פינוי דירה וניקיון

מפנים ומנקים דירות 

מפנים את הבית? את הדירה? זקוקים לשירותי פינוי דירה וניקיון? הגעתם אל המקום הנכון. "צוות פינוי דירה" הינה חברה המספקת שירותי פינוי תכולת דירה, ואף מעניקה שירותי ניקיון עם סיום העבודה. מומחה פינוי דירה הינה הכתובת הראשונה אליה יש לפנות כאשר אתם עומדים אל מול פינוי של נכס, בין אם לצורך מעבר אל מקום מגורים חדש, מכירה של הנכס או השכרתו. תהליך פינוי של נכס, ובעיקר כאשר מדובר בנכסים ישנים במיוחד, הינו מורכב, ודורש ידע, יכולת וידיים זריזות ומיומנות על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, ביעילות, מהירות ותוך עמידה בלוחות זמנים.

הצורך בשירותי פינוי דירה וניקיון

כמעט כל אחד מאיתנו, בשלב כזה או אחר במהלך חייו, עובר אל דירה או בית חדש. לאחר כמה שנים של מגורים באותו הנכס, אנחנו צוברים לא רק רכוש רב, אלא גם הרבה פריטים וחפצים ללא שימוש, מאחר, וזוהי הזדמנות מצוינת לעשות סדר בבלאגן לבדוק מה אנחנו רוצים לשמור ומה אפשר לתרום או מה זקוק להגיע ישירות אל פחי האשפה, שירותי פינוי דירה בתל אביב, או בכל מקום אחר בארץ יהיו לנו לעזר רב. מצד שני, אם אנחנו עוברים אל מקום חדש, אשר לא הוכן כראוי לקראת בואנו, הרי בוודאי שנזדקק לשירותי פינוי דירה וניקיון של הנכס, לפני שנגור בו.  רבים מבעלי הדירות והבתים, בוחרים שלא להתעסק עם העבודה הקשה של פינוי הנכס בכוחות עצמם, ובוודאי שלא לנקות את האשפה שהשאירו אחריהם הדיירים הקודמים. באמצעות שירותי פינוי וניקיון, נוכל להכין את הנכס לקראת הדייר החדש, בצורה הטוב ביותר ובמינימום של זמן ועבודה.

תהליך הפינוי

פינוי של דירות הינו תהליך המתחיל קודם כל בתיאום ציפיות, ביניכם ובין חברת הפינוי. כאשר יש תיאום ציפיות, ניתן לתכנן בצורה הטובה ביותר את תהליך העבודה, האם יש צורך במיון של חפצים, פינוי רהיטים, פינוי בגדים ועוד. בשלב הבא תתחיל מלאכת המיון, אשר הינה מרכז העבודה, מאחר ויש צורך למיין בצורה מוקפדת ומסודרת אל כל הפריטים והחפצים בנכס, החל מרהיטים ועד לחפצי נוי, חפצי אמנות, מכשירי חשמל, בגדים, כלי אוכל, מצעים, שטיחים – וכל מה שיש בנכס עצמו. בשלב הבא, מחליטים, מה אתם מעוניינים למכור, לשמור, לתרום או מה צריך להעביר ישירות אל פח האשפה. גם כאן, חשוב לדעת, כי פינוי אשפה צריך להיעשות בצורה מסודרת באמצעות משאיות המשנעת את האשפה ישירות אל מתחם פסולת מורשה מטעם העירייה או הרשות המקומית – על מנת להימנע מקנסות. בוודאי, שהנושא חשוב כפליים, כאשר מדובר בכמות גדולה מאוד של אשפה, שלא ניתן להשאיר על המדרכה. השלב האחרון, לאחר שכל הדירה או הבית נקיים מכל פריט וחפץ, אפשר להתחיל בעבודת הניקיון.

תהליך הניקיון

תהליך הניקיון של הנכס נעשה בצורה מוקפדת ויסודית. כאשר מדובר בדירות ישנות או מוזנחות, הרי שיש צורך לא רק לנקות את הדירה אלא גם לבצע חיטוי, על מנת להשמיש אותה מחדש. הניקיון של הנכס חולש על פני כל החדרים, השירותים, האמבטיות, תריסים, מטבח וכל מה שיש בנכס. במידה ויש ארונות ישנים מאוד או פריטים שבורים, הרי שאלו, יוצאו גם כן, על מנת להכין את הנכס בצורה הטובה ביותר לקראת מגורים, בין אם במכירה ובין אם בהשכרה. עם סיום החיטוי, ניתן יהיה לבצע פוליש לרצפות ואפילו צביעה של הקירות במידת הצורך, ועל פי דרישתכם.

היתרון של פינוי וניקיון מקצועי

כאשר מזמינים שירותי פינוי דירה וניקיון מחברה מקצועית, אתם יכולים להיות רגועים ושקטים כי הנכס יפונה על הצד הטוב ביותר וינוקה בצורה קפדנית. חברות מקצועיות המספקות שירותי פינוי, הינן בעלות ניסיון וותק רב. לפיכך, צוותי העבודה גם כן מיומנים ומנוסים בכל תהליך הפינוי והניקיון, ויוכלו לאפשר לכם ליהנות מעבודה מהירה, איכותית ומופקדת. אם חשבתם פעם לפנות ולנקות את הדירה בכוחות עצמכם, מוטב כי תשקלו זאת בשנית. על אף העובדה שאולי נדמה לכם כי מדובר בעבודה קלה, למעשה, מדובר בעבודה קשה, פיזית – אשר דורשת הרבה כוח והרבה זוגות ידיים, על מנת לבצע את המשימה. בעיקר כאשר מדובר בדירות אליהן הגישה היא בעייתית או כאשר אין מעלית. החברות המקצועיות מנוסות בעבודה בתנאים מסוג זה, ומסוגלת להעניק שירותי פינוי וניקיון בכל סדר גודל של נכס.

הזמנת שירותי פינוי וניקיון

שיטוט קצר באתרי החיפוש, יניב לכם תוצאות שונות של חברות המספקות שירותי פינוי ושירותי ניקיון תחת קורת גג אחת. יחד עם זאת, ישנם מספר נושאים חשובים אליהם כדאי לשים לב, על מנת שתדעו ממי אתם מזמינים את השירות.

  • בדקו את אזורי השירות של החברה, יש חברות אשר לא יודעות, לדוגמא, כיצד להתנהל בערים גדולות, בהן ישנה צפיפות של דיירים ותושבים, לכן, חשוב ראשית לבדוק היטב את הנושא הזה.
  • בדקו האם מדובר בחברה מאורגנת ומסודרת, אשר עובדת עם צוות עובדים מטעמה, אשר מנוסה ויודע היטב את תהליכי העבודה.
  • בדקו האם החברה משנעת את האשפה בצורה מסודרת ומאורגנת אל אתרי פסולת מורשים מטעם העירייה או הרשות המקומית במקום הנכס.
  • בדקו כי לחברה יש את הציוד המתאים לבצע את העבודה, כמו מנוף, מכולה וציוד ניקיון מתקדם.
  • בדקו האם החברה מתחייבת לכם בכתב, האם אתם חותמים על חוזה מול החברה, והאם החברה מחוייבת בפינוי מלא של הנכס, כמו גם מתחייבת לניקיון של הנכס.
  • יש לוודא כי החברה מגיע לפני תחילת העבודה אל מקום הנכס, על מנת להכין תוכנית עבודה מסודרת ולאמוד את התנאים של הפינוי.

הזמנת שירותי פינוי דירה וניקיון על ידי חברה מוכרת, מקצועית ומנוסה, תוכל לחסוך לכם זמן רב וכסף רב. מומלץ להתרחק מחברות המציעות לכם שירותי פינוי חינם אין כסף, מאחר וחברות מסוג זה, לרוב, יפנו רק את מה שמתאים להם ורק מה שהן יכולות לסחור בו, ובסופו של יום, תשארו עם כמויות גדולות של פריטים ואשפה.

"צוות פינוי דירה" מציע לכם שירותי פינוי וניקיון מקצועיים, העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תהליכי העבודה. לחברה, צוות עובדים מנוסה ומקצועי בתחום פינוי נכסים וניקיונם, וביכולתה לתת מענה לכל סוג של פינוי נכס, מקלטים, מחסנים, גגות, משרדים ועוד. "צוות פינוי דירה" תוכלו ליהנות מיחס אישי וליווי אישי בכל תהליך הפינוי. בטרם העבודה, נאמוד את כמות הפינוי שיש לעשות בנכס, ונכין את כל הדרוש על מנת שנוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר, על מנת שתוכלו להכין את הנכס כראוי לקראת הדייר הבא. בנוסף לתהליך הפינוי, תוכלו ליהנות מחיטוי וניקיון קפדני של הנכס, ועד לרמה של שביעות רצונכם המלאה. אנחנו נדאג לנקות את כל הפינות הקטנות, לרענן את הנכס, לצבוע ואף לבצע תיקונים קטנים. "צוות פינוי דירה" עומדים לרשותכם ונשמח לשרת אתכם.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו