פינוי דירה במגשימים

שי פינוי דירה במגשימים

מכירים אדם שגר במגשימים וזקוק לפינוי? מתלבטים מה לעשות? אל תשאירו את ההחלטה תלויה באוויר. אנחנו כאן כדי לסייע לכם. אם אתם צריכים פינוי דירה במגשימים מכל סיבה שהיא, אנחנו כאן בעבורכם! התקשרו היום!

מושב מגשימים

מגמישים הוא מושב בדרוםה שרון, באזור יהוד, והוא שייך למועצה אזורית דרום השרון. הוא הוקם ב-1949 על ידי חיילים משוחררים מצה"ל, בתור קיבוץ. לאחר פירוק הקיבוץ הצטרפו גם עולים חיצוניים מגרמניה ופולין. בשנות ה-90 הפך לישוב מפואר ויוקרתי. כיום הבעיות הדורשות פינוי דירה הן בעיקר בעבור יתומים ובעבור קשישים זקוקים לפינוי כדי לעבור לבית אבות. אם אתם מכירים מישהו כזה אל תהססו!

פינוי לקשישים 

כאמור הישוב הוקם לפני שבעים שנה כמעט, ורוב תושביו המקוריים כבר אינם בחיים. אבל גם הילדים שלהם כבר אנשים מבוגרים לרוב, ואם הם צריכים לפנות את הדירה כדי לעבור לבית דירות או דיון מוגן / בית אבות, דעו שאתם לא לבד. אם אתם השכנים שלהם, בני המשפחה או הילדים שלהם, התקשרו אלינו היום כדי שנוכל לסייע לכם במלאכת פינוי דירה במגשימים לקשישים. אנחנו מתמחים בעבודה זו, לרבות הרגישות הנדרשת והיחס לציוד. בדרך כלל מדובר בפינוי מוחלט של הדירה, לכמה יעדים: תכולה לא שווה נזרקת לזבל, תכולה ברת שימוש הולכת לילדים (לרבות מסמכים), או נתרמת לנזקקים, ותכולה שווה בעלת ערך הולכת במסורה עם הקשיש לבית האבות ומה שנשאר מפונה ונמכר על ידינו לשוק הפשפשים.

פינוי ליתומים

קרה המקרה הקשה ובו ההורים הלכו לעולמם ואתם צריכים פינוי דירה במגשימים כדי לעבור הלאה, למכור או לשפץ ולהשכיר את הדירה? הגעתם לכתובת הנכונה. מדובר במשימה שגם היא דורשת מיון, אריזה ושינוע של תכולה, חלקו הקטן לילדים ורובו הגדול לתרומה, מכירה או השלכה. הקושי העיקרי טמון בשתי סוגיות: המיון הקפדני במיוחד של התכולה הדורשת רגישות גבוהה מאד עקב הערך הסנטימנטלי שלה, והסוגיה הנפשית שמקשה על הילדים לעשות זאת בעצמם. מכירים מישהו כזה? אל תתמודדו לבד. אנחנו כאן בעבורכם ומחכים לשמוע מכם.

מדוע דווקא איתנו ולמה לא לבד

 

  1. אנחנו מגיעים בצוות מנוסה ורגיש, שראה את כל המקרים הקשים בארץ. אף אתגר לא גדול עלינו. חברת מומחה פינוי דירה פתחה שיטות מיוחדות להתמודד טכנית ונפשית עם העבודה ולכן אל תתמודדו עם זה לבד, אלא השאירו את העבודה לנו. אנחנו מגיעים בצוות גדול, חזק ומצויד ועושים את כל העבודה בצורה המקצועית ביותר.
  2. מאותן סיבות בדיוק, אל תעשו את העבודה לבד. אנחנו בעלי ניסיון, כלים וכוח אדם שחסר לכם. אתם עלולים להיפצע, לעשות נזק לרכוש ושלא לדבר על הצער העמוק שתחוו בכל חפץ שייזרק. השאירו את העבודה למקצוענים כמונו!

אם אתם צריכים פינוי דירה במגשימים, התקשרו אלינו כבר היום ונשמח לסייע לכם!
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו