פינוי דירה לקרוב משפחה

מחבר: ‫יובל שרון‬‎

לא פעם קרה לכם שנכנסתם לדירה של קרוב משפחה והיא הייתה כה עמוסה ומבולגנת, עד שנשבעתם שלעולם לא תיכנסו אליה יותר, אך במחשבה שנייה, אולי אותו קרוב משפחה זקוק לעזרה, כי הוא חלה ואינו מודע למצבו, למחלה של אותו קרוב משפחה קוראים אגרנות כפייתית. לפעמים כדאי לעזור לאותו קרוב משפחה ולקרוא עבורו לחברה של פינוי דירה שתפנה לו את הדירה והוא יוכל לחיות יותר ברווחה. אם החולה עצמו מעוניין בשירות זה סימן שהוא מוכן לעזור לעצמו, כדאי כי תדברו אתו על הנושא ואם הוא עצמו יסכים אז הוא כבר מוכן להירפא, אין זה אומר ששירות פינוי דירות יציל אותו מהמחלה, אך לפחות הוא מודע לזה שחייו אינם מתנהלים בצורה תקינה והוא מוכן לעזור לעצמו או שיעזרו לו.

חברות המתמחות בפינוי דירה לאספנים כפייתיים

החברות של פינוי דירה מאספנות כפייתית מודעים למצבם של החולים האוספים פסולת וגרוטאות מהרחוב, יש כאלה שדווקא קונים הרבה פריטים שהם אינם זקוקים להם, זה גם סוג של אספנות כפייתית. בדרך כלל אדם  זה יזדקק לטיפול פסיכיאטרי או פסיכולוגי על מנת שיתרפא מהמחלה. תהליך השיקום של אספנות כפייתית מתחיל עם פינוי דירה הוא מתחיל להבין כמה נעים לחיות בדירה שהיא טינה עמוסה, והוא יכול לארח חברים ומשפחה ללא חשש. בתת מודע האספנים הכפייתיים יודעים כי הם אינם יכולים לארח או להיות בחברתם של אנשים מן המניין בגלל המחלה שלהם, לכן ברגע שתזמינו עבורם שירות של פינוי דירות הם אולי יחששו בהתחלה, אך עליכם להסביר להם כי אין בזה בושה והם אינם היחידים הסובלים מהמחלה הזאת.

להסביר לאספן כפייתי על השירות של פינוי דירה

לפני שתזמינו את החברה לפינוי בתים ודירות ,כדאי כי תסבירו לקרוב המשפחה שלכם, כי החברה מודעת לבעיה וזה בעצם תפקידה ,ושהם אנשים טובים המעוניינים סך הכול לעזור לו. יש הרבה מצבים של פינוי דירה בהם החברה של פינוי בתים היא גישה ויודעת כיצד להתמודד עם המצבים השונים באופן פסיכולוגי. בגלל ניסיונן הרב בכל המקרים שהם נכחו בהם ונקלעו אליהם.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו