פינוי דירה וחיטוי

שי פינוי דירה וחיטוי 

פינוי דירה וחיטוי – אל תתחילו בעבודה או תכנסו לדירה מלוכלכת ומזוהמת מבלי לקרוא מדריך לחיטוי דירה מזוהמת. החיטוי מתבצע כאשר מדובר בדירות מאוד מלוכלכות, מקלטים ישנים או מחסנים שלא ניקו אותם במשך זמן ממושך. אם תרצו להפוך את הנכס לשמיש תתבקשו לבצע עבודת חיטוי. החיידקים, הבקטריות, הפטריות והעובש שמצטברים במקום מסוכנים לבריאות. בהתאם לכך, יש להימנע גם מכניסה לדירה שכזאת ללא ציוד מתאים.

לא מומלץ לבצע את העבודה באופן עצמאי, אך אם בכל זאת תרצו לעשות זאת יש להשתמש בציוד בטיחות ולא לבוא במגע ישיר עם התכולה. כפפות, מסכות וביגוד מגן חיוניים. את עבודת הניקוי והחיטוי תתבקשו לבצע עם חומרי ניקוי מתאימים ומכשור מתקדם.

חברות פינוי מקצועיות מבצעות את עבודת החיטוי בעזרת מכשירים לניקוי בקיטור ושאר מכונות שטיפה רבות עוצמה. אם אין ברשותכם את הציון הדרוש עליכם להזמין שירות מקצועי או להשכיר את הציוד. חבל יהיה לרכוש ציוד ניקיון וחיטוי לשימוש חד פעמי.

מיון תכולת הדירה

חשוב לציין כי העבודה בדירה לא מתחילה מיד בחיטוי וניקיון. תחילה יש לבחון את תכולת הבית, למיין את החפצים ולקבוע אלו פריטים יועברו לתרומה, מה יועבר למכירה ואלו חומרים ניתן להעביר למחזור.

צוות פינוי מקצועי לעולם לא ימהר להשליך לפח את תכולת הבית מבלי לבחון אפשרות לעשות בה שימוש חוזר. עבודת המיון מתבצעת על ידי הצוות חיש מהר, הם מביאים עמם ארגזים וניילון עמיד ומתחילים מיד במלאכה. את החפצים שמיועדים למכירה או שימוש חוזר נהוג לארוז היטב בארגזים וכך גם פריטים שיועברו אל בעל הנכס.

עבודת הניקיון והחיטוי מתחילה רק כאשר הנכס ריק וכל תכולתו פונתה מהמקום. קל הרבה יותר לחטא ביסודיות את האזור כאשר הוא ריק מרהיטים.

הצוות מביא את הדירה חיש מהר את תכשירי הניקיון ומכונות השטיפה ומתחיל במלאכה. החיטוי מתבצע תוך שימוש בחומרים חזקים, לחץ מים וטמפרטורה גבוה. במקרים בהם אין כל צורך בשיפוץ ניתן יהיה לעשות שימוש בדירה ולהכניס דיירים חדשים מיד לאחר עבודת החיטוי. הדיירים החדשים יקבלו לידם דירה נקייה להפליא ופנויה לאכלוס.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו