פינוי דירה ברנתיה

שי פינוי דירה ברנתיה

פינוי דירה ברנתיה – כולנו מכירים את ההתרגשות לקראת מעבר לדירה חדשה .

לאחר שבחרנו מתוך אלפי דירות איזו דירה תשרת אותנו נאמנה, ניקינו את הדירה לקראת המעבר אנו מחכים בקוצר רוח לקראת הכניסה אליה רגע, לא שכתם משהו? מה עם הדירה הישנה? מה עם כל החצים? אספתם קרטונים? הזמנתם חברת הובלה? יש כל כך הרבה סידורים לעשות עד שנגיע למנוחה ולנחלה עד שקשה למצוא את הידיים ואת הרגליים מבולבלים? אין צורך .

הנציג יבצע הערכה של כמות התכולה שיש לפנות ובהתאם לגודל הרהיטים ולהיקף העבודה יעריך כמה אנשי צוות יש לשלוח, כמה זמן יידרש לצורך ביצוע הפינוי, מה תהיה העלות ואיזה ציוד מיוחד יידרש לטובת הפינוי .

זו ההזדמנות לסכם לאן תועבר התכולה, בין אם לדירה החדשה ובין אם ליעדים אחרים, חברת "מומחה פינוי דירה" תשמח להעביר את התכולה עבורכם לכל יעד שתבקשו אם תרצו לתרום חלק מהחפצים אנו נשמח לקשר אתכם עם עמותות חסד שזקוקות לתרומות ואף נעביר את התרומה בשמכם .

אם יש לכם אילוצים מיוחדים מבחינת לוח זמנים כמו למשל שבוע לחוץ בעבודה, שעות או ימים מועדפים לעבודה הנציג יבנה את התכנית לפי האילוצים שלכם, הכל במטרה לאפשר לכם לעבור דירה בראש שקט וללא דאגות. השירותים שמציעה חברת "מומחה פינוי דירה" לאלו שמעוניינים לקבל שירות פינוי דירה ברנתיה כוללים מיון תכולה, סידור, אריזה, פירוק ארונות קיר, פירוק ארונות מטבח וכמובן פינוי והובלה של התכולה ליעדה.
מיון התכולה בשלב הראשון כולל מיון של החפצים שתרצו לשמור לעומת אלו שאינכם זקוקים להם .

בשלב השני אנו נמיין ונחלק את החפצים לקטגוריות שונות כמו למשל כלי מטבח, כל בית, ביגוד, ספרים ועוד כל אלו במטרה לאפשר לכם לפרוק את הציוד ביתר קלות לאחר מכן שהרי ידוע שאריזה יעילה ומוקפדת תקל משמעותית על מלאכת הפריקה .

בעזרת ציוד מקצועי שכולל מברגות מקצועיות והניסיון הרב עובדי לחברת "מומחה פינוי דירה" יפרקו את הארונות במהירות ויבצעו כל מלאכת פירוק שתבקשו .

בנוסף, מצוידים עובדי החברה במנופים לפינוי ריהוט כבד מקומות גבוהות, במכולות לאיסוף פסולת וכמובן במשאיות תובלה גדולות וחדישות תופתעו לגלות עד כמה פינוי דירה ברנתיה יהפוך להיות משימה פשוטה שתארך כמה שעות בלבד .

לאלו מכם שעדיין מתלבטים האם יוכלו לבצע את פינוי הדירה בכוחות עצמם, אחרי ככלות הכל כבר העברתם לבד כמה וכמה דירות, אנו נזכיר שלאורך השנים כמות הציוד שאגרתם היא גדולה בהרבה משאתם חושבים .

למעשה רק כאשר תעברו על החפצים ותתחילו למיין תבינו עד כמה היקף העבודה הוא גדול בנוסף חשוב לזכור שלא רק מסמכים, ספרים והבגדים צברתם עם השנים אלא גם ציוד הכבד כמו מקרר, מכונת כביסה, ספות ועוד .

עוד נזכיר לכם שעם השנים אנו לא נהיים יותר צעירים והגב לא יסבול מה שסבל לפני עשר שנים.

עכשיו אחרי שהבנתם שאתם צריכים לבצע פינוי דירה ברנתיה רק עם חברת פינוי דירה, הגיע הזמן להחליט באיזו חברה לבחור .

תודות לריבוי החברות שמספקות חברות בתחום, התחרות גדלה וכיום הצרכנים יכולים לקבל שירותים רבים בנוסף לפינוי הדירה במסגרת חבילת פינוי דירה ברנתיה חלק מהחברות למשל כוללות גם אריזה ופירוק לעומת אחרות שלא כוללות שירותים אלו .

רוב החברות שמבצעות אריזה גם מספקות קרטונים חזקים ונילונים עמידים, אולם חברות קטנות לא יספקו לכם מוצרים אלו.

חשוב לקבל בפגישת הייעוץ הראשונית את כל התשובות לשאלות שלכם .

אל תסתפקו במענה מהוסס או מתחמק בררו מראש כמה אנשים יבצעו את פינוי דירה ברנתיה, מהו הציוד שאתו יבוצע הפינוי, האם יש ברשות החברה ציוד מיגון, מהו לוח הזמנים וודאו שיש לכם כתובת לכל שאלה גם לאחר שסגרתם את הסכם ההתקשרות .

חברת "מומחה פינוי דירה" תעמיד לרשותכם לוח זמנים מפורט שיפרט את כלך שלבי התכנית מאלף ועד תו ולאורך כל הדרך תוכלו לקבל מענה לכל שאלה ולכל בעיה .

צוות העובדים יותאם בדיוק לכמות העבודה זאת על סמך ניסיוננו הרב בתחום ובהתחייבות לביצוע העבודה תוך כמה שעות, גם במקרים מורכבים חשוב לערוך השוואת מחירים ולקבל כמה שיותר המלצות ולשם כך ניתן ומומלץ להיעזר ברשת האינטרנט שבה אתרים רבים ופורומים שעוסקים בתחום .

אם אתם גרים בבית משותף, חשוב להכין את השכנים שלכם מבעוד מועד לכך שאתם עומדים לבצע פינוי דירה ברנתיה על ידני תליית שלטים בציון התאריך המיועד. מומלץ להגן על המעלית המשותפת על ידי ציפויה מבפנים בקרטונים וחשוב לבקש מעובדי חברת הפינוי לבצע לאחר סיום העבודה ניקיון בחדר המדרגות.
לסיכום, מעבר דירה הוא בהחלט שינוי מרענן שלא חייב להפוך להיות חוויה מיוזעת ומייגעת שלא לומר סיוט. אם תעשו זאת בחוכמה ותדעו לבחור לעבוד עם חברה שתבצע עבורכם פינוי דירה ברנתיה תוכלו לצלוח את מעבר הדירה ללא כאבי ראש, ללא התרוצצויות וכמובן ללא כאבי גב.

ביצוע פינוי דירה הכולל מיון, אריזה וניקיון תחת קורת גג אחת הוא הפתרון האופטימלי לקבלת דירה מפונה ונקייה בזמן קצר. צוות מומחים המבצע את כל עבודת הפינוי והניקיון של הדירה הוא הצוות שיאפשר לכם ליהנות משימוש בדירה לכל מטרה בין אם למגורים בדירה ובין אם למכירתה או השכרתה ויאפשר לכם חיסכון מהותי בכסף, בזמן ובמאמצים.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו