב את אובדנו אך לחצו נראה לי מוגזם למדיי. הוא שתק והקשיב לדבריי אשר גילו לו כי ישנן חברות אשר עשויות לעזור לו עד מאוד ברגעים שכאלו. סיפרתי לו על פינוי דירה. "מה זה פינוי דירה?" הוא שאל, והסברתי לו לאט כי ישנן חברות אשר פינוי דירה הוא עיסוקן המרכזי. הן מגיעות לבתים, מעריכות את כמות העבודה אותה יש להשקיע, נוקבות במחירן ומגיעות לאחר מכן למיון, זריקת החפצים הלא נחוצים  והן  אפילו בעלות מומחיות בניקוי הדירה. אמרתי לו כי אם ברצונו להקל על העובדים הוא יכול להזמין שירות ניקיון נפרד.

ברוך נושם לרווחה

ברוך שמח מאוד ואמר כי אכן יצלצל לחברה. היה לו חשוב לוודא כי החזרת השקט לדירה ייעשה בצורה  הטובה  ביותר וכי מיון החפצים יבוצע בקפידה, כך שלא יזרקו פריטים חשובים ויפים הניתנים לשימוש.תוך זמן קצר התבצע כל התהליך. עובדי החברה הגיעו וביצעו את הפינוי בצורה זהירה , שקטה ואחראית. היום מתגוררת בדירה ביתו של ברוך והיא מרוצה מאוד, לא אוגרת חפצים  ושומרת על הניקיון.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו