פינוי דירה – למי מתאים:

למי?

פינוי דירות מתגלה לעיתים כסיטואציה שצריך להיערך אליה מעכשיו לעכשיו, אם בעת קבלת נכס מטעמי ירושה, מעבר לחו"ל, מכירה, שיפוץ או סיום חוזה. לא פעם התהליך מלווה בתהליכים רגשיים, כגון הקושי להחליט מה יעבור אתנו, מה ייזרק, מה ייתרם, על מה נאלץ לוותר לטובת קרוב משפחה אחר. בנוסף זהו תהליך הדורש הערכות מוקפדת ופינוי זמן. במיוחד עבור סיטואציות כאלו קיימות חברות אשר ייעשו את כל הנדרש בפינוי עמכם ועבורכם.

הקושי בתהליך פינוי דירה

הקושי בתהליך פינוי דירה יכול  להקשר לזיכרונות, אספנות כפייתית, קושי בלזרוק חפצים שימושים, או פשוט קושי בשינוע החפצים. כמו  כן לעיתים מדובר בירושה, מצב שביר שבו שותפים מספר נפשות קרובות אשר צריכות לפעול ביחד, לקבל החלטות משותפות ולשמור על רגישות. לא פעם מכירת הנכס בכללותו על כל תכולתו מתגלה כפתרון היעיל ביותר עבור כל הצדדים, הרי שאז אין יותר צורך להתעסק עם חפצים אלא עם כסף, סיטואציה יותר פשוטה ונטולת רגשות.

רווח לשני הצדדים

חברה המפנה את ביתך ללא עלות כספית תימצא כפתרון הולם יעיל וחסכוני. כמובן שגם החברה המטפלת תצא מורווחת. חברות רבות מציעות את שירותיהן בתהליך הפינוי בתמורה לחפצים המצויים בה. חלק מהחפצים הם יעבירו לנזקקים, חלק יזרקו וחלק הם עתידים למצוא כפריטים טובים שיש בהם ערך כספי עבורם, אם ע"י מכירתם ב"שוק הפשפשים", מכירה לחנות יד שנייה, או שיפוצם. כמובן שאין לקחת כל חברה ויש לעבור ולבדוק לפני כן מספר סעיפים, על מנת שלא תתוסף עוגמת נפש ותצאו מרוצים ונשכרים.

יחס

יחס הינה מילת המפתח בסיטואציה רגישה כגון פינוי דירה. אחרי הכול מדובר בחפצים המשומשים על ידכם או על ידי אנשים הקרובים, לכם וגם אם ייעודם להיזרק, חשוב להרגיש שהאדם המטפל בכך עושה זאת בצורה הולמת, מתחשבת ומקצועית. על כן חשוב לבחור בחברה עם המלצות חיוביות, חברה שמנוהלת נכון, חברה שהנציג עמו נפגשת לתיאום יהיה נוכח וילווה אותך בעת התהליך בצורה אישית ובכך יסגור את מעגל האמפטיה, מתחילת ועד סוף התהליך.

דגשים

ישנם קריטריונים נוספים עליהם יש לעבור בעת בחירת החברה המתאימה על מנת למנוע עוגמת נפש עתידית. חשוב להציב יעדים וזמנים מוגדרים, לסגור מראש מה כלול במסגרת השירות. כדאי לבדוק עם אלו עמותות נזקקות החברה משתפת פעולה, ליידע מראש את החברה מהם הפריטים שאינם למסירה, לוודא האם הפינוי כולל פירוק ארונות, ניקוי הדירה ואף חיטוי בשעת הצורך. בירורים אלו יעזרו בניפוי בחירת החברה ובמקביל יובילו להרגשה טובה ורגועה.

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו