פינוי דירה למתקדמים

פינוי דירות 

האדם אוסף חפצים למן רגעי הילדות הראשוניים שלו ועד לסוף חיו. מחקרים גם מראים כי עם השנים כמות החפצים המצטברת נהיית גדולה יותר ויותר- זאת אומרת ככל שאנחנו מבוגרים יותר, כך אנחנו אוספים יותר חפצים ומתקשים להרפות מהם יותר. גם אלה מאיתנו שמנסים לשמור על סדר והיגיון ולהפטר מחפצים מיותרים מוצאים את עצמם מוצפים לקראת גילאי החמישים פלוס. אבל מה קורה כשגיל חמישים נעלם רחוק מאחורינו וגילאי הזהב מגיעים במהרה? כושר העמידות והיכולות הגופניות יורדים והיכולת לעשות סדר בבלגן ובאינספור החפצים הולכת ומתמעטת. לא נדיר למצוא אנשים מבוגרים בעלי מחסנים מלאי חפצים שאינם משתמשים בהם, אך אינם גם מסוגלים להפטר מהם- או גרוע מכך- בני גיל שלישי מבוגרים מאד בעלי דירות מלאות חפצים, אשפה ולכלוך ללא יכולת התנהלות מולם. רב בני האדם הם אנשים בעלי גאווה וזו אינה נעלמת עם הגיל, ובמקרים רבים- אנשים מבוגרים מתביישים לקרוא לעזרת בני משפחה כדי להתמודד עם ניקיון והוצאת חפצים ופסולת מיותרת מהבית וללא עירנות של בני המשפחה אפשר למצוא דירות של אנשים מבוגרים שתנאי המחייה הסניטריים בהם בעיתיים מאד בגלל הזנחה ארוכת שנים מהצטברות של חפצים ואשפה. אם גם אתם או האהובים אליכם נמצאים במצב זה, צרו קשר מיידית עם חברת שירותי פינוי דירה , והפתרון כבר בדרך אליכם.

 

התמודדות עם המצב

בגילאים מתקדמים מאד, כאשר אנשים מבוגרים זקוקים בהשגחה, הם לרב אינם מסוגלים להמשיך ולחיות בביתם. עליהם לעבור אל בית אבות או בית של אחד מילדיהם- או לשכור עזרה מסביב לשעון כדי לארח להם חברה ולטפל בהם. בין שהאדם המבוגר נשאר בתוך הבית עם מטפל או רוצה לפנותו כדי לפנות אל בית אבות ולנצל את הבית לשכירות או מכירה- יהיה עליו לדאוג לפינוי חפציו ובירור אותם חפצים הכרחיים שעליו לקחת עמו. כאשר מדובר על רבבות של חפצים, קשה מאד לנבור בכל ולמצוא את החפצים שאתם מעוניינים לשמור- בעיקר לאדם המבוגר עצמו. "צוות פינוי דירה", מאפשרים שירות שמתמודד גם עם הבעיה הזו: הוראות ברורות ותמציתיות לגבי הדברים שתרצו לארוז אתכם, דברים שתרצו להעביר לתרומה ודברים שיש לזרוק לאשפה יכובדו באופן מלא ויעיל. בנוסף, פנייה אל חברת "צוות פינוי דירה" עכשיו, יכולה גם לחסוך לכם עלויות- מה שחשוב בכל גיל, אבל בעיקר בגיל השלישי. צרו קשר עכשיו וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר בתחום פינוי דירה. "צוות פינוי דירה", ידועה בתחום פינוי אשפה מדירה כחברה בעלת יושר פנימי ומחירים המתאימים לכל כיס. פינוי אשפה מדירה לא חייב לעלות לכם הון תועפות.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

פינוי חפצים, רהיטים וגם אשפה

במקרה בו מתכוונים לפנות את כל או רב תכולת הבית, מדובר על כמות נכבדת של חפצים שברובם כנראה יש עדיין שימוש. פינוי חפצים מסוימים שכבר אינם בשימוש עבור בעל הדירה המבוגר, יכולים להועיל לאנשים אחרים או להימכר. כך שישנה אפשרות לפנות אל חנויות יד שנייה ולמכור את תכולת הדירה, דרך חברת "צוות פינוי דירה", או להביא את הדברים אל חברות צדקה המארגנות תרומות לאנשים מיעוטי יכולת. במקרים של הזנחה קשה בה האדם שגר בבית לא טיפל בבית תקופה ארוכה מפאת מצבו, אפשר למצוא כמויות גדולות של אשפה שאין לה כל שימוש: בקבוקי או שקיות פלסטיק, בגדים ישנים שאינם יכולים להיות בשימוש חוזר ואפילו פינוי רהיטים ישנים מלאי מזיקים שאין אפשרות להעבירם או למכור אותם. במצב כזה הפינוי יהיה לשם פינוי פסולת גרידא ויועבר אל אתרי האשפה המורשים. חשוב לציין שמקרים המערבים פסולת מזוהמת או מסכנת בריאות כגון קילופי קירות עם טחב, שקיות אשפה מלאות שלא רוקנו תקופה ארוכה ועוד- ערוכים צוותי "צוות פינוי דירה", לערוך פינוי אשפה מהבית ע"י עובדים מנוסים ומקצועיים, הממגנים את עצמם בציוד מיוחד- כגון מסכות, כפפות ולעיתים חליפות מגן שלמות. אמצעי זהירות אלה הכרחיים כדי לשמור על העובדים ופינוי דירה במצב כזה באופן עצמאי יכול להיות מסוכן למנסים לעשות זאת- אז אל תנסו זאת לבד! צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו באופן מיידי.

 אנושיות של עבודה

בעת שירות לקוחות בכלל הסבלנות והאדיבות חשובה מאין כמוה, אך כאשר עוסקים במתן שירות לאוכלוסיות מיוחדות כגון אנשים מבוגרים- יש צורך מוגבר בשירות מעולה. אנו בחברת צוות פינוי דירה, מתגאים במתן שירות איכותי, סובלני ואמין- ללא פשרות. התמודדות עם אדם מבוגר הינה התמודדות מאתגרת- לעיתים יש לו קשיי שמיעה או הבנה בגלל גילו המבוגר או בגלל מחסום שפתי, פעמים אחרות הוא חש רגשות מעורבים ביחס לעזיבת הבית והעובדה שאנשים זרים נוברים בחפציו. שירות סובלני ואדיב, עם חיוך והרבה הבנה למצב יקל על האדם המבוגר במהלך התהליך. גם מקצועיות העבודה חשובה בהחלט כדי לגרום לאדם המבוגר נחת- עמידה בלוחות זמנים, כבוד לחפצים ואריזה נכונה, הפרעה פחותה ככל האפשר לסביבת הבית וכמובן עמידה בהסכמים הם כולם הכרח עבור איכות של שירות שמגיע לדור המבוגר יותר, ולא רק להם. אצלנו בחברת "צוות פינוי דירה", נעשה כמיטב היכולת להשאיר רושם חיובי ולעשות עבודה איכותית עבור כל לקוח ולקוח, אך בעיקר עבור לקוחות במצבים רגישים כאלה- הרימו טלפון עכשיו אל שירות הלקוחות שלנו והתוודעו אל שירות אדיב וסובלני, מהמגע הראשוני ועד סיום העבודה- ברמה שטרם הכרתם. אדיבות וסבלנות הצוות אינה גורעת במאום מזריזות העבודה שלנו- פינוי הדירה עצמה מתרחש בזמנים מהירים מאד, תלוי גודל הדירה, כמות החפצים ואפשרויות הפינוי- כמובן. דירה שעוברת תהליכים משלימים כדי להכין אותה למגורי אדם שוב תיקח פרק זמן נוסף של הכנה, אך לא זמן ארוך מדי.

פינוי דירה למכירה או למחייה

במקרה שבעל הדירה המבוגר חוזר לחיות בתוך הדירה לאחר הפינוי או שמעוניינים למכור אותה / להשכיר אותה, חשוב להגיש את הדירה אל הדיירים באופן שישמור על בריאותם וגם יספק את הרצונות האסטטיים הבסיסיים שלהם. לאחר הזנחה של תקופה, בית מלא חפצים ואשפה יהיה גם בית בעל מספר לא מועט של בעיות תחזוק וקוסמטיקה. החדשות הטובות עבורכם הן, שיצירת קשר עכשיו עם חברת "צוות פינוי דירה" תגלה לכם כי אינכם צריכים להתעסק עם נותני שירות נוספים: בחברתנו אפשר להזמין ניקוי יסודי של הדירה, שיעלים את סימני תקופת ההזנחה וסימני הפינוי עצמו, הדברה ואפילו תיקונים קוסמטיים כדי לחדש את הדירה ולרענן אותה מעט לקראת קבלת הדיירים חזרה. אולם לא מדובר על שינויים מאסיביים ושיפוצים של ממש, אך לעיתים צבע על הקירות יכול לעשות הבדל גדול ולא רק מבחינה אסטטית- למשל- הזנחה ארוכת שנים בחדרי האמבטיה עלולה לגרום להופעת טחב. לאחר השמדת הטחב, יש לדאוג לכסות את הסימנים שלו על הקיר למען מניעת הופעה חוזרת- וצבע חדש הופך להיות הכרח. הסניטציה של הבית נעשית בחומרים יעילים, מהמעלה הראשונה, שיעלימו את כל החיידקים והסיכונים שהיו חלק מהבית בכל תקופת ההזנחה- באופן מיידי.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו