פינוי דירה בקומה שלישית ללא מעלית

פינוי דרך מנוף או דרך חדר המדרגות

גרים בקומה שלישית וחייבים לפנות את תכולת הדירה, אך יש בעיה – אין לכם מעלית? פינוי דירה בקומה שלישית יכול להתבצע בכל בניין, גם אם אין בו מעלית. מה שכן, חשוב לעדכן את חברת הפינוי בנתון החשוב הזה כי יש תכולה שתצטרכו לפנות דרך מנוף מובנה שצריך להזמין מראש, אך יש מקרים שתוכלו לפנות את התכולה הכבדה ללא מעלית, דרך חדר המדרגות. אם חדר המדרגות צר מלהכיל את התכולה הנדרשת לחברת הפינוי יהיו פתרונות נוספים יצירתיים.

מהי התכולה המתפנה ומי יכול לטפל בה?

התכולה יכולה להיות מכל סוג ובכל גודל: בגדים, רהיטים כמו ארונות, שולחנות, מערכת סלון, חדר שינה קומפלט, חפצים כבדים שונים, מוצרי חשמל, מוצרי נוי, צעצועים, מסמכים, קלסרים, כלי נוי, כלי מטבח, שטיחים ועוד. חברת פינוי מומחית יודעת להתמודד עם חפצים שדורשים פירוק, עם כל סוגי התכולה כי צוות מומחה מבין ויודע כיצד לארוז, למיין ולפנות כל דבר, ומה לגבי הפסולת? גם אותה תפנה חברת הפינוי המומחית בתחומה.

הכל עובד כראוי כשפונים לחברת פינוי מומחית. שי פינוי דירה הוא חברת פינוי מוכשרת בתחומה. שי פועל עשרות שנים בתחום, מטפל ומומחה בעיקר בדירות מוזנחות, מעניק שירות מכל הלב באמצעות צוות עובדים קבוע ורציני שפועל לשביעות רצונו של הלקוח. לא צריך לטפל בעצמכם בכל המיון, האריזה, הפינוי המבוקש כי חברת הפינוי כוללת צוות שפועל בנמרצות ובחריצות מוחלטת.

כיצד יתבצע תהליך הפינוי מול חברת פינוי מקצועית?

הפינוי לחברת פינוי צריך להיעשות כראוי. צרו קשר טלפוני, שאלו את השאלות שחשוב לכם לשאול, בדקו זמינות לתאריך הפינוי המבוקש, תארו את התכולה שצריך לפנות, נסו לשער מה אומדן הכמות של התכולה המבוקשת כי בהתאם לכך תישלח משאית ההובלה ומספר אנשי הצוות המבוקשים כדי להבטיח לכם פינוי זריז ומהיר הכולל מיון ואריזה, ניקיון, פינוי וטיפול בפסולת שנותרה. אל תתפשרו על חברת פינוי מקצועית היא אשר תבטיח את ההבדל בין פינוי שהחוויה שלו תהיה חוויה טובה לבין פינוי שדורש פרוצדורה מורכבת יותר.