פינוי דירה מוזנחת

פינוי דירה מוזנחת רק עם שי 

כיום, בשל הביקוש הרב של הזמנת שירותי פינוי דירה, ניתן למצוא עוד ועוד חברות שונות ובעלי מקצוע המציעים סיוע מקצועי בהליך הפינוי המורכב, אולם לפני שעושים החלטה פזיזה ובלתי מחושבת רצוי ואף הכרחי לעשות סקר שוק מקדים ובררני אודות החברה ממנה מזמינים שירות של פינוי דירה, בפרט אם מדובר בשירות של פינוי דירה שהיא מוזנחת מאחר ומדובר בשירות שצריך להתבצע בצורה המקצועית, המדויקת והיסודית ביותר, ללא פשרות!

למי מתאים להזמין שירות של פינוי דירה מוזנחת ?

דירה מוזנחת לא נמצא לרוב כדירה מאוכלסת, שגרים בהם בפועל אנשים, שכן, כולנו, או לפחות מרביתנו, נוהגים לנקות ולסדר אחר הדירה בה אנו גרים מאחר והינה קורת הגג שלנו והמקום בו אנו נמצאים יותר מכל. ואכן, רוב ההזמנות של פינוי דירה המוגדרת בתור מוזנחת הינן הזמנות של אנשים אשר רוצים לפנות דירה שלא גרים בה בפועל אנשים אלא רוצים לגור בה בעתיד, כמו דירות שהתקבלו בירושה אשר ידועות כדירות עמוסות מאוד בחפצים וכדומה.

  • פינוי דירת ירושה:

דירה אשר התקבלה בירושה לרוב תהיה דירה שהיא מוזנחת, עמוסה ברהיטים וחפצים שונים שהצטברו במהלך השנים או התקופה הארוכה שלא גרו בה. על כן, שירות פינוי דירה בדירה שכזו הינו שירות מקובל, נפוץ ומבוקש מאוד. אנשים רבים אשר קיבלו בירושה דירה לא עשו איתה דבר תקופה ארוכה וכשרצו להתגורר בדירה באופן אישי, למכור את הדירה או להעמיד אותה להשכרה, לא יכלו לעשות זאת בפועל ללא הזמנת שירות של פינוי דירה באופן מקצועי.

  • פינוי דירה חדישה

רבים מן האנשים שרוכשים דירה חדישה מקבלים את הדירה עם ריהוט חלקי או פריטים מוזנחים שאין להם כל צורך בהם. על כן, במצבים הללו נוהגים אותם הרוכשים החדשים להזמין שירות מקצועי של פינוי דירה חדישה ולעשות זאת בלי לחשוב פעמיים בכדי להיכנס אל הדירה בנחת ובכיף.

השלבים לביצוע פינוי דירה מוזנחת

כשמדברים על דירה שהיא מוזנחת, הליך פינוי הדירה כולל מספר שלבים עיקריים שעל פיהם פועלים:

 

  • שלב ראשוני של פינוי דירה שכזו יהיה שלב הערכת מצב הדירה. בשלב זה יגיעו צוות פינוי דירה אל הדירה שבה הוזמן השירות המבוקש בכדי להעריך את כמות התכולה שיש לפנותה וכמות העבודה הנדרשת לביצוע. לרוב, פינוי דירה תהיה דירה שכמות התכולה בה רבה, המיון הכרחי והניקיון הנדרש בה רב מאוד ועל כן הערכת המצב והצעת המחיר תהיה בהתאם לממצאים הללו ולא מסתכמים רב בפינוי דירה.
  • בשלב השני של פינוי דירה יבצעו ברוב המקרים בעלי המקצוע שהוזמנו לתת שירות של פינוי דירה מיון חפצים קפדני (לפי בקשת הלקוח) בכדי לשים בצד פריטים שונים שימושיים שהמזמין יוכל להשתמש בה בעצמו או לחלופין שהמזמין יוכל לבחור באם לתרום את אותם החפצים אל עמותות הצדקה השונות.
  • שלב שלישי יהיה שלב הפינוי עצמו – פינוי דירה מוזנחת. כל אותם החפצים שיועדו בהליך המיון כחפצים אינם שימושיים שצריכים להשליך אותם לפח יעבירו למכולות המשא אל אתרי האשפה המורשים ואילו כל אותם הפריטים השימושיים והטובים יעבירו אל מזמין הפינוי או אל עמותות הצדקה, לפי בקשת הלקוח המזמין.
  • השלב הרביעי והאחרון הינו שלב הניקיון שהכרחי מאוד בכל הזמנת פינוי דירה שכן מדובר לרוב בדירות עמוסות בפריטים, לכלוך ואבק שהצטבר וללא ניקוי יסודי ומקצועי על ידי חומרים איכותיים במיוחד לא יהיה ניתן לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

אם הנכם מחפשים אחר חברה מקצועית שתעניק לכם שירות פינוי דירה על הצד הטוב ביותר הגעתם למקום הנכון! חברת פינוי דירה הינה החברה המובילה בתחום אשר תוכל ותשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב, המקצועי והמהימן ביותר תוך התחייבות מלאה לתוצאות!

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו