פינוי דירה בכפר סירקין

שי שירותי פינוי דירה בכפר סירקין

חברות המציעות שירות בתחום הפינוי הינן חברות שעל פי רוב תבצענה עבודה הרבה יותר רחבה מעבר פינוי הדירה בלבד. מדובר על שירות המכיל בתוכו את מגוון הצרכים עבור דירה מוזנחת המלאה בציוד שאין עליו דורש. חברת פינוי מסייעת בכל הדרוש לפינוי תכולת דירות, ירושות, פינוי משרדים, מקלטים, חצרות , גינות, גגות, חנויות ומחסנים.

פינוי דירה בכפר סירקין נדרש עבור כמה וכמה שלבים על מנת להביא אותה למצב בו היא ריקה מתוכן, נקייה ומשופצת. כמו כן מדובר גם על שירות הדברה כאשר עולה הצורך בכך. בטרם ביצוע הפינוי, יקיים נציג החברה פגישת ייעוץ עם בעל הנכס בדירה עצמה. לעיתים עולה הצורך, לאחר סיור בדירה, לבצע חשיבה משותפת עבור קטלוג החפצים ומיונם. הלקוח יוכל לבצע את המיון ולאסוף את כל דרוש לו בעת הפינוי שיתבצע על ידי חברת הפינוי על פי הנקבע מראש.

תאום הציפיות שיתרחש במהלך השיחה יאפשר לנציג החברה להבין את הצורך של הלקוח. כמו כך, כאן המקום עבור בדיקת כל דרכי הגישה אל הדירה עבור תכנון נכון של השינוע העתידי. דירה אשר נמצאת בקומת מגורים גבוהה תידרש למנוף מיוחד. רהיטים כבדים וכן ארונות קיר רחבים יפורקו במהלך הפינוי על מנת לבצע שינוע מהיר יותר.

אחריות החברה עבור שירות מקצועי ויעיל

על אחריות החברה לספק את המענה עבור כל הציוד הנלווה למטרת הפינוי היעיל. פינוי דירה בכפר סירקין יידרש לקרטונים מרובים, לשקיות ניילון חזקות ועמידות, לכלי עבודה מכניים מתקדמים עבור פירוק, לחומרי הדברה ולחומרי ניקיון וחיטוי. חשוב לציין כי כל הכבודה מעוברת אל אתרים מורשים המיועדים לכל סוגי הפסולת.

מגוון שירותים

חברת פינוי דירות מעניקה שירות ניקיון לאחר פינוי ושינוע כל הנדרש. הניקיון היסודי כולל חיטוי של חדרי השירותים, וכן ניקיון תריסים וחלונות. במידה וקיים הצורך בשיפוץ, רצוי לערוך אותו בטרם ניקוי. חברת הפינוי תבצע תכנית מקדימה עם הלקוח על מנת שאופן הפעולה יהיה היעיל, המקצועי ומהיר ביותר. לאחר השיפוץ שכולל צביעה, תנוקה הדירה על ידי חברת הפינוי ולסיום תתבצע הדברה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו