פינוי דירה בצ`יק צ`ק – חברה לפינוי דירה מומלצת

אתה תרים את הטלפון ואנחנו כבר נעשה את כל השאר:

חברה לפינוי דירה מומלצת – ניסיון? יש לנו למכביר .

המלצות? יש לנו וחמות חריצות? יש לנו בהחלט .

כל שנותר לך הוא להרים את הטלפון ולחייג ל"מומחה לפינוי דירה" לכל מטרה, לכל סוג תכולה ולכל עבודת פינוי, אנחנו כאן לשירותך האדיב והמקצועי ביותר שניתן למצוא בתחום .

מומחים בתחומינו:

אנחנו ב"מומחה לפינוי דירה" אמונים על עבודתנו ומקפידים לבצע אותה בזריזות, ביעילות ובמקצועיות מרבית .

אנחנו בעלי ניסיון רב שנים והיכרות עם מקרים שונים של צורך בפינוי דירות, כולל פינוי ירושות ועיזבונות, דירות שעומדות במצב של הזנחה מזה זמן ומקרים קיצוניים של אספנות כפייתית אנחנו בעלי מכשור וציוד מקצועיים להוצאת תכלוה ממקומות שהגישה אליהם או מהם מורכבת ודורשת מיומנות, אנחנו מנקים משפצים ומכינים את הדירה לשימוש חוזר באופן המהיר ביותר .

הסבר על תהליך העבודה ועריכת חוזה:

למען האמינות, האחריות והמחויבות, אנחנו פוצחים בעבודה אך ורק לאחר עריכת הסכם חתום ומסודר הכולל בתוכו את כל פרטי העבודה העתידה להתבצע, פרק הזמן המשוער בו היא תתבצע והעלויות השונות. בזמן הערכת המצב טרם חתימת החוזה, איש הצוות שלנו יסביר לכם את כל הפרוצדורות והאפשרויות הראויות לביצוע העבודה באופן ההוגן וההגון ביותר.

כל חפץ ומקומו הראוי:

את החפצים שלך נמיין, נאסוף ונארוז בזריזות מרבית, נמליץ מה כדאי להשליך, מה ניתן לעשות בו שימוש חוזר ומה כדאי לתרום למטרות צדקה וחסד. במידה ותכולת הדירה היא ברובה אשפה ואינה מאפשרת שימוש נוסף בה כלל, אנחנו מצוידים גם למקרים של שריפת פסולת באופן המקצועי והבטיחותי על פי כל כלל י הזהירות.

הובלת האשפה:

את התכולה המיועדת להשלכה נוביל לאתרים מורשים למטרה זאת, או לאתרי מחזור .

חלילה לנו להשליך אשפה או פסולת במקומות פתוחים, הדבר אינו על פי חוק אנחנו עובדים במסגרת חוקי העיריה והמדינה בלבד ובזאת נמנעים מקנסות כבדים .

תעשו מצווה:

את התכולה המיועדת לצדקה נוליך בנקל לעמותות המתעסקות בכך, איתן אנחנו עומדים בקשר תמידי וקבוע, נמסור להם את אשר אתם אינכם חפצים בו והם מצדם ימסרו את הרכוש למי שזקוק לו ויכול לעשות בו שימוש.

חפצים לשימור:

אנחנו גם בעלי עין חדה לחפצים שעם הזמן, מפאת עתיקותם הפכו לבעלי ערך, נדע להמליץ מה כדאי לשפץ או לשמור, נדע גם להפנות לשמאי עתיקות שינקוב בשווי ערך הפריטים שאתם מצדכם לא חשבתם שהם שווים גרוש.

הרבה כבוד:

במקרים הנובעים מנסיבות משמחות פחות כגון פינוי ירושות ועיזבונות בגין מותו של אדם יקר, דירה שעמדה מוזנחת או מקרים של אספנות ואגרנות כפייתית, אנחנו יודעים להתמודד עם הסיטואציה באופן הרגיש והאמפתי ביותר, עם כבוד לאדם ולרכוש.

ניקיון ושיפוץ:

בתום עבודת הפינוי המורכבת, אנחנו מציעים גם עבודות גימור למען השארת הדירה נקיה ועומדת כחדשה, מצוחצחת וללא רבב, מוכנה ומזומנה לשימוש חוזר, או להצגת בפני שוכרים או קונים פוטנציאלים.

כל שתבקשו:

אנחנו ערוכים לעבודות ניקיון, חיטוי והדברה, הסרת ארונות קיר וארונות מטבח, או כל רהיט שהוא המחובר לקיר או לתקרה, אנחנו משפצים את הדרוש תיקון ומטפלים בבלאי הדירה, אנחנו מבצעים עבודות צבע, סיוד וטיח, וכל אשר נדרש לכם לשיפור מראה פני הדירה.

כאן בשבילכם:

אין מה להסס .

למען טיפול יסודי מן ההתחלה ועד הסוף בענייני פינוי הדירה שלכם לרבות ניקיונה וסידורה, אנחנו כאן בשבילכם, מוכנים ומזומנים לעבודה יעילה, זריזה, אחראית הרימו את הטלפון ובכך הסירו דאגה מלבכם, נושא פינוי הדירה יטופל ובנקל .
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו