פינוי דירה מוזנחת בקדימה וניקיון

שי פינוי דירה מפנה גם בדקימה

דירה מוזנחת בקדימה עלולה להפוך למפגע תברואתי ולכן בלתי ראויה למגורי אדם. גם במקרים ה"קלים" יותר התוצאה של הזנחה ממושכת היא ירידת ערך הנכס וקושי ממשי לחיות בו, להשכיר אותו או למכור. פינוי מקצועי וניקיון יסודי של הדירה יחזירו אותה למצב תקין ויאפשרו לכם להפיק ממנה מקסימום תועלת.

שי פינוי דירה – מומחים גם בניקיון

הדרך הטובה ביותר לבצע פינוי דירה מוזנחת בקדימה וניקיון היא להפקיד את שתי המשימות בידיים מקצועיות של חברה אחת – שי פינוי דירה. עם ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום, מחויבות מלאה לכל לקוח ולכל לקוחה, התנהלות יעילה ואחראית וכמו כן שמירה על החוק ועל כל התקנות הרלוונטיות של הרשות המקומית בקדימה, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהמלאכה תתבצע באופן מושלם.

למה אתם צריכים פינוי וניקיון של דירה מוזנחת בקדימה?

ישנן סיבות שונות שעלולות להוביל למצב הלא רצוי שבו אי אפשר ליהנות באמת מהנכס. מצב נפוץ אחד הוא אגרנות כפייתית שלא מטופלת בזמן, עוד דוגמה היא דירה שהייתה לא מאוכלסת במשך שנים רבות וגם שיטפון, שריפה או הצפה עלולים ליצור צורך בפינוי דירה מוזנחת בקדימה וניקיון מקצועי שלה.

מתי נדרש השירות?

ככל שהדירה מוזנחת יותר, ויש בה יותר פסולת מסוגים שונים וחפצים שאין בהם שום תועלת, כך גדלה הכדאיות של הזמנת אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם את הפעולות הלא פשוטות של פינוי וניקוי. כדאי לקחת בחשבון שניסיון לפנות בעצמכם נכס שיש בו כמויות גדולות של אשפה עלול להתגלות כמאמץ הרבה יותר גדול מכפי שזה נראה בהתחלה. גם החובה לפנות הכל לאתרים מורשים ולא להניח ברחוב או ליד פחי האשפה מאריכה את פרק הזמן שתצטרכו להקדיש למשימה.

איך מזמינים את השירות?

על-מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מותאמת ספציפית עבורכם, כולל לו"ז מפורט להשלמת הפינוי והניקוי, מוזמנים לתאם איתנו מועד לביקור בדירה. לשם כך תוכלו להתקשר אלינו או להשאיר מספר טלפון כאן באתר.

פנו אל שי דירה להזמנת פינוי דירה מוזנחת בקדימה וניקיון

כדי שלא תצטרכו להתאמץ בעצמכם ולהסתכן שלא לצורך בפגיעה פיזית עקב פינוי חפצים כבדים או בחשיפה לזיהומים ללא הגנה מתאימה. אנחנו נבצע עבורכם פינוי ניקוי במהירות ובבטחה, ונחזיר לכם את הדירה מצוחצחת ומוכנה לשימוש.

Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.