פינוי דירה ברשפון

שי פינוי דירה ברשפון

מכירים תושב ותיק שסובל מבעיות נפשיות? מישהו שגר ברשפון וזקוק לפינוי בית? פינוי דירה ברשפון היא ההתמחות שלנו. אל תעשו את העבודה לבד, אנחנו כאן בשבילכם. כדי להתמודד עם מצב קשה צריך חברה טובה ואנחנו בדיוק מה שאתם מחפשים. אל תתמודדו עם האתגר לבד, התקשרו אלינו כבר היום!

למה דווקא אנחנו

אנחנו חברת מומחה פינוי דירה, החברה המובילה בישראל בכל הקשור בעבודות פינוי דירה ברשפון. אם אתם צריכים סיוע לאדם נזקק, קשיש, נכה או אספן כפייתי הגעתם לכתובת הנכונה. הניסיון הרב שצברנו, במהלך השנים והאתגרים הקשים שראינו, מאפשר לנו להתמודד היטב עם הסוגיה. אנחנו מגיעים אליכם עם כל הניסיון, הידע, הכלים והרגישות להתמודד עם המשימה, ומבטיחים לכם לעשות עבודה מקצועית, אמפטית ומהירה. התקשרו היום!

רשפון

רשפון הוא מושב קטן ליד נתניה, שייך למועצה אזורית חוף השרון. הוא הוקם ב-1936 כמושב עובדים, בהתחלה נקרא רשפונה, ואז שונה שמו. הוא כאמור קרוב לנתניה וגם להרצליה וקיבוץ שפיים. במקור הוא היה מקום אמיד, אבל עם השנים חלק מהתושבים הלכו והדרדרו, והיום הקשישים סובלים מבעיות, כמו למשל אספנות כפייתית. המצב הנפשי, הכלכלי והעובדה שיש חצר, מאפשרת להם להגיע למצב זה. אם אתם מכירים מישהו כזה, אל תזניחו והתקשרו אלינו מיד.

מה השירות שאנחנו מציעים? מי מתקשר אלינו ובעבור מי השירות?

 לרוב מי שמתקשר אלינו הם אנשים הקשורים בקשישים, נכים, אספנים כפייתיים ואנשים שמצבם הכלכלי גורם להם להזניח את הדירה. מי שמתקשר בדרך כלל הם השכנים או בני המשפחה והרבה פעמים גם שירותי בריאות הנפש או הרווחה שמבקשים שנעזור להם.

השירותים שאנחנו מציעים: 

  1. פינוי הדירה מתכולה, קרי אנחנו מגיעים בבוקר עם כל הכלים וצוות בגודל המתאים, ממיינים, אורזים ומורידים את התכולה לרכב שלנו. אנחנו מפזרים את התכולה, מיד נסביר לאיפה, והכול מהיר ומוסכם מראש.
  2. לאחר מכן אנחנו חוזרים אליכם כדי לנקות, לחטא ולסדר את הדירה, ואם צריך גם נשפץ את הדירה, נצבע אותה ונתקן את החשמל.

פינוי דירה ברשפון זו ההתמחות שלנו. אל תעשו את העבודה לבד. היא כבדה מדי, מסורבלת ומסוכנת – אתם עלולים להיפצע או להסב נזק לתכולה. בנוסף, השינוע הוא משימה לוגיסטית מסובכת שדורשת מכולה, משאית ומנוף, וכמובן שצריך ידע ואישורים כדי לבצע את המשימה היטב. התקשרו היום!

פינוי דירה – הזבל לאן

את התכולה אנחנו מפנים לאחד משלושה מקומות:

  1. תכולה שווה כסף, אנחנו מוכרים בשוק הפשפשים, ומכניסים את הכסף הזה לכיסנו, תמורה לעבודה בעבורכם בחינם.
  2. תכולה שלא שווה כסף, אבל אפשר להשתמש בה ואתם לא מעוניינים לשמור אותה, אנחנו תורמים לנזקקים.
  3. תכולה שהיא אשפה חסרת ערך, אנחנו זורקים לפח האשפה של רשפון.

אל תתמודדו עם משימה כזו לבד. זה קשה, זה כבד, זה כואב בנפש. אנחנו מאמינים בעזרה לזולת ועושים זאת מכל הלב. התקשרו אלינו היום!

 
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו