פינוי דירה למכירה

שי פינוי דירה למכירה

פינוי דירה למכירה – שוק הנדל"ן הדינאמי אשר ניכר בארץ בזמן האחרון נותן את אותותיו יותר ויותר בתחום הדירות למכירה והדירות לקניה .

הודות למחירים העולים, לתרבות המגורים הישראלית ולריבוי הטבעי בישראל יותר ויותר עסקאות של קניה ומכירה בתחום הדיור יוצאות אל הפועל מדי שנה באזורים שונים בארץ מכירת דירה היא פעולה שאין להקל בה ראש .

כל בעל נכס המעוניין למכור את דירתו חייב להפוך אותה לאטרקטיבית במיוחד על מנת להעלות את הביקוש לדירה, למשוך יותר ויותר קונים פוטנציאליים ולקבל את המחיר שהוא מבקש מבלי להתפשר.

אחת הדרכים היצירתיות להפיכת הדירה לאטרקטיבית לפני מכירה היא ביצוע פינוי של הדירה וביצוע ניקיון יסודי להכנה למכירה .

קונים פוטנציאליים אשר יראו דירה מסודרת, מפונה ונקיה יראו בה יותר רלוונטית והסיכויים למכירת הדירה יעלו הצורך בביצוע פינוי דירה למכירה עולה במצבים רבים ומשתנים .

לעיתים קרובות, דירת יד שנייה שנמכרה אמורה להתפנות לקראת מסירת המפתח דירות המועברות בירושה לרוב יהיו מלאות בציוד ובריהוט וידרשו ביצוע הכנת דירה למכירה הכולל פינוי דירה לפני מכירה ולעיתים קרובות גם ניקוי של הדירה .

לעיתים קרובות, בעלי דירה בוחרים לעבור לדירה חדשה ולרכוש את כל הציוד והריהוט מחדש, במצב כזה, נדרשים המוכרים לבצע הכנת דירה למכירה הכולל פעולת פינוי דירה מתכולת הרהיטים ומוצרי החשמל שבה וניקוי של הדירה לבקשת הרוכשים שלעיתים קרובות אף מעמידים זאת כתנאי לרכישת הדירה.

בין אם אתם נדרשים לבצע פינוי דירה למכירה כתוצאה ממכירת דירה שהועברה אליכם בירושה ובין אם אתם נדרשים לבצע פינוי דירה לפני מכירה כתנאי לרכישת הדירה על ידי הקונים, ביצוע פינוי דירה למכירה על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומתאימה ולקבלת השירות המהיר והיעיל ביותר, צרו קשר עוד היום לחברתנו המובילה ביותר בתחום פינוי דירה למכירה והכנת הדירה לקראת העברתה לקונה.

תהליך פינוי דירה למכירה

חברה מקצועית ומנוסה תבצע הכנת דירה למכירה במספר שלבים .

מטרתם של השלבים היא לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר מבלי להסב נזקים על ידי רכוש יקר ערך שנזרק לזבל או על ידי קבלת דוחות וקנסות על השלכת אשפה שלא כחוק בשלב הראשון של תהליך הפינוי יגיע נציג החברה אל הנכס למתן הצעת מחיר והערכת היקף העבודה .

בהתאם לתכולת הדירה, לקומה בה היא ממוקמת, לתנאי העבודה הקיימים בדירה ועוד ייקבע בעל המקצוע את היקף העבודה הדרוש, יעריך את הזמן שייקח לבצע פינוי דירה למכירה וייתן הצעת מחיר קונקרטית

.

בשלב השני של פעולת הכנת דירה למכירה, יגיע צוות המפנים אל הדירה ויבצע מיון של החפצים והרהיטים הקיימים בדירה .

שלב המיון הוא שלב חשוב ביותר שמטרתו למנוע השלכת חפצים יקרי ערך לפח האשפה לרוב, שלב המיון יבוצע בשיתוף עם מזמין העבודה על מנת להחליט על החפצים שיושלכו לזבל או על החפצים שיישמרו או יועברו למקומות אחרים .

מאחר וביצוע פעולת הכנת דירה למכירה כרוך בפינוי חפצים רבים מהדירה, שלב המיון עלול לקחת זמן אולם על פי דרישת הלקוח ועל פי לוח הזמנים שלו יכולים בעלי המקצוע לספק את העבודה ביעילות ובמהירות.

לאחר שלב הפינוי וכחלק מביצוע פינוי דירה לפני מכירה, תספק החברה המפנה שירותי ניקיון ושיפוץ קלים של הנכס .

לרוב, בעלי הדירה ירצו למסור דירה נקייה ככל הניתן או שהקונים יתנו את הקנייה של הדירה בקבלת דירה נקייה ומסודרת ולכן, ביצוע ניקיון יסודי הוא שלב הכרחי בביצוע פינוי דירה לפני מכירה והכנתה לקראת מסירה למוכרים חברת הפינוי המקצועית תבצע ניקיון יסודי בליווי מכשור מתקדם וחומרי ניקיון לביצוע ניקיון מושלם של הדירה .

בנוסף לניקיון, לרשות בעל הדירה עומדת האפשרות לבצע פעולות שיפוץ קלות לדירה כהכנתה למכירה .

בין השירותים המוצעים על ידי חברתנו ניתן לבחור בשירותי צביעת קירות, קילוף קירות עם עובד וצביעתן, הדברת הדירה מפני מזיקים, ביצוע פוליש לרצפה וכדומה כל השירותים המשלימים יבוצעו בידי אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים ביעילות ובמהירות .

מה לבדוק לפני הזמנת השירות?

שירות פינוי דירה למכירה הכולל ביצוע מיון, פינוי, ניקוי ושיפוץ קל הניתן על ידי חברה מקצועית חייב להיות מפוקח ולהתבצע באופן נכון. על מנת להבטיח את איכות העבודה והבטיחות בעבודה חייבת החברה המבצעת הכנת דירה למכירה לעמוד במספר פרמטרים.

אחד הפרמטרים החשובים הוא השימוש של בעלי המקצוע בציוד המתקדם והמתאים .

מכיוון שדירות רבות יכולות להכיל תכולה שעמדה בהן שנים, פינוי של התכולה עלול לחשוף את המפנים לנזקים בריאותיים כתוצאה מאבק רב שנצבר ברהיטים או תחתיהם, מזיקים שיכולים להופיע לאחר הזזת מוצרי חשמל כבדים או רהיטים וחלודה שיכולה להופיע על מנת להימנע מפציעות, חשוב שבעלי המקצוע המבצעים את העבודה יהיו מצוידים כראוי בביצוע העבודה .

שימוש בחליפות הגנה ובמסכות הגנה יכול למזער למינימום את הנזקים בפינוי ולהפוך את העבודה להרבה יותר בטיחותית.

בנוסף להגנה ובטיחות, פרמטר נוסף שעל החברה המפנה לעמוד בו הוא פינוי של התכולה המפונה לאתרי אשפה מורשים, כאמור, החוק העירוני אינו מאפשר השלכת פסולת כבדה או רבה לאשפה המקומית ואי פינוי של האשפה המפונית מהדירה לאתרים מורשים עלול לגרור קנסות ודוחות לבעל הדירה.

הפרמטר האחרון שיש לבדוק לפני הזמנת חברת פינוי דירה לפני מכירה הוא העמידה בלוח הזמנים .

לרוב, בעלי הדירות המבקשים לבצע פינוי דירה למכירה מתחייבים על תאריך למסירת הדירה לקונה ולכן, חברה לפינוי תכולת דירה שאינה עומדת בלוח זמנים עלולה להסב נזקים לבעל הדירה שהתחייב בחוזה על תאריך המסירה חברת הפינוי חייבת לעמוד בלוח הזמנים כפי שנקבע בעת הזמנת העבודה על מנת שבעל הדירה יוכל לעמוד בהתחייבותו .

לסיכום, פינוי דירה לפני מכירה היא פעולה לא פשוטה שאין להקל בה ראש .

דירות העומדות למכירה יכולות להכיל תכולה רבה שנאגרה במשך שנים פינוי דירה למכירה הכוללת תכולה מלאה יכולה להכיל מוצרי חשמל כבדים, רהיטים גדולים ורבים, ארונות כבדים, חפצים רבים ועוד .

ביצוע פינוי דירה למכירה באופן עצמאי יכול להיות משימה קשה עד בלתי אפשרית במידה ומדובר בתכולה כבדה במיוחד ובדירה שממוקמת לגובה ללא מעלית.

הזמנת חברה מקצועית לביצוע הכנת דירה למכירה היא הדרך הטובה ביותר להבטיח פינוי של הדירה המועמדת למכירה בזמן וביעילות .

אין טעם לנסות לבצע פינוי תכולה רב באופן עצמאי השכרת שירותיהם של אנשי מקצוע תעניק חיסכון גם בזמן, גם בכסף ובעיקר בהרבה מתחים נפשיים .

הצורך לפנות דירה למכירה כמה שיותר מהר הוא צורך עסקי .

ככל שהדירה תעמוד ללא דיירים יותר זמן כך היא תהווה הפסד של כסף פינוי של דירה על ידי מקצוענים המבצעים גם הכנה של הדירה למכירה כמו ניקיון יסודי ותיקונים קטנים יהפכו כל דירה לאטרקטיבית ביותר לקונים הפוטנציאליים ולקלה למכירה כתוצאה מכך .
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו