פינוי דירה ישנה

פינוי איכותי

ברוב הפעמים כאשר הנכם נאלצים לבצע תהליך פינוי דירה ישנה עומדת בפניכם ההחלטה החשובה – האם כדאי לבצע את התהליך על ידי חברה פינוי דירה מקצועית או שמא באופן עצמאי. שאלה זו הינה ברורה לכל-חברת פינוי דירה עושה עבורנו את העבודה השחורה, המורכבת והמתישה של פינוי הדירה. אם נבצע תהליך זה באופן עצמאי הוא עלול להימשך זמן רב בניגוד  לזמן הקצר בו חברת הפינוי מבצעת את התהליך. בנוסף יש בדירתנו חפצים עדינים או גדולים במיוחד אשר לא ניתנים להעברה באופן עצמאי ודורשים את סיועם של אנשי מקצוע בתחום.

השלבים החשובים בעת פינוי הדירה

חברת צוות פינוי דירה מציעה לכם פינוי דירה ישנה במינימום זמן ועלות וכן במקסימום תפוקה. עם יצירת קשר עם החברה נציג ישמח לענות על כל שאלותיכם בכל הנוגע לתהליך עצמו. טרם יום הפינוי חברת צוות פינוי דירה תדאג לשלוח נציג לביתכם בכדי להעריך את גודל החפצים שיש לפנות, את כמותם ועוד נתונים רלוונטיים נוספים. ביום הפינוי צוות פינוי מקצועי ומיומן יגיע לביתכם ויתחיל לבצע מיון חפצים. תהליך המיון הינו תהליך ארוך ומייגע לכל אלו אשר החליטו לבצע תהליך פינוי דירה באופן עצמאי. תהליך זה הופך לפשוט וקל יותר כאשר צוות פינוי דירה מבצע את המיון עבורכם כך שחפצים ללא כל ערך מועברים ישירות לאתר פסולת מורשה בעוד שחפצים עם ערך מועברים לתרומות על ידי חברת צוות פינוי דירה.

כאשר אנו באים לבצע פינוי אנו יודעים כי רוב החפצים הם ללא ערך ולכן אנו דואגים ליצירת קשר מבעוד מועד עם אתרי פסולת מורשים. לאחר שלב הפינוי צוות פינוי  דירה יבצעו את העברת כלל תכולת הדירה אל מכולות מחוץ לבניין. אם ברצונכם לבצע פינוי דירה ישנה מושלם תוכלו לבקש מחברת צוות פינוי דירה לבצע ניקיון יסודי ומקצועי בבית. 

שירות מקצועי ויעיל

חברת צוות פינוי דירה הינה אחת מבין החברות המובילות בשוק בתחום פינוי דירה בכלל וכן פינוי דירה ישנה בפרט. צוות פינוי דירה מעניקה שירות פינוי דירות וכן פינוי ירושות באופן יעיל ומקצועי לכלל לקוחותיה. חברת צוות פינוי דירה אינו מתפשר על מקצועיות ולכן מחזיק אך ורק עובדים בעלי ניסיון עבר בתחום וכן עובדים בעלי תעודת מקצוע. עובדים מנוסים אלו יבצעו את העבודה על הצד ביותר והדבר בא לידי ביטוי באי פגיעות בציוד וביצוע כלל התהליך באופן יעיל וזריז. חברת צוות פינוי דירה מנסה לבוא כמה שיותר לקראת לקוחותיה ולכן מציעה להם תהליך פינוי במחירים אטרקטיביים במיוחד, כאלו שלא ניתן למצוא במקומות אחרים  באותה רמת תפוקה.

 

מתלבטים איזו חברת פינוי כדאי לבחור ? שימו סוף להתלבטויות כי חברת צוות פינוי דירה נמצאת פה במיוחד בשבילכם. התקשרו עוד היום ואחר מנציגי החברה ישמח לתת לכם שירות סבלני ומקצועי. אם ברצונכם לקבל שירות ברמה אחרת תדעו שעליכם לפנות רק לחברת צוות פינוי דירה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן