פינוי דירה מזבל, פסולת ולשלשלת יונים

השירות של שי

פינוי דירה מזבל, פסולת ולשלשלת יונים  – שי מפנה דירה שיש בה פסולת רבה, לשלשת יונים, דירה שאינה מתאימה למגורים. הוא מגיע עם צוות מתוגבר כדי להתגבר על כל העניין במהירות. עבודה של מספר ימים וכל הפסולת מתרוקנת, הבית מפנה את עצמו מהלשלשת, מהזוהמה, מהגרוטאות שהצטברו במשך השנים. הוא מגיע עם משאית זבל שמרוקנת הכל לאתר פסולת מורשה. הוא לא מסתמך על העירייה שתפנה, דואג לנקות גם את אזור הבניין, את חדר המדרגות, ולא מותיר סימנים שהיה כאן, למעט הניקיון.

פינוי לשלשת יונים – פינוי מהזוהמה, מהפסולת ומהזבל שהצטבר

אט אט מתפנה הדירה מהזוהמה, כל הפסולת מוכנסת לשקים חזקים שהוא מביא איתו. הרצפה וכל שאר החללים בבית, כולל השירותים, מנוקים ועוברים חיטוי. המשקופים, הדלתות, הרהיטים הרלוונטיים – את הכל מנקה שי. כל הרעיון הוא לפנות את הדירה מפסולת מזהמת. הוא אף מפנה את לשלשלת היונים וסוגר את הפתחים כדי שלא ייכנסו יותר אל עבר הדירה. זו מלאכה חשובה כי לשלשלת יונים מהווה סכנה בריאותית ותברואתית, מסכנת את הסביבה ומובילה מזיקים נוספים שמתבייתים בבית.

שמירה על הבריאות האישית ועל הסביבה

תברואה ושמירה על הבריאות הן הדברים החשובים שמובילים את שי ואת הצוות שלו בחברת מומחה פינוי דירה לניקיון מאסיבי וקפדני. אנשי הצוות מגיעים עם מכשור מתאים, עם חומרי ניקיון מהשורה הראשונה, נמרצים ובעלי מוטיבציה רבה להשתלט על הבלגאן שנוצר. אין גבול ליכולת של חברת הניקיון. החברה במיומנות גבוהה מצליחה לגבור על הכל, בלי חוכמות, בלי לבזבז זמן. בעלי הדירה יכולים להשאיר את המפתח וללכת לדרכם עד אשר תחזור הדירה לתפקוד מלא – מרוקנת מפסולת, נקייה, מוכנה למגורים. בשלב הבא נותר רק להזמין רהיטים חדשים, לתת לבית נופך מתאים למגורים.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו