פינוי דירה לאנשים מבוגרים

 פינוי דירה למבוגרים

כמה פעמים הלכתם לבקר את ההורים המבוגרים שלכם ויצאתם עם הרגשה לא טובה? הדירה שלהם נראית מוזנחת, ולא כל כך נעים להגיד להורים שזה נראה לא טוב, כי כידוע אנשים מבוגרים, ה הרבה יותר רגישים, אתם מנסים למצוא פתרון , אולי תביאו להם בהפתעה שירות של פינוי דירה ובכך תיפתר הבעיה, אבל גם פה אנחנו נתקלים בעוד רועץ, ההורים אינם מעוניינים להיפתר מהחפצים שלהם, הם חושבים שהם זקוקים לכל פריט. במידה כזו ניתן התייעץ עם החברה של פינוי דירות החבר'ה האלה מיומנים בכל מיני מצבים דומים וינסו אף לשכנע את ההורים כי אין מה לעשות בתכולה שלהם והם אף יראו להם תמונות של פינוי דירה לפני ואחרי כך שאולי זה מה שישפיע על ההורים להסכים לבצע פינוי דירה.

להסביר להורים בדרך עדינה

כדאי וחשוב, לדבר עם ההורים בעדינות תסבירו להם כי הם לא האנשים היחידים הסובלים מאספנות של חפצים מיותרים. התהליך הינו טבעי לחלוטין וכל מטרתה של החברה של פינוי דירות זה פשוט לסדר להם את הדירה כך שיוכלו לחיות יותר ברווחה, שכנעו אותם כי יהיה להם הרבה יותר נעים כשהדירה תרוקן והמעברים בין החדרים ובמסדרון הבית יהיה להם יותר קל במיוחד אם יש להם הליכון או כיסא גלגלים שעוד יותר מקשה את המעבר בבית ממקום למקום. הצוות המקצועי של פינוי דירה אף יעזור לכם ויגיע לפני הפינוי על מנת להסביר להורים את הפעולות שהם עושים בזמן הפינוי. בתוך ההכנות של יום הפינוי, הצוות המקצועי יסביר להורים על תהליך הפינוי, הם יראו להם מה הם עומדים לזרוק ומה הם משאירים בדירה, הם יבינו כי תהיה להם דירה כמעט חדשה לאחר הליך הפינוי, לאחר הפינוי הם עצמם יבינו כמה המצב הקודם היה רע עבורם.

 שמירה על הבריאות

הרבה פעמים קורה כי החפצים הארוזים מעלים עובש, צוברים אבק ורק גורמים נזק לבריאותם של האנשים המבוגרים במיוחד שסובלים מבעיות בדרכי הנשימה בגיל מבוגר, כדאי להסביר להורים את הפרט הזה וקרוב לוודאי שהם ישתכנעו.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו