פינוי דירה במתן

שי פינוי דירה במתן

אם אתם מכירים מישהו שגר במתן וסובל מבעיה של הזנחה, אספנות כפייתית או נכותפינוי דירה במתן, הגעתם למקום הנכון. אנחנו בחברת מומחה פינוי דירה מציעים לכם את השירות הטוב ביותר כדי שלא תתמודדו עם זה לבד. אנחנו כאן בעבורכם, ואם אתם מכירים מקרה דומה, אל תתמודדו איתו בעצמכם. צרו קשר ונעשה בעבורכם את העבודה.

 יישוב קהילתי מתן

 מתן הוא יישוב קהילתי בשרון המזרחי, אשר הוקם על ידי מי שהיה שר הבינוי והשיכון אחרי 1967, אריאל שרון. המטרה הייתה עיבוי נוכחות יהודית על הקו כדי לשמור על פנים הארץ. ב-1991 הישוב התרחב מאד, בעקבות אדמות שהפשיר מנהל מקרקעי ישראל. היישוב נחשב מעורב, ויש בו אנשים מכל המעמדות הכלכליים. הבעיה העיקרית שם בהקשר של העבודה שלנו היא ירושה, ואספנות כפייתית.

 למה אנחנו

 חברת מומחה פינוי דירה עשתה לעצמה שם של ממש בתחום פינוי דירה במתן ובאזור השרון. אם אתם צריכים פינוי וניקיון של דירה מוזנחת או של אספן כפייתי, הגעתם לכתובת הנכונה. אנחנו מגיעים עם כל הניסיון, הרגישות והכלים כדי להתמודד עם כל אתגר. בשנים הארוכות שאנחנו בעסק, ראינו כבר מקרים של דירות במצב הזנחה קשה, ולכן יש לנו את כל הכלים הלוגיסטיים והטכניים, הידע והכוח הנפשי והפיזי כדי להתמודד עם הבעיה. אם אתם רוצים פינוי איכותי, של חברה מנוסה, מקצועית ואדיבה, אנחנו הכתובת. התקשרו היום!

 פינוי דירה מוזנחת

 דירה מוזנחת פעמים רבות מתאפיינת במצב תברואתי, היגייני ותשתית לא טובים. זה אומר שמי שגר שם, ולא משנה אם הוא עושה זאת ביודעין או בשגגה, סובל. לכן אנחנו רוצים לסייע. אנחנו מאמינים שסיוע לאדם היא מצווה גדולה, ולכן העבודה שלנו היא גם שליחות חברתית ולא רק פרנסה. אם אתם צריכים סיוע בעזרה או פינוי דירה במתן בגלל הזנחה, אנחנו כאן עבורכם. אנחנו מנקים, מסדרים, מפנים, ממיינים ודואגים שאותו אדם שחי בתנאים ירודים במתן, יחזור למצב תקין.

 מיון תכולה וחפצים

 חלק מהעבודה שלנו היא מיון התכולה. הסיבה היא שאנחנו צריכים להעריך מה לעשות בתכולה. את התכולה הלא טובה אנחנו זורקים לזבל. זה קורה בדרך כלל עם אספנים כפייתיים, שאוספים זבל כמו שקיות, עיתונים או צואה ושתן. את התכולה הישנה אנחנו תורמים לנזקקים, בהנחה ואתם לא רוצים בה. אם יש תכולה שווה בבית, אנחנו מוכרים אותה בשוק הפשפשים ולוקחים את הכסף. העבודה תעשה בחינם כמובן!

 סידור דירה

 לאחר גמר העבודה, אנחנו מגיעים אליכם בחזרה הביתה, מסדרים, מנקים, מחטאים, ממרקים, צובעים, משפצים ומתקנים את החשמל. המטרה שלנו היא שהבית שלכם יהיה מסודר ונקי, ואנחנו נוכל להרגיש שעשינו משהו בשבילכם. חומרי החיטוי איכותיים במיוחד ומשאירים את הבית ללא רבב לזמן ארוך במיוחד. התקשרו כבר היום כדי שנסייע לכם!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו