פינוי דירה בנפך

שי פינוי דירה בנפך

פינוי דירה בנפך – בדרכם להגשמת החלום הישראלי שואפים ישראלים רבים לרכוש דירה משלהם .

דירה שתספק להם איכול חיים טובה, בשכונה טובה שבה יגדלו את ילדיהם בנחת וכמובן במחיר סביר כולנו יודעים שמדובר במשימה לא פשוטה שמחייבת מאמצים מיוחדים .

אז אחרי שראיתם בערך מיליון דירות, בדקתם את מצב הגינות הציבוריות באזור ועמדתם על טיבם של בתי הספר, החלטתם בשעה טובה ומוצלחת לרכוש דירה.

לא די ברכישת דירה

רבים שוכחים שרכישת הדירה היא רק חלק מהתהליך ולא זוכרים שבעצם עליהם לעבור דירה משמע, לארוז ולארגן את כל תכולת הבית על כל הפיצ`פקס שאגרתם בעשר השנים האחרונות. אם תערכו סקירה מהירה של החפצים שיש ברשותכם תגלו עד מהרה שיש לכם המון, אבל המון חפצים למיין, לארגן, לארוז ולפנות מהדירה הישנה ולהעביר לדירה החדשה.

יש לכם יותר ממה שאתם חושבים

אנחנו לא מדברים רק על המקרר, מכונת הכביסה, המייבש ויתר הריהוט הכבד, אלא גם על כל הספרים שאגרתם ואתם רוצים לשמור, חומרי לימוד מהתואר הראשון והשני שבוודאי לא תרצו לשמור, בגדים, תמונות קישוטים, כלי מטבח ועוד המון המון המון פריטים .

בקיצור הרשימה ארוכה ונדמה שאינה נגמרת בל נשכח שאתם בוודאי עובדים שעות רבות ואין לכם ממש זמן להתעסק יותר מדי עם עניין האריזות .

אז איך עושים את זה? התשובה היא שבקלות.

בקלות ובנוחות לא רק פינוי החפצים

אל תטעו לחשוב שמדובר רק בשירות של פינוי דירה כמו למשל שירותיה של חברת הובלה. למעשה מדובר בשירות רחב יותר שכולל גם את המיון וקטלוג התכולה, גם את האריזה עצמה וגם את הפינוי של התכולה וההובלה עד ליעד שעליו תחליטו והכל מהירות וביעילות.

לא לבדכם

אם חשבתם בכל זאת לארוז לבד במהירת בין חוג לחוג של הילד או רגע לפני שנעצמות לכם העיניים כדאי לשקול זאת שוב .

מעבר דירה הוא כידוע תהליך שמורכב מכמה שלבים כל שלב משפיע על השלב הבא .

אם למשל תארזו בצורה לא קפדנית, אז גם הפינוי יהיה מורכב יותר וכמובן גם הפריקה בדירה החדשה פינוי דירה בנפך תבטיח לכם לא רק אריזה מהירה תוך כמה שעות אלא גם אריזה יעילה ומסודרת שבעטיה תופתעו להיווכח כמה פשוט לפרוק אותה לאחר מכן .

בין השירותים תוכלו לקבל גם

בין השירותים שמספקת חברת "מומחה פינוי דירה" תוכלו לקבל גם עבודת פירוק ארונות קיר וארונות מטבח .

לעובדינו לא רק ניסיון וידע מקצועי בתחום, אלא גם ציוד מתקדם שמאפשר להם לבצע עבודות מעין אלו בקלות ובמהירות בנוסף מלאכת האריזה כוללת מיון של התכולה לפי קטגוריות שונות כמו כלי מטבח, בגדים, ספרים ועוד .

 ציוד הובלה

גם ציוד ההובלה שלנו הוא מתקדם וכולל מכולות לאיסוף אשפה, מנופים לפינוי חפצים כבדים מקומות עליונות בהיעדר מעלית וכמובן משאיות הובלה גדולות וחזקות. עובדינו מנוסים בפינוי ריהוט כבד ומצוידים בהתאם כך שאתם יכולים לשכוח מכאבי גב והזעה מיותרת.

תרומה

רבים מנצלים את ההזדמנות של מעבר דירה כדי לבצע מיון קפדני של החפצים שברשותם ולכן מחליטים לוותר על פריטים רבים. חפצים תקינים שאינם משמשים אתכם עוד יוכלו לשמש אחרים ואנו נשמח לקשר אתכם עם ארגוני סיוע וצדקה שישמחו לקבל את תרומתכם, וכמובן נעביר לשם את התכולה בשמכם.

כיצד לבחור?

בבואכם לבחור חברה שתבצע עבורכם פינוי דירה בנפך כדאי לשים לב לכמה דברים .

ראשית לא כל החברות מספקות שירותי אריזה אם כבר החלטתם לשכור את שירותיה של חברה מקצועית אז למה לא ליהנות לאורך כל הדרך? בנוסף, חלק מהחברות לא מספקות במסגרת המחיר גם נילונים וקרטונים .

אנו ממליצים להימנע מהמרדף המתיש אחר קרטונים מהסופר ולבחור חברה מקצועית שתספק את כל הדרוש כדי לעבור דירה בשלווה ובנחת.

בדיקה מראש של השירותים

ככלל, כדאי לוודא מהם השירותים שתוכלו לקבל מהחברה כדי להימנע מהתנהלות עם כמה בעלי מקצוע .

בדקו לאן תפנה החברה את התכולה שמיועדת לאשפה וודאו שהיא מפונה לאתרי איסוף פסולת מסודרים כדאי לערוך בתחילת התהליך פגישת ייעוץ בביתכם כדי לקבל אומדן מדויק ככל שניתן על פרק הזמן הדרוש לביצוע פינוי דירה בנפך .

חברה שלא עורכת פגישת ייעוץ מסודרת היא כנראה לא מספיק מקצועית בתחום.

מה עם השכנים?

חשוב לזכור שכל פינוי דירה בנפך או בכלל כרוך בבלגן רב בבית וכמובן בחדר המדרגות .

אם אתם גרים בבית משותף, מומלץ ביותר להכין את השכנים מראש לכך שבמקום יבוצע פינוי דירה ולהודיע מספיק זמן מראש על התאריך המיועד כדי להגן על המעלית ניתן לצפות אותה מבפנים בקרטונים וכך להגן עליה ובנוסף, כדאי לוודא עם חברת הפינוי שלאחר סיום הפינוי יבוצע בחדר המדרגות המשותף ניקיון .

לסיכום

הדרך אל דירת החלומות שלכם היא ללא ספק דרך מפרכת שבסיומה ממתינה לכם דירה משלכם שתוכלו לגדל בה את ילדיכם ולחיות בה שנים רבות .

בדרך אל החלום רבים שוכחים עד כמה קשה לעבור דירה ועד כמה פינוי הדירה הישנה יכול להיות מעייף פינוי לא נכון ולא מקצועי יכול בקלות להפוך את מעבר הדירה שלכם מחלום לסיוט, ולכן חשוב כל כך לדעת לעשות זאת בנועם ובשלווה והיום, תודות לחברת "מומחה פינוי דירה" זה גם יותר מאפשרי .

הכנת דירה למגורים היא לא משימה פשוטה, במיוחד כאשר מדובר בדירה מוזנחת שעבר זמן רב מאז שעברה ניקיון וחיטוי יסודי .

צוות מומחים לביצוע פינוי דירה הוא הפתרון הטוב ביותר להשיג דירה מפונה בחיסכון גדול של זמן ומאמצים צוות המומחים יסייע לא רק בפינוי תכולת הדירה אל אתרי אשפה מורשים אלא גם בהכנת הדירה למגורים באופן מהיר ככל הניתן .

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו